2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2009 - Mladší žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Dlo
Mrt
Krá
Los
Sně
Kou
LeV
Leš
Háj
Tem
Sen
Kar
Boz
Rap
Mor
Hra
Blu
Šum
Účast
Celkem
1.
Hejtmánek Marek
C.A.C Šumperk
20
20
20
20
20
17
15
17
11
34
17
20
12
205
(231)
2.
Valigura Jiří
TJ Cyklistika Uničov
17
17
17
13
17
13
13
15
20
20
15
12
26
13
14
177
(228)
3.
Šebesta Dominik
Cykloklub Morava
15
15
15
17
17
17
13
13
13
10
30
15
15
13
169
(205)
4.
Pevner Tomáš
Huzová
20
20
12
0
20
40
20
17
8
149
5.
Winkler Vojtěch
SK Salith Sumtex Šumperk
17
12
0
24
12
5
65
6.
Kret Petr
TJ Bohumín Kolík
12
13
15
0
4
40
7.
Musil Filip
BT Kola Kaňkovský
20
17
2
37
8.
Macek Daniel
Trojnožky Cykloklub
15
6
5
3
26
9.
Mitrega David
Huzová
11
12
2
23
10.
Nováček Karel
eSeNBáci
20
1
20
=
Zeťák Michael
Bike Pro Racing ValMez
20
1
20
12.
Černý Tomáš
17
1
17
=
Bárta Tomáš
Bikesport Team Mohelnice
17
1
17
14.
Němý Krištof
Stará Turá
15
1
15
=
Václavek Martin
Rodak
15
1
15
=
Herman Ondrej
Bike Pro Racing ValMez
15
1
15
17.
Stavinoha Petr
Les Nice
13
1
13
=
Šlampa Jakub
13
1
13
=
Novák Radek
Těšetice
13
1
13
20.
Knápek Matěj
LK Šumperk
12
1
12
=
Neuwirth Michal
12
1
12
22.
Směřička Daniel
11
1
11
=
Šoustal Michal
11
1
11
=
Hofman Petr
Rejchartice
11
1
11
25.
Krejčí David
10
1
10
26.
Kruš David
9
1
9
=
Šincl Jirí
Mohelnice
9
1
9
28.
Dohnálek Jan
8
1
8
=
Žaluda Jan
IVT Náchod
8
1
8
30.
Šana Jirí
Prostějov
7
1
7
=
Pastrnek Tomáš
7
1
7
32.
Žaluda Jakub
IVT Náchod
6
1
6
33.
Ivan Tomáš
Cyklo TJ Písečná
0
1
0
=
Kohout Tomáš
Sporton Šumperk
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 484 ms