2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2023 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRymHopLosTroKráKolHraJerHynRapMohSenÚčastCelkem
1.Petřík ZdeněkLoko Krnov30212530253025308216
2.Mervart MartinCube Štíty2530302518216258180
3.Kopecký LukášPrestige Cycling Team3021302130256157
4.Ryšavý DavidBikesport Team Mohelnice1815161618161311149137
5.Krejčí VladislavBike sport Uničov161821211815127121
6.Rozehnal VáclavPromotorsport10111416161410158106
7.Planička RobertBikesport Team Mohelnice25251618215105
8.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice25182116215101
9.Leszczynski RadekLadermon Team Olomouc1414151514572
10.Hekele EmilZekof team2530255
11.Jašš PavelBuldoci Rapotín101012710549
12.Gajdoš DavidFitko Jeseník211312346
13.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory1313811445
14.Fojt RobertTTC Olomouc161213341
15.Hromádka IvoKolárna2118239
16.Kostka TomášSporton Šumperk1818236
17.Wiedermann LukášBike sport Uničov12138333
18.Fojtík OndřejAUTO Pokorný30130
19.Koukol TomášKolárna1113224
20.Hýbner Stanislav1337323
21.Bdm MichalB.D.M99218
Kopečný PetrOlomouc810218
Svoboda Josefwww.corex.cz18118
24.Svrčina DavidVíno Karabina16116
Laucký PavelCykloop.cz-BT Morkovice16116
26.Jonáš Michal15115
Šenk MartinVOSA Šumvald15115
Sereda OlegBest Cycle Team15115
Zlámal TomášAmt15115
Langer JiříSC Samotišky15115
31.Čech AlešMODEL Bike team Opava14114
Široký MichalPrestige Cycling Team14114
Vronka DavidTTC Olomouc14114
34.Jelínek JaroslavSKP Šumperk13113
35.Jurka LukášKaravan-Su12112
Saňák MartinRapotín12112
37.Urbánek Vladimír11111
Herynek RobertForce Team Jeseník11111
Wiederman LukášBike sport Uničov11111
40.Urban JaroslavBuldoci Rapotín10110
41.Slezák Michal919
Dvořáček Radoslav919
Břuska JaromírOstrava919
Orság David919
45.Havran JiříOCK818
Škrabal IvoBuldoci Rapotín818
Pobořil LukášForce Team Jeseník818
48.Lapčík JanForce Team Jeseník717
49.Havlíček PetrLazy Swines616
50.Novák MartinRudoltice515
Hübl PavelČeská Třebová515
Osladil KamileSeNBáci515
Chmelař LadislaveSeNBáci515
54.Nemrava PetrSC Samotišky414
Cigánek Antonín414
56.Vaverka AlešCholina313
57.Zapletal MartinBratrušov212

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 421 ms