2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2010 - Muži C
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
Leš
Sen
Lho
Kar
Jeř
Hyn
Rap
Mor
Hra
Blu
Šum
Účast
Celkem
1.
Vala Martin
Cykloklub Stará Ves
20
17
15
20
20
19,5
18
30
13
26
10
198,5
2.
Kohout Tomáš
Bike sport Uničov
20
20
20
17
0
40
0
20
40
9
177
3.
Panoch Václav
Cyklo TJ Písečná
13
8
11
12
12
16,5
16,5
12
0
11
17
18
12
139
(147)
4.
Čejka Petr
Mapei Cyklo Kaňkovský
13
15
22,5
22,5
30
22
13,5
0
8
138,5
5.
Jílek Martin
Cyklo Polách a syn
15
20
17
19,5
20
34
6
125,5
6.
Hejtmánek Miloš
C.A.C Šumperk
17
12
13
13
24
4,5
12
22
8
117,5
7.
Tomášek Michal
Credo team
11
10
11
11
13,5
15
16
0
0
16
10
103,5
8.
Doležel Jaromír
Cyklo Jeseník
7
5
10
7
12
12
0
9
15
14
10
91
9.
Horký Lubomír
Cyklo Polách a syn
17
15
12
15
17
0
12
7
88
10.
Brokeš Rostislav
Cykloklub Rampušák
11
13
10
13,5
10
10
20
7
87,5
11.
Žváček Miroslav
Silný Team Uničov
26
7,5
17
30
4
80,5
12.
Hrubý Petr
Bikesport Šumperk
13
22,5
34
0
4
69,5
13.
Uherka Vlastimil
Bikesport Team Mohelnice
10
9
8
4
6
8
2
0
0
7
10
11
64
14.
Navařík Robert
Nava sport
20
15
24
3
59
15.
Krňávek Petr
Velum Zábřeh
15
10
7
8
7
8
6
55
16.
Polášek Roman
Bikesport Team Mohelnice
7
5
0
7
9
6
0
0
8
12
10
54
17.
Hudeček Dušan
Cyklo Jeseník
11
13
18
3
42
18.
Směšný Pavel
Credo team
10
9
9
10,5
2
5
40,5
19.
Květák Jiří
Cyklo Jeseník
17
15
2
32
20.
Dytrt Aleš
Biatlon Letohrad
30
1
30
=
Šimera Petr
Caffé Nannini Cenytisku
30
1
30
=
Kubíček Martin
Blansko
30
1
30
23.
Petruš Lubomír
ACS Drak Vrbno
13
0
15
3
28
24.
Kaněra Pavel
AxitDoldy
25,5
1
25,5
=
Červenka Pavel
DT Swiss
25,5
1
25,5
=
Šťasta Libor
Pell's Hard Bikers
25,5
1
25,5
=
Mazel Petr
Veus Vyškov
25,5
1
25,5
28.
Skácel Jiří
C.A.C Šumperk
12
12
2
24
=
Uchytil Alois
Bike Team Zlaté Hory
10
14
2
24
30.
Švehla Miloslav
Hervis
22,5
1
22,5
31.
Ženčák Jaroslav
Buldoci Rapotín
20
1
20
32.
Petrůj Pavel
Agnesi MTB Team
19,5
1
19,5
=
Konvalinka Josef
Bike 04
19,5
1
19,5
34.
Lihan Marek
Power Sport plus
18
1
18
=
Hons Libor
Hroubovice
18
1
18
=
Špaček Jiří
Silný Team Uničov
18
1
18
37.
Suchomel Milan
DH Brutal team
8
9
0
3
17
=
Stuchlík Petr
Stalak Team
17
1
17
=
Sobala Miroslav
Cyklo TJ Písečná
6
5
6
3
17
40.
Bravenec Jiří
CK Jih
16,5
1
16,5
=
Gebel Petr
Superior Riders
16,5
1
16,5
42.
Sláma Richard
PBV MTB Team Brno
15
1
15
=
Herman Radim
Prostřední Bečva
15
1
15
=
Palička Dušan
15
1
15
45.
Jurček Jaroslav
Maniac Pedals
13,5
1
13,5
46.
Hnát Aleš
Duko Rýmařov
9
4
2
13
47.
Hotový Pavel
Cyklo Polách a syn
12
1
12
=
Hübl Pavel
Bikesport Team Mohelnice
12
1
12
=
Ravas Andrej
H-Triatlon Team Skalica
12
1
12
50.
Orlich Petr
CTC Fort SMC Ústí n/O
11
1
11
=
Polách Milan
Postřelmov
11
1
11
52.
Hejtmánek Ctibor
ALW
10,5
1
10,5
=
Jurča Ján
Myjava
10,5
1
10,5
54.
Dombai Zdeněk
Zábřeh
0
10
2
10
55.
Mynář Jiří
MTB Ondřejník
9
1
9
=
Jílek Petr
Bikesport Team Mohelnice
9
1
9
=
Sedláček Gamba
Auto Gamba
9
0
2
9
=
Jurča Pavel
Napajedla
9
1
9
59.
Žváček Mojmír
Oceloví letci
8
1
8
=
Uvízl Karel
Zábřeh
8
1
8
61.
Krhovský Bohumil
Uherské Hradiště
7,5
1
7,5
62.
Čunderle Ludvík
SK Nadoraz
7
1
7
63.
Bucifal Václav
Maniac Pedals
6
1
6
=
Plachý Jiří
Zlín-Malenovice
6
1
6
65.
Teplička Oleg
Stará Turá
4,5
1
4,5
66.
Filip Daniel
4
1
4
67.
Michav Robert
Ostrava
3
1
3
=
Bednařík Pavel
CT Hvozdná
3
1
3
=
Mlčoch Josef
Skala 2010
3
1
3
70.
Burian Radim
MMB
1,5
1
1,5
=
Němeček René
Maniac Pedals
1,5
1
1,5
72.
Hons Miloš
Hroubovice
0
1
0
=
Adamík Jiří
Credo team
0
0
2
0
=
Ondráček Libor
Olomouc
0
1
0
=
Matějík Petr
BT Kola Kaňkovský
0
1
0
=
Tesař Pavel
Mikolajice
0
1
0
=
Lazecký Petr
Novatop Lapierre
0
1
0
=
Nádvorník Zdenek
Mapei Cyklo Kaňkovský
0
1
0
=
Brandýs Roman
Mapei Cyklo Kaňkovský
0
1
0
=
Kundrata Jan
ACK Kyjov-Boršov
0
1
0
=
Potáček Milan
Věteřov boys
0
1
0
=
Mečiar Jozef
Lazany
0
1
0
=
Omelka Pavel
Ostrožská Nová Ves
0
1
0
=
Kempný Petr
Klub dobrého vína
0
1
0
=
Buksa Jiří
ČS Specialized
0
1
0
=
Polehna Zdenek
Uherské Hradiště
0
1
0
=
Bukvald Pavel
Kyjov
0
1
0
=
Žáček Michal
Velryba bike team
0
1
0
=
Hýbl Jaroslav
Dimpex Kosov
0
1
0
=
Václavek Jaroslav
Rodak
0
1
0
=
Navara Ivo
Bikesport Team Mohelnice
0
1
0
=
Novák Martin
SOK Kratochvíl
0
1
0
=
Unzeitig Ladislav
Zábřeh
0
1
0
=
Šalša Zbyněk
Kyjov
0
1
0
=
Jína Pavel
Olomouc
0
0
2
0
=
Knápek Petr
KN Project
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 531 ms