2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2016 - Muži C
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Krá
Rab
Boz
Hra
Jeř
Hyn
Rap
Ram
Mor
Moh
Kol
Šum
Elm
Sen
Účast
Celkem
1.
Krejčí Vladislav
Bike sport Uničov
18
25
30
25
37,5
21
30
25
30
30
25
37,5
12
295
(334)
2.
Beneš Pavel
Nava sport
25
21
21
21
16
27
30
18
18
0
16
16
30
21
45
15
259
(325)
3.
Navařík Robert
Nava sport
30
18
25
45
15
16
21
21
30
27
10
248
4.
Tyráček Martin
Moolbike Team
21
16
14
21
16
14
18
25
25
9
170
5.
Jílek Martin
Cyklo Polách a syn
13
12
18
30
18
21
25
21
8
158
6.
Doležel Jaromír
Ranč Hranice
8
4
4
6
5
16,5
14
7
14
12
15
12
12
109,5
(117,5)
7.
Harlender Michal
Kolárna
14
10
14
13
12
11
13
16
8
103
8.
Hrubý Petr
Les Nice
30
18
30
18
4
96
9.
Kulík Vladislav
Cykloklub Morava
15
11
24
13
18
5
81
10.
Tomášek Michal
Credo team
14
15
22,5
13
15
5
79,5
11.
Švéda Roman
TJ Jiskra Králíky
10
5
8
10
13
6
6
19,5
8
77,5
12.
Horký Lubomír
Cyklo Polách a syn
13
15
21
11
15
5
75
13.
Staník Josef
Bike sport Uničov
5
7
19,5
9
8
10
15
7
73,5
14.
Petrovský Marek
Loupežníci
10
10
11
11
22,5
5
64,5
15.
Planička Robert
Bikesport Team Mohelnice
16
15
16
13
4
60
=
Kostka Tomáš
Credo team
9
13
14
24
4
60
17.
Lukašák Štefan
Short bike Olomouc
18
18
18
3
54
18.
Rozehnal Václav
Promotorsport
3
18
8
6
13,5
5
48,5
19.
Navrátil Viktor
Uničov
11
8
15
14
4
48
20.
Haluzík Martin
Kolárna
0
16
31,5
3
47,5
21.
Pecháček Adam
Mike Bike Cycling Team
31,5
13
2
44,5
22.
Pěnkava Radomil
SC Samotišky
11
11
5
16,5
4
43,5
23.
Kolomazník Tomáš
Zábřeh
12
12
11
7
4
42
24.
Riedl Radomír
Kolárna
14
12
15
3
41
=
Orálek Dušan
CykloFort
25
16
2
41
26.
Kouřil Martin
Fitko Jeseník
0
25
15
3
40
27.
Vychodil Tomáš
Bike Team Zlaté Hory
21
16
2
37
28.
Jakl Libor
SC Samotišky
9
9
1
15
4
34
29.
Krejčí Michal
30
1
30
=
Veselovský Vlastimil
30
1
30
=
Žmolík Milan
Montiva mtb Fryšták
30
1
30
32.
Musila René
Sportakus
15
14
2
29
33.
Plesník Petr
Les Nice
7
21
2
28
=
Nečas Miroslav
On road racing team
16
12
2
28
35.
Majkut Petr
Sportakus
25
1
25
=
Chalupa Petr
Cycloracing Olomouc
25
1
25
=
Hwozdecki Richard
Bike sport Uničov
13
6
6
0
4
25
=
Pozler Tomáš
Bohdaneč
25
1
25
39.
Neumann Boris
Jeseničtí orli
10
12
2
22
=
Rešl David
Bikesport Team Mohelnice
2
15
5
3
22
41.
Ehrlich Václav
Tlačpára
21
1
21
=
Kessler Jiří
Pomněnka
21
1
21
43.
Malý Tomáš
KN Project
9
11
2
20
=
Panoch Václav
Bike Academy Opletal
12
8
2
20
45.
Pavelka Radek
Valaští Bajkeři Superior
18
1
18
46.
Urbášek Dalibor
Mohelnice
7
6
4
3
17
47.
Zámečník Jaroslav
Zlín
16
1
16
48.
Dvořák Jiří
VS87 Team
12
3
2
15
=
Vymazal Petr
SK Salix Grymov
15
1
15
50.
Žák Marek
5
9
2
14
=
Hejtmánek Ctibor
ALW
14
1
14
=
Plaček Kamil
Mohelnice
14
1
14
53.
Trunečka Zbyněk
Bikesport Team Mohelnice
8
5
2
13
54.
Štancl Vlastimil
Stevens Bikes - Emilio Sport
8
4
2
12
=
Spáčil Radek
Dama Sport
12
1
12
=
Patrman Tomáš
Olomouc
5
7
2
12
=
Kočvara Jiří
SK-AIB Břidličná
4
8
2
12
58.
Buček Petr
Ricardo Racing
11
1
11
59.
Kubíček Petr
Sporton Šumperk
10
1
10
=
Zita Libor
Atletika Zábřeh
10
1
10
=
Gross Petr
10
1
10
=
Vašata Pavel
RCR Bike Team Česká Třebová
10
1
10
63.
Spratek Jindřich
9
1
9
=
Květoň Vladimír
Klub vytrvalostních sportů
9
1
9
=
Žilka Martin
Ricardo Racing
9
1
9
=
Erneker Petr
Mohelnice
9
1
9
=
Holubec Zdeněk
Bike Triatlon Morkovice
9
1
9
68.
Hocz Martin
eSeNBáci
2
6
2
8
=
Pospíšil Petr
On road racing team
8
1
8
70.
Černoch Jakub
eSeNBáci
7
1
7
=
Krčmář Roman
Uničov
7
1
7
=
Cohla Martin
7
1
7
73.
Smrčka Jiří
Šumperk
6
1
6
74.
Adámek Jan
5
1
5
=
Zejfart Karel
Cykloklub Morava
5
1
5
=
Zemene Břetislav
Nemile
5
1
5
=
Sebök Ladislav
Šumperk
5
0
2
5
=
Slezáček Karel
Bikecentrum Olomouc
5
1
5
=
Vyležík Stanislav
5
1
5
=
Wilczynski Petr
5
1
5
=
Hron Jiří
5
1
5
=
Tvarůžka Tomáš
Kroměříž
5
1
5
=
Fencl Radovan
Šternberk
5
1
5
84.
Novosad Jan
4
1
4
=
Kukula Marcel
Staviva eMKo
4
1
4
=
Kratochvíl Petr
PSK Přerov
4
1
4
=
Hrubý Pavel
toblerone hatex team
4
1
4
88.
Kolavik Radek
Olomouc
3
1
3
=
Zmeškal Robert
Křtomil
3
1
3
=
Nátěsta Martin
Maletín
3
1
3
=
Grepl Petr
Cyklo Jeseník
3
1
3
92.
Ryšavý David
Bikesport Team Mohelnice
2
1
2
=
Podešva Miroslav
Medlov
2
1
2
=
Trébal Richard
2
1
2
95.
Glacner Miroslav
Cykloklub Stará Ves
1
1
1
=
Mádr René
SK Salith Sumtex Šumperk
1
1
1
=
Zemek Lubomír
Opava
0
1
2
1
98.
Březina Petr
Staré Město pod Sněžníkem
0
1
0
=
Šindler Zbyněk
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 625 ms