2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2018 - Předžáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezKraBozKolKRSenJeřRapLešŠumMohHraÚčastCelkem
1.Zvědělík JakubACS Drak Vrbno303031,525253030212537,510285
2.Vacek VáclavKrnov21212137,518212530251831,511251(269)
3.Halás AntonínKolárna453030454150
4.Jurka LukášKaravan-Su1625251816276127
5.Trojek KarelPromotorsport131812181616693
6.Kubíčková ValerieVikýřovice241415353
7.Rybnikár Tomᚊumperk1115719,5452,5
8.Vondruška TomášTJ Sokol Hrabenov1831,5249,5
9.Kupka MartinSamotišky1825243
10.Vondrušková ElaTJ Sokol Hrabenov1422,5236,5
11.Stránský ŠtěpánCyklosport Dvořák Lanškroun2113234
12.Hrud PetrBoskovice30130
Lipenský Jan FrantišekMoravec team30130
Macek JindřichBratrušov30130
15.Šimek ŠtěpánTři šneci27127
16.Jelínek OndřejNový Malín1114225
Hrazdíra MichalBrno25125
Lipenská Jana MarieMoravec team25125
19.Mazáková AnetaTJ Sokol Hrabenov24124
20.Šmídová Julie22,5122,5
21.Melichar TomášSuhdol n Odrou21121
Černý ŠtěpánOstrava21121
Šustr JiříSilný Team Uničov21121
Šmídová TerezaKolšov21121
Mazák KryštofTJ Sokol Hrabenov21121
Brůna DavidČervená Voda21121
27.Pelikánová Eliška19,5119,5
28.Cink RadimČervená Voda18118
Žižka JakubLesnice18118
Macek JindraBratrušov18118
Stange tomášková VictoriaNonnenhorn18118
Schad SebastianNava sport18118
33.Debre EllaZábřeh16,5116,5
34.Schönová Valentýna16116
Haluzík TomášKolárna16116
Račák FilipKolšov16116
Poisl JakubLesnice16116
Stránský MilošCyklosport Dvořák Lanškroun16116
Mazáková AnetaTJ Sokol Hrabenov16116
40.Bínová TerezieTJ Sokol Hrabenov15115
Vorlíčková LadaChlumek15115
Rosák AntonínNava sport15115
Březinová Valentýna15115
Fučíková Eliška15115
Kolář DanielZábřeh15115
Dařílek ŠtěpánKolšov15115
Šrot DanielMohelnice15115
Vašíček JanLesnice15115
49.Regnard JakubČervená Voda14114
Weinlich MaxmiliánRapotín14114
Gereš TobiášMohelnice14114
Danis GabrielNava sport14114
53.Applová TerezaZábřeh13,5113,5
54.Škrabalová LucieRapotín13113
Ernekerová SáraMohelnice13113
Valenta JiříZábřeh13113
Mazák ŠimonTJ Sokol Hrabenov130213
58.Masopust LukášMohelnice12112
Navrátil JaroslavRapotín12112
Zdarska Darinasumperk12112
Horníčková JohanaPísařov12112
62.Zouhar JakubKolšov11111
63.Šmíd Michal10,5110,5
64.Černá AmálieŠumperk10110
Štefková ElenŠternberk10110
Grežová KarolínaČervená Voda10110
Vašíček MarekKolšov10110
68.Havlíčková KristýnaKolšov919
Applová KláraZábřeh919
Pobucký PatrikMohelnice919
Ruprich JakubVikýřovice919
72.Mandák JonášMohelnice818
Hanulík VojtěchPetrov818
Vašek AdamZábřeh818
75.Tomeček PetrZábřeh7,517,5
Urbánková Laura7,517,5
77.Kukulová ValerieTemenice717
Kylar JanRapotín717
79.Drozd SamuelMohelnice616
Svorník VojtěchKolšov616
81.Komínková AdélaNava sport010
Smolík TadeášVelké Losiny010
Kohout JanSK Salith sport010
Vošalík ŠtěpánNava sport010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 406 ms