2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2018 - Benjamínci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezKraBozKolKRSenJeřRapLešŠumMohHraÚčastCelkem
1.Bubeníček AdamŠternberk25253025183025458223
2.Köhler JaroslavBikesport Team Mohelnice161619,516151615251222,510173
3.Rozehnalová MichaelaPromotorsport181824151410821112110160
4.Trojek VilémPromotorsport13211414161513188124
5.Jurková TerezaKaravan-Su1825211615276122
6.Rozehnal MatějPromotorsport3030260
7.Macek MartinBratrušov2130251
8.Krejčí ŠtěpánBike sport Uničov16,59419,5449
9.Krejčí MichalBike sport Uničov158618447
10.Homola OndřejTJ Sokol Hrabenov2124245
Hroch Tobiáš45145
12.Mazák KryštofTJ Sokol Hrabenov637,5243,5
13.Diblík RobinKolšov2518243
14.Krč LukášLanškroun37,5137,5
15.Vodicová AdélaDrahanský sport2511236
16.Bureš Petr31,5131,5
17.Hruda MartinDrahanský sport30130
Hrazdíra MartinBrno30130
Jílek MiroslavSudkov30130
Schadová DorotaNava sport30130
Janovský JonášMoravec team30130
22.Kamler MichalTJ Sokol Hrabenov1116,5227,5
23.Švorčik Josef27127
24.Rozehnalová NelaPromotorsport1312225
Wetter PatrikBike Team Zlaté Hory25125
Stejskal DanielČervená Voda25125
27.Zlámal LukášProxima159224
28.Procházka Ondra22,5122,5
29.Hutečka VojtěchAdamov21121
Knop VáclavMohelnice21121
Keprt AdamKolšov21121
Komínková TerezaNava sport21121
Šemberová AdélaZábřeh21121
34.Macháčková KristýnaLubník127219
35.Černá JohanaOstrava18118
Černý ŠtěpánŠumperk18118
Masopust DavidMohelnice18118
38.Melichar MartinSuchdol nad Odrou16116
Keprtová DanielaZábřeh115216
Prokop DanielMohelnice16116
41.Kouřil Oskar15115
Huňat FilipChromeč15115
Mika MatějNava sport15115
44.Pobucká DominikaMohelnice14114
Ruprich LukášVikýřovice14114
Horníčková EliškaPísařov14114
Mika TobiášNava sport14114
48.Šemberová ViktorieZábřeh13,5113,5
Schauer SebastianChromeč13,5113,5
50.Kučerová NelaKolšov13113
Hutečka OndřejAdamov13113
Bínová NatálieTJ Sokol Hrabenov13113
Danko StěpánZvole13113
54.Kubíček MatyášTenis Bludov12112
Mika MatějRapotín12112
56.Suchá BarboraBranná10110
Unzeitigová NikaZvole10110
Morávek MatějTJ Sokol Hrabenov10110
59.Hanulík VáclavPetrov919
60.Mazák MatoušTJ Sokol Hrabenov717
61.Becková JohanaPraha515
62.Kylarová AnežkaRapotín414
63.Vodica DominikVýšovice313
Mika TobiášRapotín313
65.Keprtová KláraZábřeh212
Chereau VictoriaPromotorsport212
67.Žídková NinaBuldoci Rapotín111

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 406 ms