2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2021 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLosKolJerHynLešMohHraUniÚčastCelkem
1.Moravec team13576140301221351407778
2.Bikesport Team Mohelnice9011911976711181221058749(820)
3.Bike Team Zlaté Hory98112809680211167603
4.Promotorsport7011495523784721028589(626)
5.Kolárna8330106111102286460
6.Unikovo mtb team1896132848225217458
7.SK Salith sport308166557275787457
8.Bike sport Uničov51864281254929728410(435)
9.Drahanský sport6051645581916402
10.ENJOY RIDING team713030675555557363
11.Nava sport903630404325507314
12.Cyklo Polách a syn3030302511648307309
13.In-Life Cycling Team25593925423516398264(280)
14.Fitko Jeseník303025432525257203
15.Kolofix Olomouc303025163030307191
16.Cykloklub Morava161818572125257180
17.TJ Šumperk181813162461257175
18.SC Samotišky152078514164
19.Cube Štíty213021152521217154
20.Ethic sport30303030305150
21.Karavan-Su1637193011246137
22.Cyklotým Havířov252118162112157128
23.Jeseničtí orli2121211516306124
24.Prime sport expert2525043305123
25.Mondraker Racing Team303030304120
26.Head Bike TJ Opava4048303118
27.MTB TriBike Academy11141332375107
28.BBB Moolbike15251840498
29.ACS Drak Vrbno183236386
30.C.A.C Šumperk16141182115685
31.Tři šneci21182121481
32.SKP Olomouc1421121567675
33.TJ Sokol Hrabenov73173
34.Hartman CZ4525270
CK PeMaP Přerov70170
36.Force Team Jeseník282713368
37.HEAD PRO TEAM5116267
Edie Team Vsetín67167
39.eSeNBáci1818169461
40.TS Bohemia3030260
41.Bike 200055155
Cirlibaba182116355
43.Horal Šumperk15151211453
44.Bike Academy Opletal2125246
45.Credo team161313342
46.ACT LeraK39139
Superior Riders39139
48.Sporton Šumperk151111337
49.Cycloracing Olomouc1618234
50.Zekof team30130
F-bike klub Sádek30130
Kolovna bike team1416230
Skivelo neslyšících Olomouc30130
Elite Sport Boskovice30130
55.LKT 80 Šumperk1314227
56.Tufo Pardus Prostějov25125
Cyklo Bendlkub25125
TJ Aš Mladá Boleslav025225
Kellys Racing team25125
SK Salith Sumtex Šumperk25125
SK Jiří Team Ostrava25125
62.Enjoy the sport24124
63.SK Žamberk Tessuti sport22122
64.Kilpi Racing Team21121
65.SK Nadoraz137220
Proxima1010220
67.PBV MTB Team Brno18118
Cycloracing Team18118
69.Pell's Hard Bikers16116
Bike Team Nové Město na Moravě16116
Miki team16116
72.Bike One15115
Orbea Czech Masters15115
74.Sportovní kurzy Opava14114
TJ Jiskra Králíky14114
76.Anag Olomouc13113
SKP Šumperk13113
Kofola Sensor MTB Race Team13113
SPS Sázava13113
CPV Krnov13113
81.Ricardo Racing12112
Prestige Cycling Team12112
83.Bikers Heraus11111
84.Stevens Bikes - Emilio Sport10110
85.MTB Olšany818
On road racing team818
MTB Bohdíkov818
Lokomotiva Zábřeh818
89.S-Team Olomouc616
90.Koala - Stevens MTB team515
Apis515
Dekhome Cannondale515
93.Vápenka Vitošov313
94.Maniac Pedals111
95.BT Kola Kaňkovský010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 7 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 265 ms