2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2010 - Muži B
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
Leš
Sen
Lho
Kar
Jeř
Hyn
Rap
Mor
Hra
Blu
Šum
Účast
Celkem
1.
Krejčí Vladislav
Bike sport Uničov
17
20
20
20
20
20
17
12
16,5
25,5
30
34
19,5
20
15
34
16
243,5
(340,5)
2.
Planička Robert
Bikesport Team Mohelnice
20
15
17
15
17
20
30
0
30
22,5
17
17
12
205,5
(220,5)
3.
Václavík Pavel
Oknoplast
13
13
15
17
15
15
10
7,5
22,5
25,5
20
11
13
40
14
196
(237,5)
4.
Bartoš Martin
Bikesport Team Mohelnice
12
11
13
13
5
19,5
0
26
15
15
20
30
12
174,5
(179,5)
5.
Kessler Jiří
Cirlibaba
0
11
10
9
10
4
16,5
22,5
16
0
22
11
121
6.
Vychodil Tomáš
Bike Team Zlaté Hory
17
40
30
3
87
7.
Trunečka Zbyněk
Bikesport Team Mohelnice
10
8
9
7
0
12
9
20
8
75
8.
Blaha Jiří
Oknoplast
10
9
11
11
2
0
0
0
0
0
8
0
18
13
69
9.
Janda Jiří
Cyklo Polách a syn
15
14
10
26
4
65
10.
Čmakal František
Cyklo Polách a syn
13
13
12
9
0
3
12
7
62
11.
Keprt Aleš
BT Kola Kaňkovský
8
6
7
1
7
1
0
15
0
0
14
11
59
12.
Zlámal Tomáš
Proxima
12
0
13
24
4
49
13.
Kukula Marcel
Kolárna
8
10
7
10
8
0
4
0
8
47
14.
Horák René
Cyklo TJ Písečná
17
11
18
0
4
46
15.
Kalabis Jiří
Cyklo TJ Písečná
12
6
24
3
42
16.
Žák Ivo
Proxima
13
0
15
12
4
40
17.
Kavan Ondřej
Novatop Lapierre
22
10,5
2
32,5
18.
Pastrnek Pavel
Skivelo neslyšících Olomouc
12
19,5
2
31,5
19.
Kučera Vladimír
Volvo auto Hase
30
1
30
20.
Valigura Martin
Silný Team Uničov
17
9
2
26
21.
Hertl Peter
H-Triatlon Team Skalica
25,5
1
25,5
=
Kubánek Daniel
Bike Sport servis Opava
25,5
1
25,5
23.
Zezula Tomáš
Nový Malín
9
12
4
3
25
24.
Kučera Petr
V P KTM cyklosport
22,5
1
22,5
25.
Cendelín Kamil
Ruda nad Moravou
13
8
2
21
26.
Coufal Rostislav
Cyklo Polách a syn
11
9
2
20
=
Kowal Mariusz
Kolarz Polanica
20
1
20
28.
Krejčí Michal
19,5
1
19,5
29.
Blaha Milan
Oknoplast
5
0
2
0
12
5
19
30.
Fiala Radek
Witzenmann Opava
0
18
2
18
=
Vogel Michal
Lucky plus
18
1
18
=
Hořava Jiří
Destila Brno
18
1
18
=
Hargaš Petr
Dolné Srnie
18
1
18
=
Janoš Rudy
OD Morava Holešov
1,5
16,5
2
18
35.
Dvořák Michal
dog4bike
16,5
0
2
16,5
36.
Wiedermann Lukáš
Bike sport Uničov
16
1
16
37.
Smolicha David
Nový Malín
7
8
2
15
=
Kadlec Miroslav
Active sport Jaroměř
15
1
15
=
Pohl Tomáš
Cyklo TJ Písečná
9
6
2
15
=
Ovesný Pavel
Valašské Klobouky
15
1
15
=
Šustr Jiří
BT Kola Kaňkovský
15
1
15
42.
Šmíd Martin
Kroměříž
13,5
1
13,5
=
Sedláček Roman
Štíty
13,5
0
2
13,5
=
Trňáček Pavel
SPAPaP
13,5
1
13,5
45.
Čížek Tomáš
Trenér a Gazela
12
1
12
=
Černoch Jakub
eSeNBáci
12
1
12
=
Stloukal Petr
Cyklosport Česká u Brna
12
1
12
48.
Urban Rostislav
11
1
11
=
Komárek Jaroslav
Cirlibaba
11
1
11
50.
Fryštacký Pavel
SK Valašské království
10,5
1
10,5
=
Černý Miroslav
Bike Klub Dolní Orlice
10,5
1
10,5
52.
Chaloupka Petr
SOK Kratochvíl
10
1
10
=
Jašek Ondřej
Atletika Zábřeh
10
1
10
54.
Štrobl Roman
SK Conti-RSC
9
1
9
=
Kadlčák Richard
Elem bike Zlín
9
1
9
=
Vaníček Jaroslav
9
1
9
57.
Grepl Petr
Cyklo Jeseník
8
0
2
8
=
Sotolář Daniel
JKF Jaroměř
8
1
8
=
Uher Radek
Furt defekt
8
1
8
60.
Rak Tomáš
Olomouc
0
0
0
0
0
7,5
6
7,5
=
Veselka Oldřich
Author Tufo Ti
7,5
1
7,5
62.
Zita Libor
Atletika Zábřeh
7
1
7
=
Šticha Pavel
KED-Cyklomax Specialized
7
1
7
64.
Kašpar Petr
Bike Team Zlaté Hory
6
0
2
6
=
Tomčal Roman
Dádabike
6
1
6
=
Jan Čermák
Veus Vyškov
6
1
6
=
David Vladimír
6
1
6
=
Nosálek Radek
Zábřeh
6
1
6
69.
Kopecký Tomáš
eSeNBáci
5
0
2
5
70.
Lah Robert
BT Kola Kaňkovský
4,5
1
4,5
=
Švajda Martin
DT Swiss
4,5
1
4,5
72.
Churý Martin
eSeNBáci
4
1
4
73.
Gryc Přemysl
Hakr Brno
3
1
3
=
Bluma Martin
Cyklo TJ Písečná
3
0
2
3
=
Kopa Michal
Cyklo Polách a syn
3
0
2
3
=
Černý Robert
Cyklo TJ Písečná
3
0
0
3
3
77.
Kajnar Tomáš
Bike Team Zlaté Hory
2
0
2
2
=
Kovář Daniel
Cyklo Jeseník
2
1
2
79.
Daněk Miroslav
DammaBike Opava
1,5
1
1,5
80.
Kulík Vladislav
Cykloklub Morava
1
0
2
1
81.
Uherka Martin
Ricardo Racing
0
1
0
=
Procházka Aleš
SK Šela sport
0
1
0
=
Kistan Vladimír
SOK Kratochvíl
0
1
0
=
Čepa Martin
Bikesport Team Mohelnice
0
1
0
=
Skaličan Jiří
Bike Team Zlaté Hory
0
1
0
=
Grumlík Viktor
Viky racing
0
1
0
=
Petlach Michal
Furt defekt
0
1
0
=
Knotek Vladimír
eSeNBáci
0
1
0
=
Hajný Petr
Outsider Bruntál
0
1
0
=
Hanulík Vladan
Pardubice
0
1
0
=
Rosenmayer Jiří
Brno
0
1
0
=
Osladil Kamil
Buldoci Rapotín
0
1
0
=
Kostka Tomáš
Credo team
0
1
0
=
Knotek Tomáš
eSeNBáci
0
1
0
=
Klaus David
David Klaus Travel
0
1
0
=
Mádr René
SK Salith Sumtex Šumperk
0
0
2
0
=
Juřena Petr
MMB
0
1
0
=
Hejhal Radek
Semix Pluso
0
1
0
=
Škoda Miroslav
BT Kola Kaňkovský
0
1
0
=
Vilášek Michael
Novatop Lapierre
0
1
0
=
Rábl Martin
Masazeastimulace.cz
0
1
0
=
Janů Libor
Těšetice
0
1
0
=
Beneš František
Město Albrechtice
0
1
0
=
Kohoutek Petr
Loučany
0
1
0
=
Jansa Petr
Moravská Třebová
0
1
0
=
Plesník Petr
Les Nice
0
1
0
=
Wiedermann Stanislav
Cyklosport Uničov
0
1
0
=
Pavlík Josef
Fortex ski Moravský Beroun
0
1
0
=
Adler Tomáš
Olomouc
0
1
0
=
Novotný Petr
Vokno
0
1
0
=
Hrabal Jaromír
GT Kolín
0
1
0
=
Salajka Ivo
Hodonín
0
1
0
=
Doležel Jaroslav
Bike Team Sazovice
0
1
0
=
Petrovič Radoslav
Elektroinstal Nové Mesto n/V.
0
1
0
=
Kudláč Marek
X live Zlín
0
1
0
=
Dulava Lukáš
Novatop Lapierre
0
1
0
=
Rašták Jaroslav
Cannondale maniac Kyjov
0
1
0
=
Konečný Igor
Staré Město
0
1
0
=
Komárek Roman
H-Triatlon Team Skalica
0
1
0
=
Miklík Pavel
Bike Team Sazovice
0
1
0
=
Handl Tomáš
BT Kola Kaňkovský
0
1
0
=
Benda Bohumil
Klub dobrého vína
0
1
0
=
Jagoš Pavel
Velká nad Veličkou
0
1
0
=
Neuwirth Tomáš
eSeNBáci
0
1
0
=
Měřil Jaromír
Machová
0
1
0
=
Cileček Josef
Kostelany nad Moravou
0
1
0
=
Varhaník Pavol
Asper
0
1
0
=
Petřík Jiří
SSCK
0
1
0
=
Daniel Ivan
H-Triatlon Team Skalica
0
1
0
=
Hynčica Petr
Cyklo centrum Hodonín
0
1
0
=
Jagoš Miroslav
Štatl
0
1
0
=
Obšívač Jiří
Maniac Pedals
0
1
0
=
Petřík Zdeněk
Loko Krnov
0
1
0
=
Hošek Aleš
Slavkov u Brna
0
1
0
=
Zelík Roman
Strážnice
0
1
0
=
Novák Jiří
SK Salith Sumtex Šumperk
0
1
0
=
Vít Pavel
AxitDoldy
0
1
0
=
John Vladislav
T4T
0
1
0
=
Friedrich Tomáš
0
1
0
=
Chmelař Ladislav
eSeNBáci
0
0
2
0
=
Zálešák Zbyněk
Maniac Pedals
0
1
0
=
Mlodynia Lukasz
V Team
0
1
0
=
Horka Jozef
Cykloklub Oslavany
0
1
0
=
Brhel Tomáš
Kyjov
0
1
0
=
Paták Michal
Mysličovice
0
1
0
=
Šalša Marek
Kyjov
0
1
0
=
Čepica Marek
X live Zlín
0
1
0
=
Salčák Dušan
Strážnice
0
1
0
=
Fric Evžen
Těmice u Hodonína
0
1
0
=
Paták Kamil
Bike Team Sazovice
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 453 ms