2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2022 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRymHopKráTroLosKolJerHynRapMohSenUniÚčastCelkem
1.Krejčí VladislavBike sport Uničov212530211825630189194
2.Mervart MartinCube Štíty16303030252518158189
3.Ryšavý DavidBikesport Team Mohelnice161425141816925129149
4.Petřík ZdeněkBike Style25163030255126
5.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice21182121215102
6.Hekele EmilZekof team303030390
Rozehnal VáclavPromotorsport141318151614690
8.Tyráček MartinBBB Moolbike21211516473
9.Kechrt TomášPrime sport expert3030260
10.Najser TomášBike One2525250
Kostka TomášSporton Šumperk151421350
Vítámvás ZbyněkŠtarnov182111350
13.Štěpaník Bedřich181612346
14.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory1212154443
15.Jelínek JaroslavSKP Šumperk2116237
16.Langer JiříSC Samotišky1416230
17.Hrubeš Ondřej25125
Hvolka PetrKilpi Racing Team25125
19.Fischer MichalMedlov1310223
20.Koukol TomášKolárna21121
21.Šenk MartinVOSA Šumvald713220
Wiedermann LukášBike sport Uničov416220
23.Calzada alvarez Alfonso18118
Matušů Jaroslav18118
Halás MariánKolárna18118
Unzeitig MartinCykloklub Morava18118
27.Vronka DavidTTC Olomouc511216
Puček Robert16116
29.Jurena JanManiac Pedals15115
Gajdoš DavidFitko Jeseník15115
Nakládal Jiří15115
32.Pekař MiroslavB4 Team14114
Leszczynski RadekLadermon Team Olomouc14114
34.Gromus Tomáš13113
Míl RobertBuldoci Rapotín13113
Oldřich Čevora13113
Saňák MartinRapotín13113
38.Mičunek PavelBuldoci Rapotín12112
Jašš PavelBuldoci Rapotín12112
Juráš MartinOlomouc111212
Rešl DavidBikesport Team Mohelnice12112
42.Plesník PetrLes Nice11111
Zorek Pavel11111
44.Pospíšil PetrOn road racing team10110
Muzikant Michal10110
Hrubý Paveltoblerone hatex team10110
Hlisnikovský Libor10110
48.Pobořil LukášForce Team Jeseník919
Urbánek Vladimír919
50.Planička RobertBikesport Team Mohelnice818
Sládeček LukášCK PeMaP Přerov818
52.Kubičík MartinMaxidek Cannondale717
53.Leopold FilipŠternberk515
54.Halenčák Pavel313
Šelle Roman313
56.Vrána JaroslavOlomouc212
Zapletal MartinBratrušov212
58.Hýbner Stanislav111
59.Urbánek MiroslavUničov010
Roučka Martin010

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 375 ms