2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2018 - Starší žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezKraBozKolKRSenJeřRapLešŠumMohHraÚčastCelkem
1.Zemene JakubBike Academy Opletal30303030303030308240
2.Bureš ŠtěpánCykloklub Morava13211837,515021111818252412210,5(221,5)
3.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn2121181325301337,58178,5
4.Halama MichalŠumperk2531,5162514211131,58175
5.Kohout TomášSporton Šumperk16122713151813716151622,512171,5(190,5)
6.Skoumal RomanBikesport Team Mohelnice1825215212514278156
7.Bukač AdamPardubice14303014455133
8.Svoboda MarianUnikovo mtb team18254525155128
9.Zvědělík OndřejACS Drak Vrbno1814211516216105
10.Kovačičin ŠimonSC Samotišky12141216454
11.Szczepański LukášHead Bike TJ Opava2525250
12.Pěnkava JakubSC Samotišky16815339
Koller ŠimonHead Bike TJ Opava2118239
14.Švéda MartinTři šneci22,513235,5
15.Mádr LukášSC Samotišky25125
16.Bartoň Vojtěch24124
Drápela MatějSC Samotišky159224
18.Voženílek MartinHead Bike TJ Opava21121
Kral Vitsumperk21121
Vénos VojtěchTJ Sokol Hrabenov21121
21.Žvidrnach Jakub18118
Karafiát VojtěchBikesport Team Mohelnice18118
23.Vykydal JaroslavStevens Bikes - Emilio Sport16116
Matura PavelBludov16116
Neugebauer Michal16116
Kvapil JanBludov16116
27.Čmakal VojtěchCyklo Polách a syn15115
Lipenský VítMoravec team15115
29.Zapletal JanKladky14114
Raška Matouš14114
31.Pavlík Markus13113
32.Rafaj MartinZlín12112
Pařez TomášKolín12112
Polách LukášCyklo Polách a syn12112
35.Spurný VáclavSC Samotišky11111
36.Zaoral JanSC Samotišky10110
Švrčina JiříSvobodné Heřmanice10110
38.Buchta MarekForce Team Jeseník616
39.Bín AlexHrabenov010
Horák Lukáš010
Čapek Lukáš010
Studýnka DavidHulín010
Paulík MarkusKolšov010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 406 ms