2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2008 - Týmy
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Dlo
Mrt
Krá
Sně
Kou
Leš
Háj
Kar
Tem
Sen
Sv3
Mor
Les
Hra
Blu
Účast
Celkem
1.
Cyklo Polách a syn
86
86
91
182
91
74
55
33
35
69
66
54
95
70
94
15
938
(1181)
2.
Cykloklub Morava
77
70
69
106
34
82
78
37
77
79
58
74
54
72
69
15
784
(1036)
3.
BT Kola Kaňkovský
73
68
67
63
47
79
49
59
49
68
52
48
12
627
(722)
4.
C.A.C Šumperk
66
40
76
36
56
17
47
32
49
31
23
15
12
13
456
(500)
5.
SK Žamberk Tessuti sport
37
20
74
37
34
37
20
40
28
40
60
40
12
427
(467)
6.
Cykloklub Rampušák
11
24
27
46
32
18
30
24
23
40
15
48
28
44
14
343
(410)
7.
SK Salith Sumtex Šumperk
15
33
29
60
34
15
16
9
30
20
11
26
33
25
15
15
306
(371)
8.
SK Piranha Bike
12
21
40
72
27
37
28
13
15
8
7
17
20
0
14
290
(317)
9.
CSC Šumperk
20
20
20
90
20
20
20
20
20
15
20
20
12
270
(305)
10.
Ski Snow Surf Sport
11
32
24
40
12
13
19
20
27
20
13
0
29
13
14
237
(273)
11.
Dama Sport
52
38
24
42
11
0
11
10
10
12
20
11
230
12.
Bikesport Team Mohelnice
9
1
57
15
5
2
27
26
20
50
15
11
226
(227)
13.
Dekhome Cannondale
10
10
86
32
21
13
10
37
3
9
222
=
Mapei Merida Kaňkovský
17
27
17
40
29
20
20
15
20
15
17
11
222
(237)
15.
ASPV Těchonín
34
30
60
15
28
20
17
10
8
214
16.
Cykloklub Stará Ves
20
20
20
40
20
15
20
20
15
20
10
210
17.
Proxima
20
0
8
49
10
28
9
0
13
13
15
11
165
18.
Ski Klub Šumperk
20
20
34
20
26
20
21
7
161
19.
TJ Cyklistika Uničov
12
13
26
9
12
12
11
12
5
20
20
17
12
155
(169)
20.
SK Nadoraz
27
12
20
8
6
16
41
12
12
9
154
21.
Horal Šumperk
15
13
26
13
13
13
15
7
0
17
13
15
12
153
(160)
22.
CK MTB Hlinsko
20
40
20
20
20
7
20
7
147
23.
Cyklo TJ Písečná
50
24
16
0
8
6
4
7
9
9
124
24.
Tristyle Šumperk
12
24
17
12
11
15
13
15
8
119
=
TC Sport Desná
26
0
12
20
15
17
12
17
8
119
26.
Bike sport Uničov
11
10
13
12
11
15
15
13
4
0
13
11
117
27.
Caska Invest Zábřeh
20
15
15
17
17
16
13
7
113
28.
TJ Bohumín Kolík
30
24
27
17
4
98
29.
Edie Team Vsetín
87
1
87
30.
Sporton Šumperk
17
15
17
17
13
5
79
31.
Nava sport
45
17
15
3
77
32.
Vemblödi
62
12
2
74
33.
TJ Baník Ostrava
9
23
41
3
73
34.
SK Toma Olomouc
32
32
2
64
35.
SNS Krnov
34
20
7
3
61
=
Devoss
17
32
12
3
61
37.
Pell's
40
20
2
60
38.
Scott Scania Team Kolín
20
37
2
57
39.
Silný Team Uničov
9
8
15
10
13
0
6
55
=
Felt race team
20
15
20
3
55
41.
Cirlibaba
7
20
17
10
4
54
42.
AZ Ekotherm
19
10
12
11
4
52
43.
Cyklosport Česká u Brna
12
11
15
9
4
47
44.
Cyklo sport Stratílek
11
35
2
46
=
Rotor Plzeň
12
12
0
12
10
5
46
46.
On road racing team
15
24
2
39
47.
BPS Šumperk
0
13
12
13
4
38
48.
CK Slovan Moravská Třebová
32
5
2
37
=
TJ TŽ Třinec
37
1
37
=
Bike 2000
37
1
37
51.
OHSTO
2
32
2
34
=
Bike 04
17
17
2
34
=
Intersport
18
7
9
3
34
=
MTB Ondřejník
34
1
34
55.
Cenytisku.cz
33
1
33
56.
Maniac Pedals
17
15
2
32
=
Kellys Racing team
12
20
2
32
=
Witzenmann Opava
20
12
2
32
=
TriSK Olomouc
15
17
2
32
60.
TJ Favorit Brno
31
1
31
61.
Galaxy Team Hranice
30
0
2
30
=
CTC Fort SMC Ústí n/O
30
1
30
63.
Bike Team Zlaté Hory
4
25
2
29
=
Jeseničtí orli
26
3
2
29
65.
TJ Sokol Hrabenov
28
1
28
=
Velum Zábřeh
11
11
6
3
28
67.
CK Skuteč
27
1
27
=
Buldoci Rapotín
8
10
9
3
27
69.
Trob Racing Team
25
1
25
=
SKC Tufo Prostějov
12
13
2
25
71.
Helia Bruntál
24
0
2
24
=
SK Šafrata Bohumín
24
1
24
73.
Les Nice
13
9
2
22
=
ASPV Vápenná
22
1
22
75.
Perpo Bludov
10
11
0
3
21
=
Spinning MB Alpine Pro
11
10
2
21
77.
Bikezone.cz
20
1
20
=
Yogi Racing Ostrava
20
1
20
=
SK Rájec
20
1
20
=
Cykloklub Havlíčkův Brod
20
1
20
=
SK Valašské království
15
5
2
20
=
SKP Duha Fort Lanškroun
20
1
20
=
Toyota Dolák MTB
20
1
20
84.
Kouklas Team
19
1
19
85.
SK Štíty
18
1
18
86.
Koloshop.cz
17
1
17
=
Velociped Walkers
17
1
17
=
Víno Karabina
17
0
2
17
=
Ghost - mojekolo.cz
17
1
17
=
DT Swiss
17
1
17
=
VSK Vsetín
17
1
17
=
Max Cursor
17
1
17
93.
ACS Drak Vrbno
15
1
15
=
Klub vytrvalostních sportů
13
2
0
3
15
=
Profil MRX
15
1
15
96.
CK Carla-Kupkolo
14
1
14
97.
SK Jiří Team Ostrava
13
1
13
=
Navibike Hranice
13
1
13
=
Kolor servis team
13
1
13
=
Hýbl team
13
1
13
=
2K bike club Odry
13
1
13
=
Lokomotiva Zábřeh
7
6
0
3
13
103.
TJ Sokol Písečná u Žamberka
12
1
12
=
Zamo Lapierre
12
1
12
105.
Stalak Team
11
1
11
106.
Branopac CZ
10
1
10
=
VŠB Ostrava
10
1
10
=
Lee Cougan
10
1
10
=
Bike One
10
1
10
110.
CNC Interservice Zlín
9
1
9
=
Odlo Specialized
9
1
9
=
Veloservis Bruntál
9
1
9
113.
bikecentrum.eu
8
1
8
=
Cyklo Slimák
8
1
8
=
Datasw
8
1
8
=
Oknoplast Šumperk
0
8
0
3
8
117.
S-Team Olomouc
7
1
7
=
A2 CZ
7
0
2
7
119.
cyklotrenink.com
6
1
6
=
Pajv
6
1
6
=
Cyklo Žopy
6
1
6
122.
Marathon Team Klimkovice
5
1
5
=
ALW
5
1
5
=
Švihsport team
5
1
5
125.
Start Bielsko-Biała
4
1
4
=
Madt Sport Klapka
4
1
4
=
Záchranná služba Zábřeh
4
1
4
=
Trimill Cyklo Team
4
1
4
=
Durativa
4
1
4
130.
Elem bike Zlín
3
1
3
131.
SKP Šumperk
2
1
2
=
JVS Jeseník
2
1
2
=
Spartak Police
2
1
2
134.
Bike Sport servis Opava
1
1
1
=
Liga 100 Olomouc
1
1
1
=
Cykloservis Petr
1
1
1
137.
V Team
0
1
0
=
Aspot
0
1
0
=
3 kokoti
0
1
0
=
Factor Bike Team
0
1
0
=
Čerti Kunčina
0
1
0
=
DammaBike Opava
0
1
0
=
LK Baník Ostrava
0
1
0
=
Fenix team Jeseník
0
1
0
=
Goofy Ociz Team
0
1
0
=
Ski areál Šanov
0
1
0
=
Severka Šumperk
0
1
0
=
Cyklo Kassai Boskovice
0
1
0
=
Cyklocestovatelé
0
1
0
=
SK Maxbike Orlová
0
1
0
=
Vašíček pekařství a cukrářství
0
1
0
=
SK Conti-RSC
0
1
0
=
MTB Team Otrokovice
0
1
0
=
Králíky
0
1
0
=
Hradní páni
0
1
0
=
4 Fun r1d1ng
0
1
0
=
Sulko
0
1
0
=
Sundance Opava
0
1
0
=
Lesní kolaři Javorník
0
1
0
=
Continental sport team
0
1
0
=
CykloFort
0
1
0
=
MMB
0
1
0
=
Duko Rýmařov
0
1
0
=
ACK Kyjov-Boršov
0
1
0
=
Omega Martin
0
1
0
=
Verdem Dolní Roveň
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 656 ms