2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2013 - Muži C
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Loš
Lez
Mrt
Krá
Ráb
Boz
Leš
HXC
Sen
Jeř
Heř
Hyn
Rap
Wel
Ram
Mor
Moh
Šum
Pet
Hra
Účast
Celkem
1.
Navařík Robert
Nava sport
30
25
21
30
21
45
25
21
25
0
30
25
30
37,5
14
365,5
2.
Hrubý Petr
Les Nice
21
30
25
25
13
21
25
25
30
25
16
21
25
13
302
3.
Krč Tomáš
KTM Šumperk
21
30
30
30
30
30
30
45
8
246
4.
Panoch Václav
BT Kola Kaňkovský
9
0
0
15
21
14
31,5
18
16
15
12
14
11
16
16
31,5
16
231
(240)
5.
Tomášek Michal
Credo team
10
13
12
18
16
37,5
15
18
14
14
16
10
15
13
208,5
6.
Opletal Vladimír
BT Kola Kaňkovský
25
9
13
13
16
0
21
9
12
18
18
27
12
181
7.
Jílek Martin
Cyklo Polách a syn
18
18
21
25
21
25
21
18
8
167
8.
Tyráček Martin
Stevens Bikes - Emilio Sport
12
15
18
14
15
0
30
16
16
9
136
9.
Uherka Vlastimil
Bikesport Team Mohelnice
4
5
4
8
8
15
24
10
7
16
6
5
2
4
10
13
0
17
131
(141)
10.
Švéda Roman
TJ Jiskra Králíky
18
5
7
6
10
9
27
13
0
8
21
11
124
11.
Horký Lubomír
Cyklo Polách a syn
13
16
18
25
21
13
11
7
117
12.
Zatloukal Petr
BT Kola Kaňkovský
6
8
11
15
10
8
12
0
0
11
6
9
12
13
108
13.
Hrubý Pavel
toblerone hatex team
21
5
10
9
13
13
4
7
3
14
10
99
14.
Pospíšil Petr
On road racing team
21
21
21
30
4
93
15.
Harlender Michal
Miki team
8
11
10
13
15
24
6
81
16.
Doležel Jaromír
Ranč Hranice
6
5
12
6
9
11
12
19,5
8
80,5
17.
Lukašák Štefan
Short bike Olomouc
15
30
25
3
70
18.
Žilka Martin
Ricardo Racing
14
18
15
15
4
62
19.
Černoch Jakub
eSeNBáci
16
25
18
3
59
=
Kňáva Martin
Orbea Czech Masters
30
18
11
3
59
21.
Čejka Petr
Kolárna
16
14
0
21
4
51
22.
Kukula Marcel
Staviva eMKo
14
16
18
3
48
23.
Slezáček Karel
Bikecentrum Olomouc
25
21
2
46
=
Hudeček Dušan
Jeseničtí orli
15
16
15
3
46
25.
Urban Radek
Credo team
16
16
13
3
45
26.
Kessler Jiří
Cirlibaba
4
0
0
16
10
13
6
43
27.
Ondráček Libor
Olomouc
12
10
14
3
36
28.
Staník Josef
Bike sport Uničov
11
13
8
3
32
29.
Buksa Jiří
ČS Specialized
30
1
30
=
Fiala Radek
Witzenmann Opava
30
1
30
=
Švehla Miloslav
Hervis
30
1
30
32.
Uchytil Alois
Bike Team Zlaté Hory
12
7
9
3
28
=
Klimek Tomáš
Bikecentrum Olomouc
18
10
2
28
34.
Žmolík Milan
Montiva mtb Fryšták
25
1
25
=
Kučera Vladimír
Cyklosport Chropyně
25
1
25
36.
Sklenář František
Lukavice
22,5
1
22,5
37.
Kostecký Jan
Credo team
15
6
2
21
38.
Bartoň Jiří
F-bike klub Sádek
18
1
18
=
Pocsai Sándor
Čerti Kunčina
18
1
18
=
Vaverka Jiří
Credo team
7
11
2
18
=
Satke Tomaš
Hervis
18
1
18
42.
Navara Ivo
Bikesport Team Mohelnice
0
11
5
3
16
43.
Plhák Radek
15
1
15
=
Hruška Tomáš
RCR Bike Team Česká Třebová
15
1
15
45.
Horák Čestmír
OD Morava Holešov
14
1
14
=
Drásal Zdeněk
Brend
14
1
14
=
Macháček Luděk
RD Mont
14
1
14
=
Riedl Petr
Chromeč
14
1
14
=
Kulík Vladislav
Cykloklub Morava
0
14
2
14
=
Loveček Martin
Chirex cycling team
14
1
14
51.
Hejtmánek Ctibor
ALW
13
1
13
=
Vybíral Martin
13
1
13
53.
Dulava Lukáš
Novatop Lapierre
12
1
12
=
Nátěsta Martin
Maletín
12
1
12
=
Václavek Jaroslav
Rodak
12
1
12
=
Jelínek Tomáš
Olomouc
9
3
2
12
=
Borek Martin
Zappa Česká Třebová
12
1
12
58.
Žerníček Petr
CV 07
11
1
11
=
Havránek Josef
Porsche Olomouc
11
1
11
=
Hudetz Michael
Králíky
11
1
11
=
Háva Jan
BT Kola Kaňkovský
11
1
11
=
Směšný Pavel
Credo team
11
1
11
63.
Polách Milan
Postřelmov
10
1
10
=
Hocz Martin
eSeNBáci
5
5
2
10
=
Čada Michal
10
1
10
=
Novotný Petr
Olomouc
10
1
10
67.
Fojt Radovan
Prostějov
9
1
9
=
Hofman Jiří
SK Conti-RSC
9
1
9
=
Krobot Vratislav
Dolní Morava
9
1
9
=
Fláma Miroslav
Ekofarma Křížov
0
9
2
9
71.
Boček Roman
Olomouc
8
1
8
=
Podešva Miroslav
Medlov
3
5
2
8
=
Pelcl Petr
Buldoci Rapotín
8
1
8
=
Petrovský Marek
Loupežníci
8
1
8
=
Janíček Petr
8
1
8
=
Zita Libor
Atletika Zábřeh
8
1
8
77.
Lazecký Petr
Novatop Lapierre
7
1
7
=
Dosoudil Petr
Hostkovice
7
1
7
=
Adamů Pavel
Cyklo ski Sport Žitník
7
1
7
=
Minařík Martin
TTC Olomouc
7
1
7
81.
Šincl Jiří
Stevens Bikes - Emilio Sport
6
1
6
=
Buriánek Roman
Cbase Brno
6
1
6
83.
Felcl Petr
Buldoci Rapotín
5
1
5
=
Churý Martin
eSeNBáci
5
1
5
=
Mařáček Miroslav
RCR Bike Team Česká Třebová
5
1
5
=
Volek Pavel
5
1
5
=
Nábělek Aleš
Cyklosport Chropyně
5
1
5
88.
Valenta Ivan
Bike Team Bludov
4
1
4
=
Girášek Martin
Mudraci cz
4
1
4
=
Janda Josef
Beňov
4
1
4
=
Spáčil Radek
Dama Sport
4
1
4
=
Chlapek Roman
Jeseník
4
1
4
93.
Fencl Radovan
Šternberk
3
1
3
=
Hotový Pavel
Cyklo Polách a syn
3
1
3
=
Mádr René
SK Salith Sumtex Šumperk
3
1
3
=
Kučera Petr
MTB Olšany
3
1
3
97.
Knápek Petr
KN Project
2
1
2
=
Holec Pavel
Credo team
0
2
2
2
=
Novotný Jaroslav
Prostějov
2
1
2
100.
Mičunek Jakub
Buldoci Rapotín
0
1
0
=
Bober Vlastimil
Stevens Bikes - Emilio Sport
0
1
0
=
Javůrek Milan
Stevens Bikes - Emilio Sport
0
0
0
3
0
=
Rezek Jaroslav
Moravský Beroun
0
1
0
=
Juříček Dušan
TNF bike team
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 890 ms