2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2018 - Malí žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezKraBozKolKRSenJeřRapLešŠumMohHraÚčastCelkem
1.Klecker AdamBikesport Team Mohelnice21303031,52518252530214511283,5(301,5)
2.Kaniščev AlexanderBikesport Team Mohelnice252537,52121212125211837,511255(273)
3.Papoušek AdamUnikovo mtb team4530303025256185
4.Petrovský MarekLoupežníci121819,516152511161331,510177
5.Rozehnalová LuciePromotorsport151810,51312181431482411146,5(149,5)
6.Kohout DanielSporton Šumperk161214215519,5792,5
7.Stránský MatyášCyklosport Dvořák Lanškroun273030387
8.Bravencová AdrianaBike Academy Opletal1621139459
9.Mitvalská BáraUnikovo mtb team241614354
10.Svrčina TomášNový Malín91822,5349,5
11.Kubín TomášSC Samotišky161615347
12.Herzán JanCykloklub Morava22,521243,5
13.Kulík JanCykloklub Morava14616336
14.Patrmannová ElenSC Samotišky91311333
15.Raška TomášBike Academy Opletal30130
Kubíček PetrVikýřovice12144330
Lipenský MatoušMoravec team30130
Tesařík JakubKolárna30130
19.Chudada AdamSC Samotišky1415229
Uchytil MarekBike Team Zlaté Hory821229
21.Skalický DavidCykloklub Morava217228
22.Vaněk JanTJ Sokol Hrabenov27127
23.Zavřel Jiří25125
Najser VáclavBIKE ONE25125
25.Pelikán Šimon21121
Macek VojtěchBratrušov615221
27.Mihály Nikolas18118
Hruda TomášBoskovice18118
Jelínková Nicolexpress merida kolin18118
Mazák RomanBludov18118
Vašková ŠtěpánkaSC Samotišky711218
Pekař ŠimonB4 Team18118
König RadekNormalie Czech18118
34.Debre JanZábřeh16,5116,5
35.Wadelová Amelie16116
Homolová KarolínaTJ Sokol Hrabenov16116
Janovská BarboraMoravec team16116
38.Kraus JanDlouhoňovice15115
Horníček HubertPísařov15115
Doležalová AnnaŠumperk15115
Langer VojtěchSC Samotišky15115
42.Fišerová MarkétaZlín14114
43.Vavroušek VítZábřeh13,5113,5
44.Ryšavá KarolínaKlopina13113
Vošalík VojtěchNava sport13113
Stejskal TomášČervená Voda13113
47.Suchá KarolínaBranná12112
Ciruček OndřejBike Academy Opletal12112
Slabý VáclavLesnice12112
Zezulková SimonaSK Žamberk Tessuti sport12112
51.Čechová EliškaHead Bike TJ Opava83211
Vorlíček HugoChlumek11111
Poisl MatějLesnice11111
Řiháček JáchymNava sport11111
55.Koryčánek JakubŠumperk10110
Heger TadeášČervená Voda10110
Čiručková EliškaBike Academy Opletal10110
Nevosadová LucieSKM Zlaté Hory10110
Dařílková NatálieKolšov10110
60.Cinková BarboraČervená Voda919
Zavřel MichalKolšov919
Šenk JosefUničov919
63.Ryšavá KarolínaKlopina818
Grežová NelaČervená Voda818
65.Baborák MatějLanškroun7,517,5
Semlerová AdélaZábřeh7,517,5
67.Zapletal AntonínJeseník717
68.Danko MatiasZvole616
Applová GabrielaZábřeh na Moravě616
Krausová BarboraDlouhoňovice616
71.Škrabal David515
Miková AmálieNava sport515
Knopová AmélieMohelnice515
Vírová MichaelaVelké Losiny515
75.Vavroušková NoraZábřeh4,514,5
Urbánek Alexandr4,514,5
77.Mankák FilipMohelnice414
Fiálková Anna414
Fišer PetrZlín414
80.Stange tomášková ElisaNonnenhorn313
Hekele DominikIntreo interiery cycling team313
82.Nevosadová BarboraSKM Zlaté Hory212
Skalický AdamOlomouc212
84.Semlerová NikolaZábřeh1,511,5
Švédová Anna MarieTři šneci1,511,5
86.Binder MichalOpava111
Navrátilová KarolínaRapotín111
88.Gassle AdamBikecentrum Olomouc010
Kundschofský EduardOlomouc010
Grežová VanesaČervená Voda010
Hrochová Justýna010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 421 ms