2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2019 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosRýmLezKráKolSenJeřWelRapMohHraÚčastCelkem
1.Krejčí VladislavBike sport Uničov252530302521162531,537,510229(266)
2.Planička RobertBikesport Team Mohelnice25212521152122,5248174,5
3.Kopecký LukášHartman CZ30251845455163
4.Haluzík MartinKolárna302530304306149
5.Kostka TomášCredo team1821121511132422,58136,5
6.Beneš PavelBike sport Uničov1616161537,531,56132
7.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn161818151815277127
8.Ryšavý DavidBikesport Team Mohelnice21181409616,5218105,5
9.Petrovský MarekPromotorsport1311131313819,50890,5
10.Rozehnal VáclavPromotorsport121510127519,5780,5
11.Kunst StanislavBike sport Uničov14181613461
12.Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský182118357
13.Rešl DavidBikesport Team Mohelnice910126145656
14.Pospíšil PetrRenova Race Team3025255
Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice161227355
16.Svrčina DavidVíno Karabina1515115446
17.Pekař MiroslavB4 Team1411134442
18.Doskočil MilošSporton Šumperk10004916,5639,5
19.Kukula MarcelStaviva eMKo101493436
20.Vítámvás ZbyněkŠtarnov6918333
21.Hekele EmilIntreo interiery cycling team30130
22.Král MilanMohelnice821229
23.Kulík VladislavCykloklub Morava918227
Koukol TomášHlubočky1512227
Harlender MichalKolárna1314227
26.Gajdoš DavidFitko Jeseník1212224
27.Vašíček Pavel21121
Koblížek PetrProstějov21121
29.Jakl LiborSC Samotišky118219
Kolomazník TomášZábřeh910219
31.Kratochvíl PetrCyklo Polách a syn315218
32.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory7306416
Záhorec StanislavFenix team Jeseník16116
Foltys JiříOpava16116
35.Mervart MartinCube Štíty150215
36.Parbo Joachim14114
Bukač RomanPardubice14114
Pěnkava RadomilSC Samotišky104214
Matušů Jaroslav14114
40.Holíček MichalKarlovice13,5113,5
41.Hrubý ŠtěpánRuda nad Moravou13113
42.Plesník PetrLes Nice12112
43.Černoch JakubeSeNBáci11111
44.Miča PetrSDH Bratrušov10,5110,5
45.Pokorný RomanBike One10110
46.Osladil KamilBuldoci Rapotín818
47.Zemene BřetislavNemile7,517,5
Leopold FilipŠternberk7,517,5
49.Krečmer Patrik717
Holoubek Radim717
51.Švrčina MiroslavSvobodné Heřmanice6026
52.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice515
Casciani Eduard515
54.Gryc MichalC.A.C Šumperk212
Binder Petr212
56.Herynek RobertForce Team Jeseník111
Doskočil MilošSporton Šumperk111
58.Kamler Jiří010
Hocz MartineSeNBáci010
Skalický PavelOlomouc010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 8 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 328 ms