2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2013 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLosLošLezMrtKráRábBozLešHXCSenJeřHeřHynRapWel RamMorMohŠumPetHraÚčastCelkem
1.BT Kola Kaňkovský118879212612713591112178,51189913113112313213681112140123198211798,5(2590,5)
2.Bikesport Team Mohelnice1041091141359811012711016812762106113100938010113588100142,5211600,5(2322,5)
3.Credo team1328613186104123999016577108989784100764422106114153211530(2095)
4.Cyklo Polách a syn6311211279103251151031111031131359756481861370141201334(1641)
5.Stevens Bikes - Emilio Sport1215181430548313589675596131851268105106181104(1175)
6.TNF bike team780467480764867148,54390590722154667330148,5201086(1274)
7.Bike sport Uničov2521418140122112394449215886536210194151,5191076,5(1173,5)
8.Oknoplast Šumperk10651455730182556150955667218881785485469637,5211069(1342,5)
9.In-Life Cycling Team25958725112105113011355111151811582151056(1071)
10.Cykloklub Morava328185525957587858,58310179695253374821168120942,5(1200,5)
11.Nava sport994651604676,55037502121691525688510217839,5(921,5)
12.Kolárna358614400635700394230925137,515586,5
13.SK Žamberk Tessuti sport255525333045302142303076303082,515538,5(584,5)
14.SK Salith Sumtex Šumperk243419363316272343,535291231553714828632534,521486(627)
15.Cirlibaba55181172180214949,551211018431221154518481,5(529,5)
16.TJ Cyklistika Uničov363439573321332931,5253141212253037,517431(472)
17.Zekof team100124105854414
18.Rotnek282854264522223048435111397
19.Merida Biking Team30303030302525253030303037,513382,5
20.Hsk Haná64,52513443921161816412537,512360
21.Ski Petříkov15512152,5257915798337,5
22.C.A.C Šumperk14271921211837,518182530192116212831,517319(385)
23.Les Nice2130252513212525302518212513304
24.Miki team362133462833697266
25.eSeNBáci08379924254
26.Cyklo TJ Písečná1364164334606230
27.Parapety RS162723915243016,53132611220,5
28.KTM Šumperk213030303030457216
29.Jeseničtí orli63749654211
30.Mapei Merida Kaňkovský2518252125151826122410209
31.Proxima304212520037,5818033912205,5
32.TJ Sokol Hrabenov2328252613120181443,510202,5
33.SKM Zlaté Hory36521013189
34.LK Olomouc162516213031,525168180,5
35.Yogi Racing Ostrava3030303030306180
36.Passeggiata Nový Malín281818021111816163010176
37.On road racing team51214625305173
38.Novatop Lapierre43050764169
39.TJ Jiskra Králíky18576109271325082112149
Bikecentrum Olomouc2518456465149
41.Short bike Olomouc431330604146
42.Porsche Olomouc41253025215142
43.Silný Team Uničov415018131146137
44.Moravec team304630304136
45.Ghost - mojekolo.cz122102502087419134
Vašíček pekařství a cukrářství1118162716251478134
Bike Triatlon Morkovice91432134
48.TJ Bystřice pod Hostýnem18253030305133
49.CK PeMaP Přerov111212132
50.Club Koruna Olomouc1621181630276128
51.ASPV Těchonín1327121029246115
52.Ricardo Racing483115194113
53.Atletika Zábřeh198132011131978110
54.Bike Team Zlaté Hory412525184109
55.LKT 80 Šumperk54542108
56.Unikovo mtb team600413101
ACS Drak Vrbno342518244101
Kolokrám3002521255101
59.toblerone hatex team2151091313473141099
60.Staviva eMKo14291632491
61.Buldoci Rapotín443012386
62.Maxbike team3946285
63.Ranč Hranice651269111219,5880,5
64.Rodak1682530479
65.Ski Team Olomouc2537,514376,5
66.RCR Bike Team Česká Třebová03045375
67.Team Bike Perštejn73173
68.Stevens Bolatice142530369
Brend114414369
70.Hervis68168
71.4ever Cyklo Bulis162130367
72.BB cyklosport superior66166
73.SK Nadoraz751375198764
74.Orbea Czech Masters301811359
XCT Horní Heřmanice59159
76.ČS Specialized30422,5356,5
77.Fenix team Jeseník54154
78.JaR Sport Letohrad2824252
79.Cyklosport Chropyně02526351
80.Ranč Šimek45145
81.Ski areál Šanov44144
82.OK Bag11128111543
Čerti Kunčina43143
KC Horní Studénky2518243
85.Chirex cycling team39139
86.Caska Invest Zábřeh0165016537
87.DT Swiss2115236
88.Hartman CZ34134
89.F-bike klub Sádek32132
90.Nutrend Specialized1318231
91.CK MTB Hlinsko30130
SK Toma Olomouc30130
Sk Bagbike30130
Bakako Nová Paka30130
Bike Sport servis Opava1020230
Witzenmann Opava30130
OD Morava Holešov30130
Superior Riders30130
99.Tlustý gumy Králíky29129
Loko Krnov1118229
Ekofarma Křížov5024329
Kalas Racing Team1514229
103.RD Mont28128
104.Rusava Bike team25125
Mike Bike Cycling Team25125
Tüv Süd Rusava Bike Team25125
Montiva mtb Fryšták25125
Bikestyle25125
Cyklo Kudláček01564425
110.Dama Sport1311224
111.Cycloracing Olomouc139222
112.Sokol Horní Heřmanice21121
HC Boskovice21121
Sport Club Opava21121
Cyklo MXM Hulín21121
SK Jiří Team Ostrava21121
Atletika Šumperk777321
118.Atrex Brno Scott18118
Team Kočí18118
120.Cyklosport Dvořák Lanškroun17117
121.ASPV OA Šumperk16116
MiKo Cycles160216
Pajv16116
OEZ Letohrad16116
Pulci16116
T.lama mtb16116
127.Dimpex Kosov15115
Kus Šumperk15115
Cyklan cz15115
Hukot cz15115
Opavský sportovní klub15115
132.Snowland Valča14114
Lazy Swines3740414
Hannah14114
CTC Fort SMC Ústí n/O14114
CV 0714114
SK Cyklo RD014214
138.SKP Duha Fort Lanškroun13113
ALW13113
Pionýr Sušice13113
Orel Bořitov013213
142.Divočáci Hejnice12112
Zappa Česká Třebová12112
Stevens-Supshop12112
Dr.a.cy12112
146.Mazlíci11111
147.Skivelo neslyšících Olomouc055310
Biker's team Jeseník10110
Tři šneci10110
Renova Race Team100210
TTC Ústí nad Orlicí10110
Ktukol Glucholazy10110
Retia Pardubice10110
154.kanoistika SK UP Olomouc919
Dekhome Cannondale919
SK Conti-RSC919
157.Loupežníci818
Moravské divadlo Olomouc818
Los Rapidos818
160.Mibutrans717
Cyklo ski Sport Žitník717
VK Lanškroun717
TTC Olomouc717
FBŠ Hattrick Brno717
Koop team717
166.Toyota Dolák MTB616
CT Sauna bar Horní Cerekev616
FC Jiskra616
Cbase Brno616
170.Sulko junior515
Zapro AD team515
Růžové holčičky515
173.Nezmar414
Mudraci cz414
Bike Team Bludov414
176.Tlačpára313
Hu Hu Racing Team313
MTB Olšany313
179.Helia sport Kouty212
Yeti team212
KN Project212
182.Severka Šumperk111
183.Saxo bank team010
Bikomatic010
SK Salix Grymov010
Nábytkové studio Lazecký010
Cykloněmčík010
Club Xanadu010
Bikers Heraus010
Nezmaři010
Bady bike010
Zubr team010
Apis010
RCR biketeam Sloupnice010
Cyklo Bendlkub010
Gaida Jablonné010
CC Choceň010
Weber010
Helia Bruntál010
Špica team010
i-treking010
Cykloteam Morava010
Bikers Tišnov010
TJ Baník Meziboří010
Drásal Team Holešov010
Silný-Pells team010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 640 ms