2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2015 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLosLezMrtKráRabBozHynSenJeřHeřRapRamMorMohŠumKolHraÚčastCelkem
1.Kolárna1401271365143202,511510332419287106123124132135171340,5(1789,5)
2.Bike sport Uničov1111251141308937,51291312512814077161274675109,5171244,5(1610)
3.Oknoplast Šumperk559210012421142,51813198609611807785127163,5171192(1508)
4.Credo team77921059398163,5100113914810127798311041124,5171100(1546)
5.SC Samotišky9387889989978880873310211094160,5141020,5(1307,5)
6.Nava sport1265142636761,542842199109552110111011416934,5(1166,5)
7.Bikesport Team Mohelnice656440496914737548242145525104667115317876(1137)
8.TNF bike team7643367160148,594163610656966946237,516805,5(984)
9.SK Salith Sumtex Šumperk3658675366252546646030551114611415694(856)
10.Unikovo mtb team51512569756082827085506512690(765)
11.In-Life Cycling Team293577303676,558371043657745755167216667,5(849,5)
12.SK Šela sport45,555707276517339463046605913608(722,5)
13.Cyklo Polách a syn16109961573,546254821115830253064,515580(668)
14.Cyklosport Dvořák Lanškroun4875514236764133443676,511525,5(558,5)
15.Cykloklub Morava16284543581365335911410474
16.Jeseničtí orli10013,554557371317397,5
17.eSeNBáci1021191353356
18.Novatop Lapierre30303030436959458336
19.SKC Tufo Prostějov3030253037,5302525302510287,5
20.LKT 80 Šumperk147119,56730112110309273,5
21.Sport Bart Team42,55149,5463127227269
22.TJ Sokol Hrabenov1141442258
23.Ski Klub Vrbno352540303744457256
24.Red Point racing182125162721213016018212531,514240,5(290,5)
25.SK Žamberk Tessuti sport252537,525373030308239,5
26.KTM Šumperk302530930181821459226
27.Short bike Olomouc3421112115242518153016151613220(261)
Ethic sport303030453030257220
29.Ski Petříkov7069783217
30.Stevens Bikes - Emilio Sport0188751465202
31.C.A.C Šumperk014301518014252531,510172,5
32.Vašíček pekařství a cukrářství31,513211614162137,58170
33.Hartman CZ252160634169
34.TJ Cyklistika Uničov30304530305165
35.Les Nice182502537,532058142,5
36.Cycloracing Team212118252131,56137,5
37.Cirlibaba2918341619,5126128,5
38.Fitko Jeseník2125152125216128
Ranč Hranice91510716,50914131519,511128
40.SKP Olomouc90141816667131219,511120,5
41.Yogi Racing Ostrava3030030305120
42.Proxima25181643125114
43.MTB Bohdíkov1171511119111522,59112,5
44.TJ Jiskra Králíky12611819,510855111811108,5(113,5)
45.4ever Cyklo Bulis303018304108
46.Bikecentrum Olomouc3027257145103
47.On road racing team1436513101
48.BBB Moolbike1516162524596
49.Staviva eMKo12151841821688
50.Parapety RS1915211615586
Ekofarma Křížov010123116116786
52.Ghost - mojekolo.cz22,53401811585,5
53.Scott Scania Team Kolín303025385
Cyklo TJ Písečná262534385
55.Passeggiata Nový Malín162522,5180581,5
56.Lazy Swines167,52381110675,5
57.Prestige Cycling Team4530275
58.Cyklo Jeseník301526371
59.Bike Team Zlaté Hory152523363
60.SK Conti-RSC37,525262,5
61.Dama Sport252116362
62.DT Swiss58,5158,5
63.Buldoci Rapotín515256
RCR Bike Team Česká Třebová56156
65.Mapei Merida Kaňkovský30025355
Inkospor team2530255
67.Miki team12101121454
68.Nezkušené Lolitky2527252
KC Horní Studénky3616252
SKM Zlaté Hory132910352
71.BMX Uničov3021251
Bike One51151
73.Sporton Šumperk939248
Čerti Kunčina3018248
75.ASPV Těchonín1391210444
76.Tři šneci40,5140,5
77.Sportakus1525240
78.SPV Javorník1821239
79.BT Kola Kaňkovský1325238
80.SCP Pardubice1621237
81.Loges bike team35135
82.Rodak31,5131,5
83.Montiva mtb Fryšták30130
Sokol Dubicko30130
Bikestyle30130
Bakako Nová Paka30130
Superior Cyklofit High530130
Mike Bike Cycling Team30130
89.OK Bag1514229
Bajala Bike Červenka18011329
91.KN Project27127
92.Amenity mtb team25125
Opavský sportovní klub25125
SKI Skuhrov nad Bělou25125
ACS Drak Vrbno25125
cyklotrenink.com25125
Bikers Tišnov25125
Veloservis Pešek25125
99.Enjoy the sport24124
100.Sokol Maršíkov149223
101.Silný Team Uničov10,512222,5
102.Ktukol Glucholazy22122
SMC Fort Ústí nad Orlicí1066322
104.Auto Gamba21121
KT Tryskomyš21121
HC Boskovice21121
Ski Team Olomouc21121
Cyklo Žopy21121
Bike Team Sazovice21121
Kolovrat21121
111.Cyklo Kudláček155220
112.Pulci19,5119,5
BB cyklosport superior19,5119,5
114.Redpoint-Eleven Team18118
Drásal Team Holešov18118
Hannah1800318
SK Nadoraz5013318
118.Loupežníci107217
119.Tespo Šumperk16116
i-treking16116
T.lama mtb16116
Valaští Bajkeři Superior16116
CK MTB Hlinsko16116
Namazané Šlapky16116
INS-Náchod16116
126.SK Štíty15115
Tlačpára15115
Sundance Opava15115
OD Morava Holešov15115
130.Fenix team Jeseník140214
TJ Sokol Litovel14114
132.Peksport Specialized13113
Cykloteam Morava13113
CV 0713113
Stalak Team13113
A Bike Club Ostrava013213
CC Choceň13113
138.Ski klub Česká Třebová12112
Duko Rýmařov12112
3atlonteam Uničov12112
Ricardo Racing12112
Sokol Horní Heřmanice12112
143.XCT Horní Heřmanice11111
ALW11111
145.Kamion Rapotín10110
Trob Racing Team10110
M.B.A. Racing010210
148.KCL Kooperativa-Svijany919
149.Jospo Holešov616
Giant Brno616
151.SK-AIB Břidličná515
Půjčovna koloběžek Šumperk515
153.Severka Šumperk414
154.CPV Krnov010
Biker's team Jeseník010
TC Sport Desná010
Mtb Žďár010
Dimpex Kosov010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 500 ms