2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2008 - Muži A
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Dlo
Mrt
Krá
Sně
Kou
Leš
Háj
Kar
Tem
Sen
Sv3
Mor
Les
Hra
Blu
Účast
Celkem
1.
Kechrt Tomáš
Cyklo Polách a syn
20
17
20
40
20
20
20
0
20
13
12
20
0
20
14
217
(242)
2.
Unzeitig Martin
Cykloklub Morava
17
13
15
12
17
10
17
17
17
11
8
17
17
13
159
(188)
3.
Zlámal Tomáš
SK Piranha Bike
12
12
26
15
13
15
15
8
7
17
20
0
12
153
(160)
4.
Vitešník Adam
Bike sport Uničov
11
10
13
12
11
15
15
13
4
0
13
11
117
5.
Mazák Lukáš
TJ Sokol Hrabenov
15
17
30
15
13
0
0
11
8
101
6.
Bín Tomáš
SK Piranha Bike
6
11
16
12
9
13
0
7
67
7.
Benc Ladislav
SK Salith Sumtex Šumperk
0
14
11
7
10
11
0
7
53
8.
Koňarik David
Dama Sport
15
22
0
12
4
49
9.
Žerava Martin
Rotor Plzeň
12
12
0
12
10
5
46
10.
Keprt Jan
SK Nadoraz
10
6
3
13
12
5
44
11.
Hynek Jan
Dekhome Cannondale
34
1
34
12.
Axmann David
SK Štíty
13
18
2
31
=
Žák Ivo
Proxima
20
0
11
3
31
14.
Válek Adam
On road racing team
15
13
2
28
15.
Navrátil Jan
Helia Bruntál
24
0
2
24
16.
Valenta Jiří
9
13
2
22
17.
Jílek David
Spinning MB Alpine Pro
11
10
2
21
18.
Holík Radovan
Toyota Dolák HZ Cyklo
20
1
20
=
Fišnar Jan
Scott Scania Team Kolín
20
1
20
=
Kestler Aleš
Yogi Racing Ostrava
20
1
20
=
Bachman Milan
Pell's
20
1
20
=
Medlík Jan
Severka Šumperk
20
0
2
20
23.
Nétek Rostislav
Cykloklub Morava
8
11
2
19
24.
Bartoš Martin
Bikesport Team Mohelnice
11
7
0
3
18
25.
Špiler Stanislav
CK PeMaP Přerov
17
1
17
=
Satinský Tomáš
Scott Scania Team Kolín
17
1
17
=
Galda Zdeněk
Vsetín
17
1
17
=
Boudný Pavel
Dekhome Cannondale
17
1
17
29.
Ivanov Nikola
TJ Baník Ostrava
15
1
15
=
Voleský Josef
CC Choceň
15
1
15
=
Cigler Jakub
Profil MRX
15
1
15
=
Závodní Lukáš
Cyklo sport Stratílek
15
1
15
33.
Mrvík Petr
Horní Němčí
13
1
13
=
Zitta Pavel
Kolor servis team
13
1
13
35.
Sedlář Jakub
Zamo Lapierre
12
1
12
=
Musil Štěpán
TJ Sokol Písečná u Žamberka
12
1
12
=
Vicenec Artur
Dama Sport
12
1
12
=
Hladníček Tomáš
Vlachova Lhota
12
1
12
39.
Tejkal Vladimír
On road racing team
11
1
11
=
Šíbl Radoslav
Bikezone.cz
11
1
11
=
Harnoš Petr
Veselí nad Moravou
11
1
11
42.
Kautz Michal
Ski Klub Šumperk
10
1
10
=
Sadílek Tomáš
Břeclav
10
1
10
=
Hornych Miroslav
Lee Cougan
10
1
10
=
Haitl František
Bikezone - Hraničtí bikeři
10
1
10
=
Mazák Tomáš
Silný Team Uničov
10
0
2
10
=
Březina Vojtěch
VŠB Ostrava
10
1
10
48.
Strašil Lukáš
Pell's
9
1
9
=
Gladiš Tomáš
Bikezone.cz
9
1
9
=
Chromík Ondřej
Velké Losiny
9
1
9
=
Běhal Lukáš
Veloservis Bruntál
9
1
9
=
Bílý Petr
Proxima
9
0
2
9
=
Barák Martin
9
1
9
=
Dubovecký Andrej
DT Swiss
9
1
9
55.
Beran Zdeněk
Cyklo Slimák
8
1
8
=
Kousal Lukáš
Cykloklub Morava
8
1
8
=
Hynek Lubomír
Bělkovice
8
1
8
=
Zahrada Tomáš
Cyklo TJ Písečná
8
0
2
8
=
Rumíšek Jan
Maniac Pedals
8
0
2
8
60.
Hycl Tomáš
Hodonín
7
1
7
=
Jakeš Petr
Valašské Meziříčí
7
1
7
=
Sekerka Karel
S-Team Olomouc
7
1
7
63.
Juránek Petr
Jakubovice
6
1
6
=
Sedlář Petr
TJ Slovan Luhačovice
6
1
6
=
Jeřábek Oldřich
Pajv
6
1
6
66.
Dudík Jaroslav
Švihsport team
5
1
5
=
Alán Marek
Vyškov
5
1
5
=
Knebel Radim
SK Valašské království
5
1
5
=
Kunz Ondřej
Ghost - mojekolo.cz
5
1
5
70.
Mindek Tomáš
Marathon Team Klimkovice
4
1
4
=
Mikeš Jiří
SK Salith Sumtex Šumperk
4
1
4
72.
Turek Lukáš
Ghost - mojekolo.cz
3
1
3
=
Divila Adam
TJ Slovan Luhačovice
3
1
3
74.
Barták Radim
Trob Racing Team
2
1
2
=
Vávra Lukáš
Ghost - mojekolo.cz
2
1
2
=
Dlouhý Václav
Ostrava - Hrabůvka
2
1
2
77.
Hrubý Daniel
Ghost - mojekolo.cz
1
1
1
=
Friedel Jan
Marathon Team Klimkovice
1
1
1
=
Machů Jakub
Zlín
1
1
1
80.
Pospíšil Lukáš
Silný Team Uničov
0
1
0
=
Sobala Petr
Cyklo TJ Písečná
0
0
2
0
=
Smolík Jiří
SK Salith Sumtex Šumperk
0
1
0
=
Fojtíček Karel
Trob Racing Team
0
1
0
=
Šima Milan
MTB Team Otrokovice
0
1
0
=
Hladký Miroslav
Cykloklub Morava
0
1
0
=
Hellebrand Pavel
Bike Sport servis Opava
0
1
0
=
Holec Lukáš
Lesní kolaři Javorník
0
1
0
=
Krejčí Ivo
0
1
0
=
Procházka Lukáš
Lesní kolaři Javorník
0
1
0
=
Ferianček Jan
BT Kola Kaňkovský
0
1
0
=
Hofschneider Jan
Šumperk
0
1
0
=
Machala Jan
Cyklo TJ Písečná
0
1
0
=
Heliks Michal
Horal Šumperk
0
0
2
0
=
Bačík Petr
Strážnice
0
1
0
=
Šimeček Roman
Ghost - mojekolo.cz
0
1
0
=
Kysilko Filip
Ski areál Šanov
0
1
0
=
Franer Jakub
Sundance Opava
0
1
0
=
Rytíř Martin
0
1
0
=
Hrabal Libor
Cyklo TJ Písečná
0
1
0
=
Lichner Ladislav
Cyklo TJ Písečná
0
0
2
0
=
Grombír Martin
Cyklocestovatelé
0
1
0
=
Hanulík Vladan
Pardubice
0
1
0
=
Petr Michal
Bike Sport servis Opava
0
1
0
=
Havlíček Marek
Bikesport Team Mohelnice
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 390 ms