2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2008 - Muži D
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Dlo
Mrt
Krá
Sně
Kou
Leš
Háj
Kar
Tem
Sen
Sv3
Mor
Les
Hra
Blu
Účast
Celkem
1.
Fajta Pavel
CSC Šumperk
20
20
20
40
20
20
20
20
20
15
20
20
12
220
(255)
2.
Kubín Daniel
Horal Šumperk
15
13
26
13
13
13
15
7
17
13
15
11
153
(160)
3.
Leicht Jiří
ASPV Těchonín
17
15
30
15
15
20
17
10
8
139
4.
Brückner Ivan
MTB Bohdíkov
12
11
12
17
12
9
5
20
17
17
10
132
5.
Trojek Karel
Tristyle Šumperk
12
24
17
12
11
15
13
15
8
119
6.
Krmela František
AZ Ekotherm
13
9
22
15
9
10
12
11
8
101
7.
Keprt Jan
SK Nadoraz
17
12
20
8
11
5
68
8.
Goldman Jaromír
SNS Krnov
34
20
7
3
61
9.
Hejtmánek Ladislav
BPS Šumperk
11
0
13
12
13
5
49
10.
Derunov Oldřich
Devoss
17
15
12
3
44
11.
Dvořáček Hynek
TJ Baník Ostrava
17
17
2
34
12.
Smolicha Josef
Nový Malín
18
8
2
26
13.
Slach Zdeněk
Durativa
20
3
2
23
14.
Pernica Josef
Perpo Bludov
10
11
0
3
21
15.
Kukula Zdeněk
Víno Karabina
17
0
2
17
=
Kroutilík Jaroslav
SK Salith Sumtex Šumperk
17
1
17
=
Homola Miroslav
Cykloklub Morava
17
1
17
18.
Ston Pavel
15
1
15
=
Jirásko Zdeněk
TJ Baník Ostrava
9
6
0
3
15
=
Grossman Jaroslav
HMS Polešovice
15
1
15
=
Rašovský Jiří
Kaktus team
15
1
15
=
Kouřil Jiří
JVS Jeseník
13
2
2
15
23.
Zemánek Lubomír
2K bike club Odry
13
1
13
=
Prukl Antonín
Louka
13
1
13
=
Sedlář Drahomír
13
1
13
26.
Krkoška Jiří
MTB Ondřejník
12
1
12
=
Tomis Jiří
Stará Turá
12
1
12
28.
Sikora Petr
SK Šafrata Bohumín
11
1
11
=
Čadek Jiří
Brno
11
1
11
=
Vidlák Lubomír
Pell's
11
1
11
31.
Frkal Miroslav
Bike One
10
1
10
=
Heger Kurt
Bikesport Team Mohelnice
10
1
10
=
Rýznar Miroslav
AZ Ekotherm
10
1
10
34.
Vedrödi Gabriel
Brno
9
1
9
=
Caha Bohuslav
Bikesport Team Mohelnice
9
1
9
36.
Mogrovics Michal
Olomouc-Lošov
8
1
8
=
Mynář Václav
Datasw
8
1
8
38.
Osladil Stanislav
7
1
7
39.
Bažant Zdenek
Olomouc
6
1
6
40.
Grzempa Grzegorz
Start Bielsko-Biała
4
1
4
41.
Majer Zdeněk
Liga 100 Olomouc
1
1
1
42.
Vašíček Jaroslav
ACK Kyjov-Boršov
0
1
0
=
Mička Miloš
Moravská Třebová
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 375 ms