2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2016 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLosLezKráRabBozHraJeřHynRapRamMorMohKolŠumElmSenÚčastCelkem
1.Kolárna14515011612061172,5251184241769811814596168161350,5(1691,5)
2.SC Samotišky1229913610492196,555118998486111118110117202,5161335(1850)
3.Bike sport Uničov8410011611334172,521928581231109110096157,5161148(1476)
4.Credo team10310110010511514710434844628795511972151,5161129,5(1443,5)
5.Bike Academy Opletal60931038690766076109695511012872(987)
6.Bikesport Team Mohelnice341064613879074253041100217841151,515814,5(937,5)
7.Nava sport13154812116109,530633430416776697215763,5(894,5)
8.SK Šela sport48556082,55555551855695555121,513663(784)
9.Cyklo Polách a syn74779488654574133516685134361,515634,5(771,5)
10.Oknoplast Šumperk258261113245307057566764624814612(710)
11.TNF bike team633040832591,530365102192293467,515588(693)
12.In-Life Cycling Team3451184551693060481430110252582,515580,5(692,5)
13.SK Salith Sumtex Šumperk316237465037,5626185404862464514567(712,5)
14.Unikovo mtb team3246504355615058612841377213537(634)
15.Stevens Bikes - Emilio Sport6025555782342634254036552413479(553)
16.Cyklosport Dvořák Lanškroun4039433643,54244283327403412394,5(449,5)
17.Cykloklub Morava262823815571630910139312311(328)
18.Novatop Lapierre3030303037,530303029303011307,5(336,5)
19.TJ Sokol Hrabenov1141862300
20.Short bike Olomouc1621162131,50181839364811264,5
21.LKT 80 Šumperk53253064,5243631,57264
22.SKC Tufo Prostějov3021253045303030219262
23.Promotorsport336621551206241
24.Vašíček pekařství a cukrářství1318142130025141416184512215(228)
25.Jeseničtí orli152468964203
26.Fitko Jeseník251631,525501816158196,5
27.BBB Moolbike2116142119,5161418252510189,5
28.Hannah21253025252537,57188,5
29.C.A.C Šumperk1827211221253031,58185,5
30.Bike Freaks Holice5546603161
31.eSeNBáci13155760155160
32.ACS Drak Vrbno1492533159
33.Cirlibaba1513292115181419,58144,5
34.Hartman CZ58,531543143,5
35.SK Žamberk Tessuti sport31,53025444130,5
36.Les Nice37183018215124
37.Red Point racing10131214121214278114
38.Ranč Hranice8446516,51471412151212109,5(117,5)
39.Bike Team Zlaté Hory50572107
40.Loupežníci1010111146,5588,5
41.Dama Sport21253012488
42.Sport Bart Team29331213487
Sportakus5235287
44.MTB Bohdíkov1412134101218783
45.Force Team Jeseník43,52118382,5
46.Víno Karabina1615161516,5578,5
47.TJ Jiskra Králíky105810136619,5877,5
48.4ever Cyklo Bulis5521276
RCR Bike Team Česká Třebová76176
50.SKP Olomouc111214180511771
51.Novatop Ghost2730257
52.Ethic sport2530255
53.Proxima21258354
54.TJ Cyklistika Uničov103012352
On road racing team162412352
56.Head Bike TJ Opava8121514449
57.Leskovec1830248
Cyklo Bendlkub48148
59.Veloservis Pešek02125346
Yogi Racing Ostrava46146
CPV Krnov2521246
BT Kola Kaňkovský151516346
MiKo Cycles2125246
64.SK Jiří Team Ostrava45145
65.Mike Bike Cycling Team31,513244,5
66.Tři šneci42142
Mapei Merida Kaňkovský2121242
Sk Bagbike02121342
69.Superior Riders41141
Enjoy the sport2021241
CykloFort2516241
72.Cyklo TJ Písečná16714337
73.SCP Pardubice01818336
Ricardo Racing11169336
75.Ski areál Šanov34134
76.ASPV Těchonín1400145533
77.Montiva mtb Fryšták30130
Cycloracing Team30130
SKM Zlaté Hory1812230
Cyklo MXM Hulín30130
Pell's Hard Bikers30130
Shark Bikers30130
Mount time30130
84.Sporton Šumperk1216228
85.Cyklo Jeseník1512227
86.SPV Javorník25125
Tespo Šumperk25125
Cycloracing Olomouc25125
Cross Bike cz25125
90.Atletika Zábřeh1013223
91.SK Piranha Bike21121
Sokol Dubicko21121
Pomněnka21121
Tlačpára21121
95.KN Project911220
96.Parapety RS18118
Ghost - mojekolo.cz18118
OD Morava Holešov18118
Valaští Bajkeři Superior18118
Prestige Cycling Team18118
101.Nezkušené Lolitky16116
Opavský sportovní klub16116
Kolovrat16116
104.VS87 Team123215
Cyklo Žopy15115
SK Salix Grymov15115
Rusava Bike team15115
Pell's15115
SK Toma Olomouc15115
Bike Sport Club Opava15115
111.Anag Olomouc14114
SK Nadoraz014214
ALW14114
Sokol Maršíkov140214
Buldoci Rapotín95214
116.Bike Triatlon Morkovice13113
PBV MTB Team Brno13113
118.Melites12112
Biker's team Jeseník12112
SK-AIB Břidličná48212
OK Bag12112
Cyklan cz12112
123.Certas11111
TC Sport Desná11111
125.Miki team10110
Ski klub Česká Třebová10110
127.Klub vytrvalostních sportů919
128.Ski Břidličná616
129.Bikecentrum Olomouc515
130.toblerone hatex team414
Staviva eMKo414
132.Cykloklub Stará Ves111
133.Travelbike010
Stevens Bolatice010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 468 ms