2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2018 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezKraBozKolKRSenJeřRapLešŠumMohHraÚčastCelkem
1.Krejčí VladislavBike sport Uničov21213037,53030301825254511294,5(312,5)
2.Beneš PavelNava sport18181819,5210251816301837,512223(239)
3.Navařík RobertNava sport2525251821252131,58191,5
4.Tyráček MartinBBB Moolbike162131,52525521308174,5
5.Planička RobertBikesport Team Mohelnice13161622,51616141515152711172,5(185,5)
6.Mervart MartinCube Štíty121412181514151511121019,512146,5(167,5)
7.Kostka TomášCredo team131315181214161422,59137,5
8.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn152121181816247133
9.Harlender MichalKolárna9997,510118513716,511100(105)
10.Petrovský MarekLoupežníci57,51212141014913,5997
11.Jílek MartinCyklo Polách a syn1514271616588
12.Hekele EmilIntreo interiery cycling team3013,530373,5
13.Rozehnal VáclavPromotorsport7109127918772
14.Kunst StanislavBike sport Uničov01213121221670
15.Haluzík MartinKolárna4521266
16.Rešl DavidBikesport Team Mohelnice4406911767,5954,5
17.Ryšavý DavidBikesport Team Mohelnice787111308754
18.Svrčina DavidVíno Karabina131112336
19.Diblík RobertKolšov11814333
20.Tomášek MichalCredo team10119330
Najser TomášBike One30130
Kopecký LukášHartman CZ30130
Hruška Jan30130
24.Pěnkava RadomilSC Samotišky81155429
25.Hazulík MartinKolárna25125
Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory0810133625
Bukač RomanPardubice11014325
Hornych Véna25125
29.Novotný Tomᚊumperk41010,5324,5
30.Ondroušek Stanislav24124
Fojt RadovanProstějov1311224
32.Urbášek DaliborMohelnice895322
33.König JiříCykloklub Morava21121
Klouček Pavel21121
Doskočil MilošSporton Šumperk070626621
36.Pohl TomášCyklo TJ Písečná18118
37.Janoš RudyOD Morava Holešov16,5116,5
38.Riedl RadomírKolárna016216
39.Kouřil MartinFitko Jeseník15115
Pospíšil PetrOn road racing team15115
Švub ZdeněkForce Zlín15115
Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc15115
43.Studýnka DavidSkivelo neslyšících Olomouc14114
Plesník PetrLes Nice59214
45.Kubíček PetrSporton Šumperk517,5313,5
46.Žák Marek13113
Jančík Martin13113
Kratochvíl PetrCyklo Polách a syn67213
Nečas MiroslavOn road racing team13113
50.Vilč Martin12112
Jašek OndřejAtletika Zábřeh12112
52.Pekař MiroslavB4 Team29211
Koudelka Drahomir11111
54.Dusík MartinHolešov10,5110,5
55.Vošalík PetrNava sport10110
Zemene BřetislavNemile10110
Kukula MarcelStaviva eMKo10110
Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh10110
59.Coufal MilanLanškroun4529
Pokorný RomanBike One919
61.Kohout MilanPraha - Žižkov818
Josef StaníkBike sport Uničov818
Kubeš Marek818
64.Hanzal Martin717
Čech AlešBranka u Opavy3427
66.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice51,526,5
67.Jansa PetrMoravská Třebová616
Kulík VladislavCykloklub Morava616
Koukol TomášHlubočky616
Staník JosefBike sport Uničov616
Kolomazník TomášZábřeh616
72.Leskovjan Tomáš515
Jakl LiborSC Samotišky515
74.Herzán RadimCykloklub Morava4,514,5
Malý TomášKN Project4,514,5
76.Fláma MiroslavEkofarma Křížov414
Špaček Martin414
Kamlar PavelZábřeh414
Sorbi JanMohelnice414
80.Honig MilanLitovel313
Šmíd MartinKroměříž313
Vyležík Stanislav313
Švrčina MiroslavSvobodné Heřmanice313
Švorčík PetrSilný Team Uničov313
85.Anderle Jan212
Kalous RomanFitko Jeseník212
Pelcl PetrBuldoci Rapotín212
88.Fréhar LiborKlopina1,511,5
89.Hocz MartineSeNBáci111
90.Skalický PavelOlomouc010
Kapl MartinSymbio+CE.Energy010
Netek RadimLanškroun010
Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport010
Stange RodrigoNonnenhorn010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 390 ms