2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2020 - Benjamínci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosKolJerHynRapUniLešMohÚčastCelkem
1.Köhler JaroslavBikesport Team Mohelnice30304530305165
2.Köhlerová KarolínaBikesport Team Mohelnice181521181221217126
3.Trojek VilémPromotorsport252522,5372,5
4.Chereau VictoriaPromotorsport111413,51814570,5
5.Vodica DominikVýšovice3031,5261,5
6.Hrazdira MatějBrno2727254
7.Kurková MarianaForce Team Jeseník2421245
Melichar MartinSuchdol nad Odrou45145
9.Jaroš SebastianBike Academy Opletal37,5137,5
Pavelka MatoušRapotín37,5137,5
Žák VítězslavBruntál21151,5337,5
12.Maivald EliášSportreg1119,53333,5
13.Muchová SarahSK Jiří Team Ostrava31,5131,5
Vandlíková Natálie16,515231,5
15.Zemanová Eliška25125
Skopalík TobiasUničov25125
Hutečka VojtěchAdamov25125
18.Kilčiský DanielŠumperk24124
19.Smolík DavidSK Salith sport167,5223,5
20.Surovec AdamEdie Team Vsetín22,5122,5
21.Kubínová TerezaKolšov21121
Hájková NelaKolárna21121
23.Vandlík JakubExcalibur13,56219,5
Uchytil OndraBike Team Zlaté Hory19,5119,5
25.Břeň VítekPolička136219
Pospíšil ŠtěpánRadiměř1009319
27.Bednář AdamORLIČKY18118
Šubrt MarekZábřeh18118
Hastíková SofieSKM Zlaté Hory18118
Pěnčík Matiáš18118
31.Štěpaníková ZoeOndřejov1,516217,5
32.Komenda MichalB4 Team16,5116,5
33.Keprtová KláraZábřeh16116
Kubíček MilanKRÁLÍKY16116
Pozorský RichardDrahanský sport16116
36.Banková ElsaŠumperk15115
Vaculík VojtěchUničov15115
Kotová Alžběta15115
39.Šubová EliškaVOSA Šumvald14114
Smékal MatějNava sport14114
41.Svorník JakubKolšov13113
Vavroušek Petr13113
43.Prokopová Marie12112
Dohnal ZdeněkOsek nad Bečvou12112
Hájková NatálieKolárna12112
Žáková Karolína12112
47.Pavlíček Filip11111
48.Žatecký AntonínJeseník10,5110,5
49.Michalovičová Anna10110
50.Karnay TeodorPostřelmov919
Kaniščevová Marie919
52.Pospíšil TomášRadiměř80038
53.Vlachovská AnnaJeseník7,517,5
54.Keprtová MarianaPostřelmov717
55.Trnka MiroslavRapotín616
56.Hecl PetrPostřelmov515
Janků JanKolšov515
58.Žídková NinaBuldoci Rapotín4,514,5
Knopková LolaeSeNBáci4,514,5
60.Karnay AaronPostřelmov414
Melicharová MajaKolšov414
62.Karnay ManuelPostřelmov313
Žídek OliverBuldoci Rapotín313
Hlubocky MichalChicago313
65.David MaxmiliánRapotín010
Žolčáková NatálieRapotín010
Černoch AdameSeNBáci010
Wetter VítekBike Team Zlaté Hory010
Fouček Tobiáš010
Filková TerezaBike Team Zlaté Hory010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 7 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 328 ms