2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2021 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosKolJerHynLešMohHraUniÚčastCelkem
1.Mervart MartinCube Štíty19772130211525216133
2.Planička RobertBikesport Team Mohelnice19761825141218587
3.Krejčí VladislavBike sport Uničov19741621181316584
4.Kechrt TomášPrime sport expert19812525030480
5.Tyráček MartinBBB Moolbike197315251821479
6.Rozehnal VáclavPromotorsport197412161814414678
7.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice197914181615463
8.Ryšavý DavidBikesport Team Mohelnice19751013116415659
9.Kopecký LukášHartman CZ19783025255
10.Vítámvás ZbyněkŠtarnov1973916103438
Rešl DavidBikesport Team Mohelnice1975814106438
12.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory19762113234
13.Špiler StanislavCK PeMaP Přerov198130130
Čižmář Jan197730130
Hekele EmilZekof team197730130
Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc197630130
17.Hartl KarelKellys Racing team197725125
18.Šenk MartinUničov1978159224
19.Harlender MichalKolárna19721112223
20.Kostka TomášSporton Šumperk19741111222
21.Hvolka PetrKilpi Racing Team197521121
22.Zezula TomášSvitavy198018118
23.Kolavik RadekOlomouc197316116
Hromádka IvoKolárna197916116
25.Štěpaník Bedřich197315115
Doskočil MilošSporton Šumperk197415115
27.Petrů JanValašské Meziříčí197514114
28.Jelínek JaroslavSKP Šumperk197813113
Gajdoš DavidFitko Jeseník197913113
30.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197712112
Herynek RobertForce Team Jeseník197712112
32.Petrovský MarekPromotorsport197211111
33.Zapletal MartinBratrušov1978100210
Vykydal JaroslavStevens Bikes - Emilio Sport197810110
35.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory19759029
Odložil PetrHRABOVÁ1978919
37.Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh1975818
Pospíšil PetrOn road racing team1973818
39.Skalický JosefOlomouc1976717
Malínek LukášBikesport Team Mohelnice1980717
Škabraha JiříPromotorsport1977717
42.Sedláček DanApis1975515
Jansa PetrMoravská Třebová1976515
Kubičík MartinMaxidek Cannondale1974515
45.Nemrava PetrVápenka Vitošov1980313
46.Pokorný PetrKolárna1978212
Sorbi JanMohelnice1974212
48.Zlámal TomášProxima1979111
Jurena JanManiac Pedals1980111
50.Juráš MartinOlomouc1978010
Studený RadekVilémov1972010
Urbánek MiroslavUničov1977010
Molík PetrKamenná1977010
Diblík RobinKolšov1978010
Rous JosefUnikovo mtb team1978010
Marinčak MartinPrešov1974010
Matěj PetrTři šneci1976010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 7 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 263 ms