2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2022 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoRymHopKráTroLosKolJerHynRapMohSenUniÚčastCelkem
1.Bikesport Team Mohelnice921201231241241171116085122131127121336
2.Bike sport Uničov9576901069880432546711199412943
3.Promotorsport75668212710088307664833012112942
4.Bike Team Zlaté Hory112127533714810197117858611837
5.Kolárna143270343381489269108596412704
6.SK Salith sport81733030725067857355304612692
7.Force Team Jeseník101961221083030307517
8.Silný Team Uničov90483655464851608434
9.In-Life Cycling Team462530404625462518453711383
10.Cyklo Polách a syn94336413945312512424311366
11.MTB TriBike Academy181821422525511646514611359
12.TJ Šumperk1216346637393742449327
13.HEAD PRO TEAM305130557650187310
14.CykloTomek303025303021213030302511302
15.Mondraker Racing Team3030303030303030303010300
16.Moravec team253025308521807296
17.Karavan-Su1825303028392931369266
18.Fitko Jeseník4025252530162521302510262
19.ACS Drak Vrbno50303025152546188239
20.Unikovo mtb team1512061414237
Jeseničtí orli212121182125212125182511237
22.C.A.C Šumperk2514121818393235369229
23.BBB Moolbike21252546462127168227
24.SC Samotišky62513937365225
25.Cube Štíty16303030252518158189
26.Nava sport214625824174
27.Cyklotým Havířov13162516431618148161
28.SKP Olomouc1515161414141514161810151
29.Ladermon Team Olomouc2921251821216135
30.Bike Style25163030255126
31.Ski Klub Rýmařov1221122
32.Bike One55552110
33.LKT 80 Šumperk3935343108
34.TS Bohemia182530304103
35.Kolofix Olomouc46552101
36.Max Cursor213048399
37.Proxima161616161816698
38.SK Žamberk Tessuti sport253038393
39.Zekof team303030390
40.Fenix team Jeseník85185
Ethic sport303025385
42.Open Cycling Academy213025376
SK Jiří Team Ostrava252130376
44.TJ Sokol Hrabenov74174
45.Buldoci Rapotín72172
46.Cykloklub Morava3616014466
47.Cirlibaba15181616465
48.Sporton Šumperk15131421463
49.Prime sport expert3030260
Cyklo Bendlkub3030260
51.Edie Team Vsetín55155
52.Enjoy the sport251512352
53.Head Bike TJ Opava2525250
54.Elite Sport Boskovice46146
Miki team2125246
56.eSeNBáci38138
57.SKP Šumperk2116237
58.Loko Krnov101412336
59.B4 Team2114235
60.Cyklo TJ Písečná131110334
61.MTB Bohdíkov1518233
62.SK Nadoraz1615231
Duko Rýmařov31131
64.Ktukol Glucholazy30130
65.Smith Studio Racing1414228
CPV Krnov12016328
TTC Olomouc523228
68.CK PeMaP Přerov818226
69.Kilpi Racing Team25125
70.Sportovní kurzy Opava21121
71.Tři šneci18118
Prestige Cycling Team18118
KC Horní Studénky18118
74.Pell's Hard Bikers16116
Koala - Stevens MTB team16116
76.Maniac Pedals15115
77.AK Šternberk14114
Veus Vyškov14114
79.Coarse Cycling Team13113
80.TJ Jiskra Králíky11111
Les Nice11111
82.toblerone hatex team10110
On road racing team10110
84.Dekhome Cannondale717
85.Credo team515

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 328 ms