2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2019

Kalendář závodů editovat

č.   Zkr DatumMístoTypKoef
1.VC Velké Losiny 2019Losso27.04.2019Velké Losiny fotbalové hřištěXC1
2.XC Rýmařov 2019Rýmne12.05.2019Rýmařov areál FlemdaXC1
3.Leznické Hópan 2019Lezst15.05.2019Lesnice před hospodouXC1
4.Králecký úvoz 2019Krást22.05.2019Králec školkaXC1
5.XC Kolšov 2019Kolso15.06.2019Kolšov, hospoda u AnnyXC1
6.Časovka na Senovou 2019Senne07.07.2019Hrabenov, hřištěčasovka do vrchu1
7.Jeřáb 1003 2019Jeřso13.07.2019Červená Voda fotbalové hřištěmaraton1
8.Welzlův MTB maraton 2019Welne21.07.2019Zábřehmaraton1
9.O cenu Rapotína 2019Rapne11.08.2019Rapotín, koupalištěXC1
10.Mohelnický půlmaraton 2019Mohne08.09.2019Mohelnice, autocampMISTROVSKÝ 1/2 maraton1,5
11.VC XC Hrabenov 2019Hrane22.09.2019Hrabenov hřištěXC1,5
12.Závěrečné vyhlášení 2019 ne29.09.2019 závěrečná vyjížďka s vyhlášením sezóny0

Body

Muži A
1.Holec Radek164,5
2.Hejtmánek Marek128,5
3.Fláma Tomáš116
4.Strupek Matyáš111
5.Navařík Robert103,5
Muži B
1.Stryk Milan162,5
2.Kechrt Tomáš143
3.Malínek Lukáš132
4.Hlásný Radek126
5.Voženílek Martin123
Muži C
1.Krejčí Vladislav229
2.Planička Robert174,5
3.Kopecký Lukáš163
4.Haluzík Martin149
5.Kostka Tomáš136,5
Muži D
1.Navařík Robert270
2.Hrubý Petr235
3.Kosek Jiří170,5
4.Uchytil Alois113,5
5.Jáně Vladimír100
Muži E
1.Kouřil Jiří255
2.Eliáš Josef194,5
3.Keprt Jan121,5
4.Spáčil Leopold120
5.Kukula Zdeněk101
Junioři
1.Skoumal Roman196,5
2.Čmakal František176
3.Škabraha Martin162,5
4.Struhár Semi161,5
5.Bureš Štěpán140,5
Starší žáci
1.Kohout Tomáš214,5
2.Fröml Patrik191,5
3.Zvědělík Ondřej132,5
4.Harlender Lukáš46
5.Kovačičin Šimon45
Mladší žáci
1.Papoušek Adam200
2.Petrovský Kryštof191,5
3.Zvědělík Vojtěch118,5
4.Haluzík Martin108
5.Svoboda Marcel98,5
Ženy A
1.Hrubá Veronika152,5
2.Salcburgerová Petra129
3.Linhartová Štěpánka97,5
4.Kukulová Martina96
5.Nesetová Tereza91
Ženy B
1.Valouchová Marie270
2.Kašparová Lenka198,5
3.Komárková Eva124,5
4.Urbánková Blanka48
5.Kouřilová Petra46
Starší žákyně
1.Klimešová Michaela198,5
2.Luzarová Tereza141
3.Kotasová Natalie110,5
4.Gajdošová Viktorie42
Staňová Šarlota42
Mladší žákyně
1.Klimešová Barbora130,5
2.Barnetová Žofie48
3.Janovská Barbora45
4.Osladilová Barbora43
5.Vašková Kateřina37,5
Malí žáci
1.Klecker Adam270
2.Kaniščev Alexander236
3.Petrovský Marek171,5
4.Rozehnalová Lucie141
5.Pekař Šimon80
Předžáci
1.Rozehnal Matěj192,5
2.Jurka Lukáš185,5
3.Rybnikár Tomáš131,5
4.Rozehnalová Michaela124
5.Jelínek Ondřej111
Benjamínci
1.Rozehnalová Nela222
2.Köhler Jaroslav214,5
3.Smolík David163
4.Chereau Victoria156
5.Pur Adam124
Týmy
1.Bikesport Team Mohelnice1126,5
2.Promotorsport995
3.Kolárna837
4.Bike sport Uničov813,5
5.Bike Team Zlaté Hory677,5

Počty závodníků

KategorieLosRýmLezKráKolSenJeřWelRapMohHraPrůměrMediánSuma
Muži A788467811121188,2890
Muži B595236820171188,5894
Muži C12161210131492028191315,113166
Muži D478588131121869,0899
Muži E555326437344,3447
Junioři9844758518967,5783
Starší žáci71321353215635,5360
Mladší žáci4122443259534,8453
Ženy A6321237412454,5449
Ženy B441422610223,4237
Starší žákyně3612147432,8331
Mladší žákyně15121831,9121
Malí žáci10266687101026111111,910131
Předžáci616955612132891010,89119
Benjamínci6133101099208119,0999
Všechny kat.85151674977849812423811393107,2931179
Výpočet trval 312 ms