2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2020 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosKolJerHynRapUniLešMohÚčastCelkem
1.Planička RobertBikesport Team Mohelnice162518242718167144
2.Krejčí VladislavBike sport Uničov1821272425216136
3.Tyráček MartinBBB Moolbike1622,5212130256135,5
4.Hekele EmilZekof team3045303105
5.Beneš PavelBike sport Uničov182119,518476,5
6.Kopecký LukášHartman CZ37,531,5269
Petřík ZdeněkBike Style31,537,5269
8.Rozehnal VáclavPromotorsport31310,5121613667,5
9.Harlender MichalKolárna511147,5128657,5
10.Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc2530255
11.Petrovský MarekPromotorsport41094,51311651,5
12.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice142115350
13.Vítámvás ZbyněkŠtarnov257,514346,5
14.Ryšavý DavidBikesport Team Mohelnice7124,5139545,5
15.Bukovský Lukáš45145
16.Rešl DavidBikesport Team Mohelnice471615442
17.Mervart MartinCube Štíty813,515336,5
18.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory1816234
19.Malínek LukášBikesport Team Mohelnice281210432
20.Fišnar JanTJ Baník Meziboří30130
Koblížek PetrProstějov30130
22.Vodehnal MartinPrestige Cycling Team1415229
Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory608105529
24.Kostka TomášCredo team16,512228,5
25.Šenk MartinUničov1414228
Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn1315228
27.Tesařík MichalKolárna1116,5227,5
28.Zlámal TomášProxima25125
29.Záhorec StanislavFenix team Jeseník22,5122,5
Gajdoš DavidFitko Jeseník1210,5222,5
31.Široký MichalRCR Bike Team Česká Třebová21121
Najser TomášBike One21121
33.Šindelář Jan19,5119,5
34.Zezula TomášSvitavy18118
Bukač RomanPardubice18118
36.Doskočil MilošSporton Šumperk51,59315,5
37.Hlavsa JanÚSTÍ NAD ORLICÍ15115
Štěpaník Bedřich15115
Hyneček RomanMTB Team Otrokovice15115
40.Koukol TomášHlubočky13,5113,5
41.Blažek TomášRybník12112
Jurena JanManiac Pedals165312
Jakl LiborSC Samotišky39212
44.Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh11111
Langer JiříSC Samotišky11111
46.Hemala LiborPromotorsport04,56310,5
Cink PetrBT Kola Kaňkovský7,53210,5
48.Hamerník JaroslavČeská Třebová10110
Mazal Radek10110
50.Herynek RobertForce Team Jeseník6329
Štolfa MichalCykloop.cz-BT Morkovice919
Studýnka DavidSkivelo neslyšících Olomouc919
Novotný Tomᚊumperk919
54.Černoch JakubeSeNBáci7,517,5
55.Lučan PetrOlomouc717
Vronka DavidTTC Olomouc717
57.Rous JosefUnikovo mtb team616
Pekař MiroslavB4 Team616
Sadil MichalParapety RS616
Rosmanit Aleš616
61.Jelínek JaroslavSKP Šumperk515
62.Prstek Michal4,514,5
63.Urban HynekHlivice414
64.Vejchoda Tomᚊumperk313
65.Čech AlešBranka u Opavy212
66.Mičunek PavelBuldoci Rapotín1,511,5
67.Hvolka PetrKilpi Racing Team010
Vondruška MartinBludov010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 7 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 343 ms