2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2018 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLosLezKraBozKolKRSenJeřRapLešŠumMohHraÚčastCelkem
1.Bikesport Team Mohelnice72112124160,51223996897740103112154,5131150(1301)
2.Kolárna34828522540150302510451103140144131124(1213)
3.Credo team25107961864821364962446793142,513894,5(976,5)
4.Bike sport Uničov57725591,54358727223468014112744,5(810,5)
5.Cyklo Polách a syn364075103,549258534997329106,512701(755)
6.Bike Academy Opletal9010610273303030140459646
7.Bike Team Zlaté Hory4376845010235921628644
8.Promotorsport26619834,5631296394778196312605,5(636,5)
9.SC Samotišky9672130636378667568
10.Nava sport119436419,53916461841511811412554,5(588,5)
11.Unikovo mtb team39509396843025258442
12.ACS Drak Vrbno483031,53960306618374637,511425(443)
13.In-Life Cycling Team1806925162130189230694512417(433)
14.Sporton Šumperk3032532755293913121640248713416(457)
15.Loupežníci2439274339543146357210410
16.Cykloklub Morava135618106,515021117118322412374,5(385,5)
17.Fitko Jeseník30303030301093030459364
18.SDH Bratrušov2936373639312233167210351
19.TJ Sokol Hrabenov871810161445275
20.Head Bike TJ Opava122122253269
21.TS Bohemia2125303051303011279255
22.SK Salith sport25253937167115248252
23.TNF bike team253014483030487225
24.Force Team Jeseník152521303036303009217
25.eSeNBáci25025813413247202
26.Cirlibaba181821181825181421132711198(211)
27.BBB Moolbike162131,52525521378181,5
28.Moravec team10030463176
29.SK Nadoraz37,5212121121837,57168
30.Karavan-Su463431544165
31.Víno Karabina212525381143,56163,5
32.Cube Štíty12181514151511121019,510141,5
33.Ethic sport1651045255137
SKP Olomouc31,516157211531,57137
Cyklosport Dvořák Lanškroun273051294137
36.Prime sport expert30303030145134
37.C.A.C Šumperk25016251631,56113,5
38.Tři šneci72362108
39.Novatop Lapierre3030463106
40.OD Morava Holešov61,525286,5
41.MTB Bohdíkov18182525486
42.Ghost - mojekolo.cz1213161818577
43.Stevens Bikes - Emilio Sport1630025471
44.Bike One609269
45.RCR Bike Team Česká Třebová3630266
46.Les Nice30269365
47.Prestige Cycling Team59159
48.Short bike Olomouc152121357
49.Novatop Ghost2530255
50.Skivelo neslyšících Olomouc54154
51.LKT 80 Šumperk181418350
52.Proxima409249
53.Intreo interiery cycling team16,530246,5
54.Cyklosport Chropyně46146
55.Sportovnikurzy cz45145
56.Silný Team Uničov331234
57.Buldoci Rapotín312233
58.Zapro AD team31,5131,5
59.Bike Sport servis Opava30130
SK Jiří Team Ostrava30130
SKC Tufo Prostějov30130
Hartman CZ30130
Certas30130
SK Žamberk Tessuti sport30130
Bike Triatlon Morkovice30130
Oknoplast Šumperk30130
67.B4 Team1829329
TJ Baník Ostrava1316229
69.On road racing team1513228
70.Kolovna bike team27127
STS Chvojkovice-Brod27127
72.Mudraci cz25125
Bike Freaks Holice25125
74.BB cyklosport superior22,5122,5
Kalas Racing Team22,5122,5
76.Sundance Opava21121
Ricardo Racing21121
SK Štíty21121
79.express merida kolin18118
Jeseničtí orli18118
Cyklo TJ Písečná18118
Normalie Czech18118
Drásal Team Holešov18118
84.Cyklo Žopy16116
Intuice Šumperk16116
PBV MTB Team Brno16116
Bikecentrum Olomouc160216
88.Liga 100 Olomouc15115
Force Zlín15115
BT Kola Kaňkovský15115
91.FC Jiskra13113
ALW13113
93.SKM Zlaté Hory12112
Atletika Zábřeh12112
Tenis Bludov12112
Kupkolo12112
97.Černí koně11111
98.Pfahnl Backmittel10110
Lokomotiva Zábřeh10110
Staviva eMKo10110
101.Alimpek919
102.Vápenka Vitošov818
103.KN Project4,514,5
104.Ekofarma Křížov414
105.Helia sport Kouty010
Symbio+CE.Energy010
Bike 2000010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 468 ms