2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2020 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLosKolJerHynRapUniLešMohÚčastCelkem
1.Bikesport Team Mohelnice110115113138160,5123941278886,5(980,5)
2.Bike Team Zlaté Hory804612712914110086978760(806)
3.Kolárna115823216870,56339738610,5(642,5)
4.Promotorsport8510718878495947570
5.Unikovo mtb team1614014046,5196,5156554
6.Bike sport Uničov54882599638918428460(478)
7.Cyklo Polách a syn676651605174487417
8.SK Salith sport414169727655467400
9.SC Samotišky9048151,565365390,5
10.Nava sport743064,582,53030557366
11.Fitko Jeseník25103,5151,52516256346
12.In-Life Cycling Team50658182,52130147343,5
13.Drahanský sport108765160405335
14.Elite Sport Boskovice5541464590516328
15.Edie Team Vsetín102821013285
16.Kolofix Olomouc665487604267
17.BBB Moolbike164122,5662148507264,5
18.ACS Drak Vrbno3070,5244044486256,5
19.Mondraker Racing Team303030453030307225
TS Bohemia30309045305225
21.Cykloklub Morava213031,531,521796214
22.Bike Academy Opletal16157,5303203,5
23.Force Team Jeseník4451323181
24.Fenix team Jeseník1711171
25.Skivelo neslyšících Olomouc344491,53169,5
26.SK Nadoraz1821252122,51610168139,5(149,5)
27.Ethic sport3045030305135
28.eSeNBáci22,575163113,5
29.Hartman CZ52,552,52105
Zekof team3045303105
31.Coarse Cycling Team211818141513699
32.LKT 80 Šumperk213640,5397,5
33.SK Jiří Team Ostrava94,5194,5
34.Superior Riders94194
35.SKM Zlaté Hory93193
36.Ekofarma Křížov181519,52118591,5
37.Bike Team Nové Město na Moravě303030390
38.Bike 200088,5188,5
39.Moravec team30182416488
40.Credo team16,53038384,5
41.C.A.C Šumperk1514181815580
42.B4 Team3936275
43.Karavan-Su121813,51813574,5
44.Jeseničtí orli31,539270,5
45.Bike Style31,537,5269
46.Prime sport expert152525365
47.MTB Bohdíkov22,52418364,5
48.Prestige Cycling Team141527356
49.Tufo Pardus Prostějov48148
F-bike klub Sádek1830248
51.Sporton Šumperk3151,59446,5
52.Bike One46146
Head Bike TJ Opava1036246
54.SK Žamberk Tessuti sport45145
Novatop Ghost45145
56.RCR Bike Team Česká Třebová42142
57.SKP Olomouc19,519,5239
58.Cube Štíty813,515336,5
59.CPV Krnov1519,5234,5
60.TJ Baník Meziboří30130
Bike Triatlon Morkovice30130
TTC Olomouc30130
Cykloop.cz-BT Morkovice30130
KTM Šumperk30130
65.Smith Studio Racing1118229
Koala - Stevens MTB team1118229
67.CK PeMaP Přerov27127
68.Cycloracing Team25125
Cirlibaba25125
Proxima25125
Amenity mtb team25125
Tři šneci25125
73.Bike Sport servis Opava21121
FC Jiskra21121
Novatop Lapierre21121
Sportovnikurzy cz21121
77.Ktukol Glucholazy19,5119,5
78.TJ Aš Mladá Boleslav18118
79.Ricardo Racing16116
80.MTB Team Otrokovice15115
Víno Karabina15115
Kupkolo15115
83.Kola Koblížek12112
Maniac Pedals165312
85.Lokomotiva Zábřeh11111
Vemblödi11111
87.BT Kola Kaňkovský7,53210,5
Enjoy the sport10,5110,5
89.Buldoci Rapotín919
SK Salith Sumtex Šumperk9029
91.Parapety RS616
92.Rezibike515
93.Kamion Rapotín4,514,5
94.TJ Baník Ostrava010
Kilpi Racing Team010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 7 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 250 ms