2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2016 - Starší žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Krá
Rab
Boz
Hra
Jeř
Hyn
Rap
Ram
Mor
Moh
Kol
Šum
Elm
Sen
Účast
Celkem
1.
Svoboda Marian
Unikovo mtb team
16
25
25
25
30
25
25
14
16
12
25
16
45
13
257
(299)
2.
Zubatý Adam
SC Samotišky
18
16
30
21
37,5
30
13
15
16
16
21
18
25
37,5
14
254
(314)
3.
Zemene Jakub
Ethic sport
15
21
21
21
25
27
15
11
11
13
25
25
21
18
31,5
15
235,5
(300,5)
4.
Seidl Martin
Bike Academy Opletal
18
15
21
21
15
21
30
30
30
9
201
5.
Vaněk Petr
SC Samotišky
14
14
14
22,5
0
15
21
18
16
21
27
11
182,5
6.
Bureš Štěpán
Cykloklub Morava
11
12
12
19,5
16
12
9
10
13
22,5
10
137
7.
Kubíček Petr
Credo team
13
13
13
18
9
21
11
14
24
9
136
8.
Bednarský Václav
TNF bike team
30
30
21
30
4
111
9.
Vykydal Jaroslav
Stevens Bikes - Emilio Sport
12
12
18
10
13
12
15
15
8
107
10.
Kočí Štěpán
Prestige Cycling Team
45
21
25
11
4
102
11.
Hrůzek Filip
Oknoplast Šumperk
18
15
16
30
18
5
97
12.
Rutar Adam
Credo team
14
15
16
13
24
5
82
13.
Řeha Filip
Jeseník
30
30
2
60
14.
Kovaříček Vojtěch
Prestige Cycling Team
25
18
2
43
15.
Pinkas Daniel
SCP Pardubice
18
18
2
36
16.
Kovaříček Vojtěch
31,5
1
31,5
17.
Vlk Karel
Šumperk
14
16
2
30
=
Vítek Tomáš
Mount time
30
1
30
=
Zatloukal Jan
Kolárna
30
1
30
20.
Stratil Jiří
SC Samotišky
14
13
2
27
21.
Kunert Dominik
CykloTomek
25
1
25
=
Pokorný Ondřej
SK Salith Sumtex Šumperk
16
9
2
25
=
Hlava Tomáš
4ever Cyklo Bulis
25
1
25
24.
Svoboda Marcel
Unikovo mtb team
15
8
2
23
25.
Gasta Jakub
Mapei Merida Kaňkovský
21
1
21
26.
Sadil Jiří
Parapety RS
18
1
18
=
Ton Daniel
Ruda nad Moravou
18
1
18
=
Wawrzyczek Martin
Ski areál Šanov
18
1
18
29.
Pospíšil Jonáš
On road racing team
16
1
16
=
Zvědělík Ondřej
ACS Drak Vrbno
9
7
2
16
=
Janů Michal
16
1
16
=
Valenta Jindřich
Ski areál Šanov
16
1
16
33.
Ordáň Petr
Cykloch team
15
1
15
34.
Čech Jan
Head Bike TJ Opava
14
1
14
=
Kalous Patrik
14
1
14
=
Raška Lukáš
SK Šela sport
14
1
14
37.
Mráz Daniel
TJ Cyklistika Uničov
12
1
12
38.
Kvapil Jan
Bludov
11
1
11
39.
Smolák Bedřich
Ski klub Česká Třebová
10
1
10
=
Zajíček Ondřej
TJ Cyklistika Uničov
10
1
10
=
Pěnkava Jakub
SC Samotišky
10
1
10
=
Bartoň Vojtěch
10
1
10
43.
Šemet Lukáš
Bike sport Uničov
9
1
9
44.
Zvědělík Vojtěch
ACS Drak Vrbno
8
1
8
=
Szczepański Lukáš
Head Bike TJ Opava
8
1
8
=
Rýznar Filip
8
1
8
47.
Žouželka Adam
Postřelmov
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 531 ms