2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2018 - Muži B

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezKraBozKolKRSenJeřRapLešŠumMohHraÚčastCelkem
1.Voženílek MartinSK Salith sport21252531,530152525252110243,5
2.Stryk MilanIn-Life Cycling Team180251621181330134510199
3.Miča PetrSDH Bratrušov15181616,5211591542710156,5
4.Kechrt TomášPrime sport expert30303030145134
5.Malínek LukášBikesport Team Mohelnice21182116136695
6.Neset JanIn-Life Cycling Team3021250476
7.Krčma MichalOD Morava Holešov4525270
8.Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov16181016460
9.Řoutil PavelKolárna2137,5258,5
10.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice212411356
11.Hetflajš JiříBikesport Team Mohelnice16151507553
12.Březina PetrKolárna03021351
Hlásný RadekPísařov27159351
14.Král Jakub37,5137,5
15.Linhart TomášTNF bike team1818236
16.Reif JanLKT 80 Šumperk1814232
17.Veselý RadekŠumperk31,5131,5
18.Procházka LiborLibina001515430
Bezděk Pavel30130
Kamaryt Tomáš30130
Žák PavelBike Triatlon Morkovice30130
22.Klár MartinCyklosport Chropyně25125
Zlámal TomášProxima25125
Kocourek FrantišekSkivelo neslyšících Olomouc25125
25.Ryba LukášBB cyklosport superior22,5122,5
26.Mrůzek MichalSundance Opava21121
Doležal JanChoceň21121
28.Unzeitig MartinCykloklub Morava19,5119,5
29.Pěnčík LukášBike sport Uničov1603319
30.Válek AdamDrásal Team Holešov18118
Zouhar PetrKolšov18118
Hodr Antonín18118
Grässle PavelOlomouc18118
34.Koblížek PetrProstějov16116
Sobala MartinBike Team Zlaté Hory16116
Smolka MichalBikecentrum Olomouc16116
37.Langer Martin15115
Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský15115
39.Žák Radek14114
Franěk MichalRajhrad14114
Gajdoš DavidFitko Jeseník14114
Vejchoda Tomᚊumperk14114
Košťál JiříŠumperk14114
44.Hetfajš JiříBikesport Team Mohelnice13,5113,5
45.Hájek MartinKolárna13113
46.Ondruška Jakub12112
Laucký PavelNezamyslice12112
Nešpor PatrikIn-Life Cycling Team12112
Hrabal LiborKupkolo12112
50.Koryťák RadekeSeNBáci11111
Široký MichalRCR Bike Team Česká Třebová11111
Švanhar Radek11111
53.Glombíček JaneSeNBáci10110
Šustr JiříSilný Team Uničov10110
55.Nemrava PetrVápenka Vitošov818
Černil Tomáš818
57.Šimeček Petr717
58.Filka KarelBike Team Zlaté Hory616
59.Krnoš VlastislavŠternberk515
Mader MiroslavŠternberk515
61.Zmeškal JindřichŠterberk414
62.Hýbl OndřejRovensko313
63.Fiolek JanSternberk212
Tiefenbach JiřiLouny212
65.Havran JiříLitomyšl010
Kožušník JaroslavJeseník010
Mach Kamil010
Karásek RomanHelia sport Kouty010
Štefka MiroslavŠternberk010
Štencel Bedřich010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 421 ms