2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2008 - Starší žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Dlo
Mrt
Krá
Sně
Kou
Leš
Háj
Kar
Tem
Sen
Sv3
Mor
Les
Hra
Blu
Účast
Celkem
1.
Schneider Martin
Mapei Cyklo Kaňkovský
17
20
17
40
17
20
20
15
20
15
11
11
201
(212)
2.
Mikeš Jakub
BT Kola Kaňkovský
15
15
13
17
17
11
13
17
12
17
17
20
12
161
(184)
3.
Urbášek Jan
TJ Cyklistika Uničov
12
13
26
9
12
12
11
12
5
20
20
17
12
155
(169)
4.
Brokeš Rostislav
Cykloklub Rampušák
13
12
24
20
7
15
9
12
13
0
15
15
11
13
150
(166)
5.
Juhaniak Ondřej
C.A.C Šumperk
17
11
30
15
17
17
20
1
12
9
140
6.
Hýbl Jaroslav
Ski Klub Šumperk
20
20
34
20
20
5
114
7.
Mádr René
SK Salith Sumtex Šumperk
13
11
8
18
17
6
8
7
10
10
10
11
112
(118)
8.
Valigura Martin
Cykloklub Morava
9
6
20
5
11
7
8
8
0
11
12
10
12
102
(107)
9.
Jablončík Lukáš
Proxima
8
13
10
10
9
0
13
13
15
9
91
10.
Durchánek Jan
Cykloklub Morava
15
0
10
22
10
10
11
7
78
11.
Köver Ondřej
Cykloklub Morava
12
13
15
10
4
50
=
Smolicha Tomáš
Cyklo TJ Písečná
8
7
16
6
4
0
9
7
50
13.
Doležal Milan
TJ Favorit Brno
20
1
20
14.
Machulka Kamil
Edie Team Vsetín
17
1
17
15.
Dlouhý Tomáš
SK Valašské království
15
1
15
=
Smrček Jan
OHSTO
2
13
2
15
=
Markos Tanas
Bike Team Zlaté Hory
15
1
15
18.
Marada František
Cykloklub Morava
9
5
0
3
14
19.
Karas Tomáš
Veselí nad Moravou
13
0
2
13
=
Fusek Martin
Edie Team Vsetín
13
1
13
21.
Obšil Tomáš
OHSTO
0
12
2
12
=
Škopík Jakub
Veselí nad Moravou
12
1
12
23.
Wolf Vojtěch
Zábřeh
11
1
11
=
Komínek Jiří
Cyklo sport Stratílek
11
1
11
=
Zýbal Jan
Hýsli
11
1
11
26.
Skála Jan
10
1
10
27.
Kolář Pavel
CK Skuteč
9
1
9
=
Smrček Petr
Pískov
0
9
2
9
=
Tejkl Tomáš
9
1
9
=
Nevřela Filip
Dolní Studénky
9
1
9
31.
Pešek Jaroslav
CK Skuteč
8
1
8
32.
Knápek Ondřej
7
0
2
7
=
Valečka Daniel
CK Skuteč
7
1
7
=
Überall Leo
MTB Ondřejník
7
1
7
35.
Ungermann Daniel
6
1
6
=
Dovrtěl David
Cyklo Žopy
6
1
6
37.
Wagner Robin
Caska Invest Zábřeh
4
1
4
=
Lachnit Patrik
Zábřeh
4
1
4
39.
Flášar David
Hrabová
3
1
3
=
Závrbský Ladislav
Trob Racing Team
3
1
3
41.
Kusý Robert
Omega Martin
0
1
0
=
Řyšavý Tomáš
Cyklo Kassai Boskovice
0
1
0
=
Petřek Michal
Mapei Cyklo Kaňkovský
0
1
0
=
Cimburek Michal
Verdem Dolní Roveň
0
1
0
=
Kališ František
Bike Team Zlaté Hory
0
1
0
=
Drexler Filip
Přáslavice
0
1
0
=
Pavlík Michal
CK Slovan Moravská Třebová
0
1
0
=
Stratil Filip
Cykloklub Morava
0
1
0
=
Dušek Zdenek
Česká Třebová
0
1
0
=
Štancl Daniel
Factor Bike Team
0
1
0
=
Holinka David
Rodak
0
1
0
=
Hotový Michal
Cyklo Polách a syn
0
1
0
=
Eliáš David
Bike Team Zlaté Hory
0
1
0
=
Janalík Marek
LK Baník Ostrava
0
1
0
=
Sovadina Martin
Cyklo Žopy
0
1
0
=
Kruš Marek
0
1
0
=
Tempír Tomáš
Dekhome Cannondale
0
1
0
=
Hilšer Miroslav
Kolárna
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 375 ms