2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2008 - Muži B
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Dlo
Mrt
Krá
Sně
Kou
Leš
Háj
Kar
Tem
Sen
Sv3
Mor
Les
Hra
Blu
Účast
Celkem
1.
Krejčí Vladislav
Cykloklub Morava
17
20
20
34
17
20
20
20
20
12
15
0
17
13
205
(232)
2.
Valigura Martin
Cykloklub Morava
26
13
15
15
15
15
12
7
111
3.
Vaňous Jan
SK Žamberk Tessuti sport
20
15
20
13
20
20
6
108
4.
Kašpar Tomáš
TC Sport Desná
15
0
12
20
15
13
12
17
8
104
5.
Janda Jiří
Cyklo Polách a syn
24
11
11
20
15
5
81
6.
Kohout Tomáš
Sporton Šumperk
17
15
17
17
13
5
79
7.
Dvořák Dušan
SMP Duha Lanškroun
30
17
13
13
0
5
73
8.
Čmakal František
Cyklo Polách a syn
12
3
13
12
12
11
6
63
9.
Cink Daniel
Cyklo Polách a syn
8
12
10
18
12
5
60
10.
Kopa Michal
Cyklo Polách a syn
7
9
16
11
9
3
6
55
11.
Kulík Vladislav
Cykloklub Morava
10
10
11
0
10
8
6
49
12.
Stloukal Petr
Cyklosport Česká u Brna
12
11
15
9
4
47
13.
Planička Robert
Bikesport Team Mohelnice
15
13
13
3
41
14.
Vágner Michal
RCR Bike Team Česká Třebová
40
1
40
15.
Václavík Pavel
Oknoplast
11
11
6
8
0
5
36
=
Vošický Pavel
Dama Sport
13
13
10
0
4
36
17.
Plesník Petr
Les Nice
6
7
0
13
9
5
35
18.
Fiala Radek
Witzenmann Opava
20
12
2
32
19.
Fišnar Jiří
TC Sport Desná
11
17
2
28
=
Jílek Martin
Cyklo Polách a syn
17
11
2
28
21.
Coufal Rostislav
Cyklo Polách a syn
0
6
14
7
4
27
22.
Květák Jiří
ASPV Vápenná
22
1
22
23.
Hajný Roman
Svatobořice
20
1
20
=
Paclík Martin
Cyklo Polách a syn
10
10
2
20
=
Horák René
Cyklo TJ Písečná
13
7
2
20
=
Hartl Karel
Kellys Racing team
20
1
20
27.
Nosál Pavel
Bikesport Team Mohelnice
9
10
2
19
28.
Pražák Kamil
Devoss
17
1
17
=
Kouřimský Jan
Koloshop.cz
17
1
17
=
Švajda Martin
DT Swiss
17
1
17
=
Mlynář Zdeněk
Max Cursor
17
1
17
32.
Plhal David
Cyklo TJ Písečná
8
8
2
16
33.
Hynčica Petr
Branopac CZ
13
2
2
15
=
Roubíček Lukáš
Vřesina
15
1
15
=
Sklář Marcel
Brno
15
1
15
36.
Srovnal Otakar
Lokomotiva Zábřeh
7
6
0
3
13
37.
Martínek Jaroslav
Mapei Cyklo Kaňkovský
12
0
2
12
=
Beníček Jiří
Jeseničtí orli
12
1
12
=
Tomčala Pavel
Veselí nad Moravou
12
1
12
40.
Čermák Jan
11
1
11
=
Přikryl Jan
Ski Snow Surf Sport
11
1
11
=
Krnáč Vítězslav
Ostrava
11
1
11
43.
Knápek Jaroslav
Proxima
10
1
10
=
Šima Miloš
Stará Turá
10
1
10
=
Vychodil Tomáš
Bike Team Zlaté Hory
10
1
10
=
Hecl Miloš
Cyklo TJ Písečná
6
4
0
3
10
=
Šlejhar Pavel
Kouklas Team
10
1
10
48.
Procinger Marek
Velké Pavlovice
9
1
9
=
Veselka Oldřich
CNC Interservice Zlín
9
1
9
=
Vogel Michal
Cyklo TJ Písečná
9
1
9
=
Rozinek Filip
Kouklas Team
9
1
9
=
Urban Rostislav
9
1
9
=
Navařík Robert
Nava sport
9
1
9
54.
Cendelín Kamil
Ruda nad Moravou
8
1
8
=
Černý Martin
Branopac CZ
8
1
8
=
Hauk Martin
Dolní Studénky
8
0
2
8
=
Viskup Peter
Stará Myjava
8
1
8
=
Zawada Martin
Ostrava
8
1
8
=
Uherka Vlastimil
Bikesport Team Mohelnice
1
5
2
3
8
60.
Vysloužil Marek
Cyklo TJ Písečná
7
1
7
=
Lepka Tomáš
Proxima
0
7
2
7
=
Procházka Marek
Cyklo Polách a syn
2
5
2
7
=
Dobeš Vítězslav
Veselí nad Moravou
7
1
7
64.
Kuchta Roman
Nava sport
6
1
6
=
Beneš Jiří
cyklotrenink.com
6
1
6
=
Žáček Daniel
Nové Mesto nad Váhom
6
1
6
67.
Novák Jiří
SK Salith Sumtex Šumperk
5
1
5
=
Prokop Jan
C.A.C Šumperk
5
1
5
=
Spáčil Radek
Dama Sport
5
1
5
=
Podhrázský Jan
5
1
5
=
Kadidlo Jiří
CK Slovan Moravská Třebová
5
1
5
=
Konečný Vladimír
Cyklo TJ Písečná
5
1
5
73.
Mudřík Josef
TJ Bohumín Kolík
0
4
2
4
=
Paluda Miloš
Ghost - mojekolo.cz
4
1
4
=
Pražan Jan
Trimill Cyklo Team
4
1
4
=
Kašpar Petr
Bike Team Zlaté Hory
4
1
4
=
Adam Tomáš
4
1
4
=
Hlávka Martin
Velké Pavlovice
4
1
4
79.
Kamrád Josef
Ghost - mojekolo.cz
3
1
3
=
Kadlčák Richard
Elem bike Zlín
3
1
3
=
Slačálek Radek
3
1
3
=
Hrabal Martin
Cyklo TJ Písečná
3
1
3
83.
Ščučila Roman
SKP Šumperk
2
1
2
=
Herák Vladimír
Brno
2
1
2
85.
Winkler Jan
Bike Sport servis Opava
1
1
1
=
Štefánek Petr
Maniac Pedals
1
0
2
1
87.
Mikes David
Proxima
0
1
0
=
Prokeš Richard
Pustá Polom
0
1
0
=
Vaculík Radim
Continental sport team
0
1
0
=
Beneš Ivan
Branopac CZ
0
1
0
=
Orsák Martin
0
1
0
=
Hotař Jiří
Čerti Kunčina
0
1
0
=
Muselík Petr
0
1
0
=
Knap Tomáš
V Team
0
1
0
=
Jakeš Miloš
Mapei Cyklo Kaňkovský
0
1
0
=
Koleňák Vlastimil
Maniac Pedals
0
1
0
=
Šalmík Pavel
Duko Rýmařov
0
1
0
=
Pěnkava Radomil
Mapei Cyklo Kaňkovský
0
1
0
=
Khin Tomáš
Krnov
0
1
0
=
Pánek Kamil
0
1
0
=
Orálek Dušan
CykloFort
0
1
0
=
Vyhnal František
0
1
0
=
Juřena Petr
MMB
0
1
0
=
Lunda Petr
0
1
0
=
Macek Martin
Strážnice
0
1
0
=
Orlet Lubomír
Bělkovice
0
1
0
=
Doubrava Martin
Cyklo TJ Písečná
0
1
0
=
Michalic Jan
Vemblödi
0
1
0
=
Konečný Pavel
Břeclav
0
1
0
=
Cileček Martin
Kostelany
0
1
0
=
Jagoš Pavel
Velká nad Veličkou
0
1
0
=
Klimek Roman
Kostelec
0
1
0
=
Pelucha Lukáš
Tvarožná Lhota
0
1
0
=
Mareček Bronislav
Tvarožná Lhota
0
1
0
=
Sedláček Tomáš
CK Slovan Moravská Třebová
0
1
0
=
Daněk Miroslav
DammaBike Opava
0
1
0
=
Fojtík Radim
3 kokoti
0
1
0
=
Polášek Roman
Bikesport Team Mohelnice
0
1
0
=
Lah Robert
BT Kola Kaňkovský
0
1
0
=
Dvouletý Richard
0
1
0
=
Pohl Tomáš
Cyklo TJ Písečná
0
1
0
=
Vykoukal Jiří
Cyklo TJ Písečná
0
1
0
=
Hampl Pavel
Bikesport Team Mohelnice
0
1
0
=
Jansa Petr
Moravská Třebová
0
1
0
=
Kohoutek Petr
Loučany
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 406 ms