2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2014 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezRábMrtKráBozHXCSenJeřHeřŠinRapPetRamMorMohŠumHraÚčastCelkem
1.Navařík RobertNava sport30300302125253025453011291
2.Krejčí VladislavBike sport Uničov2525303030253025303010280
3.Beneš PavelNava sport1112161312132118251531,5252513202,5(237,5)
4.Jílek MartinCyklo Polách a syn212521303018167161
Panoch VáclavKolárna2116111015181613142710161
6.Fláma MiroslavEkofarma Křížov516151812181419,5181610151,5
7.Hrubý PetrLes Nice2521181415306123
8.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky101114716211213,5149118,5
9.Doležel JaromírRanč Hranice664138141681110,5161312115,5(125,5)
10.Tyráček MartinMoolbike Team181511161022,5217113,5
11.Kostka TomášCredo team918142524216111
Krč TomášKTM Šumperk025212510306111
Kulík VladislavCykloklub Morava121316251512187111
14.Tomášek MichalCredo team1515211521587
15.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice59952141209151080
Holec PavelCredo team68110121112614980
17.Horký LubomírCyklo Polách a syn1618181600668
18.Kessler JiříCirlibaba1601518015664
19.Pěnkava RadomilSC Samotišky1212514107,5660,5
20.Pospíšil PetrOn road racing team2137,5258,5
21.Harlender MichalMiki team18721346
22.Orálek DušanCykloFort2115236
Malý TomášAtletika Zábřeh812115436
24.Staník JosefBike sport Uničov101113334
25.Zubatý RomanSC Samotišky810366533
26.Juříček DušanTNF bike team1515230
Černoch JakubeSeNBáci30130
Žmolík MilanMontiva mtb Fryšták30130
29.Chudada TomášSC Samotišky7800104629
30.Sklenář FrantišekLukavice1414228
31.Juříček DavidTNF bike team1314227
32.Slezáček KarelBikecentrum Olomouc1015225
Švehla MiloslavHervis25125
34.Gargulák Michal816224
35.Fendrich RenéCredo team21121
Sládek Tomáš21121
Rotter MichalTřebařov21121
38.Jáně VladimírBludov316219
Valenta IvanBike Team Bludov910219
40.Klimek TomášBikecentrum Olomouc18118
Žilka MartinRicardo Racing18118
Rýva MartinRedpoint-Eleven Team18118
Picek Václav18118
44.Jelínek TomášOlomouc16,5116,5
45.Opíchal TomášGhost - Rubena Racing16116
46.Musila RenéSportakus15115
47.Satke TomašHervis14114
Zita LiborAtletika Zábřeh140214
Hocz MartineSeNBáci77214
Chaloupka PetrDuko Rýmařov14114
51.Kistan VladimírCykloklub Stará Ves13113
Kubín Jiří13113
Mervart Jan13113
Janů MartinSilný Team Uničov13113
Žurek PavelHervis13113
Hrubý Paveltoblerone hatex team130213
57.Petrovský MarekLoupežníci12112
Vašata PavelRCR Bike Team Česká Třebová12112
59.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory11111
Riedl PetrChromeč11111
Hejtmánek CtiborALW11111
62.Fabián ZdeněkNáchod10110
Zámečník JaroslavZlín10110
Planička RobertBikesport Team Mohelnice10110
Kvasnica Josef55210
66.Podešva MiroslavMedlov919
Kristek JiříRetia Pardubice919
Hotový PavelCyklo Polách a syn919
Skalický MichaelKS Pardubice919
Kukula MarcelStaviva eMKo919
Novotný JaroslavProstějov919
Strouhal TomášFortex ski Moravský Beroun919
73.Lazecký PetrNovatop Lapierre818
Jurčík PavelZapro AD team818
75.Jakl LiborSC Samotišky0007,547,5
76.Vala Martin717
Chovanec Juraj717
78.Jílek RichardBrno616
Sedláček GambaAuto Gamba616
80.Jarkovský JaroslavJospo Holešov515
Smrčka JiříŠumperk515
Michal PavelKolárna515
Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk515
84.Žižka Zbyněk414
Novotný Radek414
Hron TomášOlomouc414
87.Helešic RobertBřeclav313
Knápek PetrKN Project313
89.Šincl JiříStevens Bikes - Emilio Sport010
Fistr MiroslavDolomityTeam010
Nepustil MarekOlomouc010
Václavek JaroslavRodak010
Žofka PavelTěchonín010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 578 ms