2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2020 - Malí žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosKolJerHynRapUniLešMohÚčastCelkem
1.Ecler FilipElite Sport Boskovice3025212445306175
2.Zvědělík JakubACS Drak Vrbno3027242530306166
3.Petrovský MarekPromotorsport13141813,51516187107,5
4.Mazal VojtěchDrahanský sport182519,522,5155100
5.Maivald MatyášMoravec team1622,527365,5
6.Surovcová EllaEdie Team Vsetín181825361
7.Kalina MatějMoravec team2137,5258,5
8.Pražan AdamF-bike klub Sádek1830248
9.Patrmannová ElenSC Samotišky2521246
10.Rozehnalová LuciePromotorsport9704,51114645,5
11.Mucha SamuelOstrava45145
12.Vavroušek VítZábřeh2516241
13.Bukovský Ondřej37,5137,5
Hemžský LukášKolárna161110,5437,5
15.Kopecký JanHartman CZ1521236
16.Jurka LukášKaravan-Su587,514434,5
17.Majkráková LauraKarviná16,516,5233
18.Karafiát Jan31,5131,5
Hýžďal Vojtěch31,5131,5
20.Čechová EliškaHead Bike TJ Opava1021231
21.Panochová VandaBike Team Zlaté Hory50618429
22.Hrazdíra MichalBrno7,519,5227
23.Škubalová SáraZlin25125
24.Smolíková NelaČeská Ves64,513,5324
25.Smolíková KláraForce Team Jeseník4612322
26.Pozorský MartinDrahanský sport21121
Širuček OndřejMoravec team21121
Orsava MatysášZlín21121
Roček MatyášDašice129221
30.Kocourek MartinBike Team Zlaté Hory18118
31.Ročková DenisaDašice107,5217,5
32.Koryťák PetrČervená Voda16116
33.Cink RadimČervená Voda15115
Hruba PetrDrahanský sport15115
Kot Jan15115
36.Dohnal PatrikOsek nad Bečvou14114
37.Schrötterová EllaPraha13113
Pozorská IvonaDrahanský sport13113
39.Bič MichalHlubočky12112
Kurková Markéta1,510,5212
Černá KarolínaZlín12112
Šenk JosefUničov12112
Halás AntonínKolárna12212
44.Konrád KarelŠumperk11111
45.Krestýn ViktorUničov10110
46.Herynek JanForce Team Jeseník0929
Králová KarolínaUničov919
Štolfová EliškaCykloop.cz-BT Morkovice919
Pokorný TadeášKolárna4529
50.Rosák AntonínNava sport818
Pavelčík ŠimonUničov818
52.Kovář JanEnjoy the sport7,517,5
53.Pokorný MaxKolárna3427
Podhora VojtěchRapotín717
Matula MatyášUničov717
56.Šmídová TerezaKolšov616
Šimek TheodorRapotín616
Studený JosefBike Team Zlaté Hory3326
Polášek AdrianBike 2000616
60.Tesař LukášStaré Město u Uherského Hradiště515
61.Fialová Elen4,514,5
Strnad MartinKamion Rapotín4,514,5
63.Hlubocky EmilyChicago414
64.Pecherová PavlínaUničov313
Pavlíková Agáta313
Kovář JakubEnjoy the sport313
67.Štěpánek Jan1,511,5
Kupka MartinSamotišky1,511,5
Kvapilová DominikaJeseničtí orli1,511,5
70.Kolomazník JanKolárna010
Kučírek Štěpán010
Štěpánek Filip010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 7 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 249 ms