2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2011 - Muži B
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
HXC
Sen
Lho
Čar
Jeř
Hyn
Rap
Mor
Moh
Hra
Šum
Blu
Účast
Celkem
1.
Krejčí Vladislav
Bike sport Uničov
17
17
40
20
4
17
15
20
17
15
13
20
17
15
17
25,5
16
210,5
(289,5)
2.
Kechrt Tomáš
In-Life Cycling Team
20
20
20
20
20
20
20
20
20
30
10
210
3.
Zlámal Tomáš
Proxima
13
13
34
15
17
20
17
15
20
13
15
11
179
(192)
4.
Václavík Pavel
Oknoplast
15
15
30
13
0
13
10
15
15
13
22,5
11
161,5
5.
Janda Jiří
Cyklo Polách a syn
12
12
0
17
12
15
10
5
17
12
13
19,5
12
139,5
(144,5)
6.
Bartoš Martin
Bikesport Team Mohelnice
11
11
26
12
15
13
11
11
12
13
12
10
10
13
10
15
138
(190)
7.
Unzeitig Martin
Cykloklub Morava
8
8
10
9
8
4
11
5
11
9
18
11
97
(101)
8.
Žák Ivo
Proxima
20
12
15
17
15
11
6
90
9.
Kessler Jiří
Cirlibaba
0
9
18
10
5
0
8
5
1
0
11
15
12
82
10.
Planička Robert
Bikesport Team Mohelnice
10
20
11
10
0
10
11
7
72
11.
Trunečka Zbyněk
Sporton Šumperk
9
5
16
8
8
4
1
0
10
10,5
10
71,5
12.
Čmakal František
Cyklo Polách a syn
10
24
12
4
17
5
67
13.
Trojek Karel
Oknoplast
22
0
7
0
0
8
12
0
8
49
14.
Kulík Vladislav
Cykloklub Morava
2
12
6
9
9
6
0
7
44
15.
Fiala Radek
Witzenmann Opava
17
17
2
34
=
Vychodil Tomáš
Bike Team Zlaté Hory
9
13
12
3
34
17.
Kukula Marcel
Kolárna
8
0
10
7
0
1
7
7
33
18.
Keprt Aleš
BT Kola Kaňkovský
6
0
6
6
4
0
8
7
30
19.
Horák René
Cyklo TJ Písečná
11
7
11
3
29
20.
Kostka Tomáš
Credo team
0
6
2
2
6
12
6
28
21.
Černoch Jakub
eSeNBáci
9
7
2
6
4
24
22.
Vošický Pavel
Dama Sport
7
16,5
2
23,5
23.
Kalabis Jiří
Cyklo TJ Písečná
0
9
13
3
22
24.
Tyráček Martin
Bikesport Team Mohelnice
8
13,5
2
21,5
25.
Kadlec Miroslav
Active sport Jaroměř
13
8
2
21
26.
Plesník Petr
Les Nice
7
0
0
2
6
5
6
20
27.
Sadil Michal
Parapety RS
0
0
0
2
9
6
6
17
=
Fojt Robert
TTC Olomouc
8
9
2
17
=
Špiler Stanislav
CK PeMaP Přerov
17
1
17
30.
Zelenka Radek
Dama Sport
15
1
15
31.
Čepa Martin
Bikesport Team Mohelnice
0
0
0
0
0
3
7
4,5
8
14,5
32.
Janů Martin
Silný Team Uničov
14
1
14
=
Švorčík Petr
PK Zábřeh
0
7
7
3
14
34.
Nosál Pavel
Bikesport Team Mohelnice
10
3
2
13
=
Dvořák Dušan
SMP Duha Lanškroun
13
1
13
36.
Sedláček Petr
LKT 80 Šumperk
12
1
12
=
Kavan Ondřej
Novatop Lapierre
12
1
12
=
Kaplan Ondřej
Acer Bike Team
12
1
12
=
Uherka Martin
Ricardo Racing
3
9
2
12
=
Zlámal Tomáš
BT Kola Kaňkovský
12
1
12
=
Novotný Tomáš
Šumperk
0
8
0
0
4
5
12
42.
Kocourek Radim
Superior Riders
11
1
11
=
Šustr Jiří
BT Kola Kaňkovský
11
1
11
44.
Krejčí Michal
10
1
10
45.
Petřík Zdeněk
Hannah
9
1
9
=
Voleský Josef
CC Choceň
9
1
9
47.
Kopecký Lukáš
Hartman CZ
8
1
8
48.
Sýkora Jan
Parapety RS
7,5
1
7,5
49.
Urban Radek
Credo team
1
6
2
7
=
Matušů Jaroslav
7
1
7
=
Nečas Miroslav
On road racing team
7
1
7
=
Kajnar Tomáš
Bike Team Zlaté Hory
7
1
7
53.
Lam Robert
6
1
6
=
Janíček Lukáš
Czech Outdoor Club
6
1
6
=
Šťastný Roman
KED-Cyklomax Specialized
6
1
6
56.
Černý Robert
Cyklo TJ Písečná
5
0
0
3
5
=
Kačín Miroslav
5
0
2
5
=
Coufal Rostislav
Cyklo Polách a syn
1
0
4
3
5
=
Blaha Jiří
Oknoplast
0
5
2
5
=
Goryczka Michal
Frýdek-Místek
5
1
5
61.
Komárek Jaroslav
Cirlibaba
4
1
4
=
Ehrlich Václav
Tlačpára
4
1
4
63.
Kouřil Martin
Fitko Jeseník
3
0
2
3
=
Vogel Michal
Lucky plus
3
1
3
=
Hrubý Pavel
TJ Bohumín Kolík
3
1
3
=
König Jiří
Cykloklub Morava
3
1
3
=
Zobaník Tomáš
SK Hasiči Přerov
3
1
3
68.
Kozík Pavel
Mapei Cyklo Kaňkovský
2
1
2
69.
König Radek
Sudkov
1
1
1
=
Štancl Vlastimil
Stevens Bikes - Emilio Sport
1
1
1
71.
Remeš Jaroslav
Holešov
0
1
0
=
Horák Richard
3atlonteam Uničov
0
1
0
=
Adler Tomáš
Olomouc
0
1
0
=
Novotný Petr
Vokno
0
1
0
=
Hanulík Vladan
Pardubice
0
1
0
=
Mosner Michal
Bludov
0
1
0
=
Klaus David
David Klaus Travel
0
1
0
=
Beneš František
Město Albrechtice
0
1
0
=
Janků Jan
Velké Losiny
0
1
0
=
Palinčák Petr
Goofy Ociz Team
0
1
0
=
Sedláček Roman
Štíty
0
1
0
=
Burda Lukáš
Praha
0
1
0
=
Jansa Petr
Moravská Třebová
0
1
0
=
Osladil Kamil
Buldoci Rapotín
0
1
0
=
Kašpar Petr
Bike Team Zlaté Hory
0
0
2
0
=
Skaličan Jiří
Bike Team Zlaté Hory
0
0
2
0
=
Havlíček Petr
Lazy Swines
0
1
0
=
Dostál Ondřej
Lazy Swines
0
1
0
=
Hauk Martin
Dolní Studénky
0
1
0
=
Staněk Karel
Cyklo Lazníky
0
1
0
=
Maryška Josef
Stalak Team
0
1
0
=
Mádr Zbyněk
Prostějov
0
1
0
=
Novák Jiří
SK Salith Sumtex Šumperk
0
1
0
=
Fišnar Jiří
TC Sport Desná
0
1
0
=
Nováček Jan
eSeNBáci
0
1
0
=
Vinklárek Jan
Líšná
0
1
0
=
Stiller Jaroslav
Krnov
0
1
0
=
Navara Milan
Brno - Kohoutky
0
1
0
=
Kohoutek Petr
Loučany
0
1
0
=
Hocz Martin
eSeNBáci
0
1
0
=
Fiala Martin
Wild cuber rider
0
1
0
=
Lepka Tomáš
Proxima
0
1
0
=
Knotek Vladimír
eSeNBáci
0
1
0
=
Chmelař Ladislav
eSeNBáci
0
1
0
=
Kopecký Tomáš
eSeNBáci
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 578 ms