2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Jeřáb 1003 - výsledky: 35km editovat

Vypsané kategorie:
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži D   Muži E   Junioři   Kadeti   Starší žáci   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecRočníkKolaČasMezičasBody
1.MJ1.Janoušek TomášCyklo Bendlkub 1:33:27 30
2.MK1.Halás VáclavKolárna 1:35:38 30
3.MJ2.Zvědělík OndřejACS Drak Vrbno 1:35:52 25
4.MD1.Šima MartinMax Cursor1966 1:36:57 30
5.MJ3.Kohout TomášSilný Team Uničov 1:37:34 21
6.MD2.Beneš PavelBike sport Uničov1971 1:38:39 25
7.MD3.Hrubý PetrSK Salith sport1967 1:38:40 21
8.MK2.Svoboda MarcelUnikovo mtb team 1:39:16 25
9.MD4.Hrubeš DavidŽerůtky1970 1:39:23 18
10.MD5.Panoch VáclavBike Team Zlaté Hory1969 1:40:40 16
11.MD6.Kohout TomášSilný Team Uničov1970 1:41:19 15
12.MD7.Stever RadovanHradec nad Moravicí1964 1:43:14 14
13.ME1.Spáčil LeopoldMondraker Racing Team1959 1:44:43 30
14.MK3.Hynek OndřejSK Salith sport 1:45:02 21
15.ME2.Moravec JaroslavSK Žamberk Tessuti sport1958 1:45:51 25
16.ZA1.Hrubá VeronikaBikesport Team Mohelnice1998 1:47:25 30
17.MD8.Janda PetrOstrava1968 1:51:28 13
18.MS1.Wolf JonášIn-Life Cycling Team 1:51:34 30
19.MD9.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory1966 1:52:51 12
20.MS2.Klecker AdamBikesport Team Mohelnice 1:54:20 25
21.ME3.Hynek VladimírJeseničtí orli1958 1:54:32 21
22.MD10.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky1971 1:56:03 11
23.MJ4.Hejtmánek AntonínC.A.C Šumperk 1:57:20 18
24.ME4.Brokeš RostislavKC Horní Studénky1962 1:57:33 18
25.MD11.Kratochvíl PetrCyklo Polách a syn1972 1:59:56 10
26.MD12.Krejčí JiříČervená Voda1963 2:00:03 9
27.ME5.Kouřil JiříFitko Jeseník1955 2:01:44 16
28.ZA2.Linhartová ŠtěpánkaMoolbike Team1989 2:02:14 25
29.MK4.Fröml PatrikBike sport Uničov 2:03:20 18
30.ZB1.Kašparová LenkaBike Team Zlaté Hory1979 2:03:28 30
31.MD13.Vágner FrantišekČervená Voda1972 2:04:01 8
32.MD14.Jáně VladimírBludov1968 2:04:06 7
33.MD15.Vondruška MiroslavBike Team Zlaté Hory1969 2:07:29 6
34.ZB2.Vasiliadisová SilvieHead Bike TJ Opava1971 2:08:18 25
35.ZA3.Zedníková IvetaSvitavy1987 2:08:55 21
36.MD16.Heger ZbyňekŽamberk1966 2:12:06 5
37.MJ5.Kouba LukášKrálíky 2:12:22 16
38.ZB3.Komárková EvaCyklo Polách a syn1958 2:16:55 21
39.ZA4.Burešová HanaOlomouc1985 2:19:01 18
40.ZB4.Svobodová EvaUnikovo mtb team1980 2:24:56 18
41.ZA5.Válková SimonaDolní Morava2002 2:29:36 16
42.ZB5.Přibylová DagmarCyklotým Havířov1971 2:36:16 16
43.MD17.Kašpar MartinZnojmo1972 2:37:36 5
44.ZB6.Osičková PavlaČervená Voda1977 2:42:10 15
45.ME6.Keprt JanSK Nadoraz1954 2:42:55 15
45.ZB7.Panochová AlenaBike Team Zlaté Hory1974 2:42:55 14
47.ME7.Všetička ZdeněkSKP Olomouc1953 3:10:14 14