2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2007 - Muži A
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Fox
Dlo
Krá
Mrt
Sně
Kou
Leš
Tem
Sen
Sv3
Mor
Háj
Hra
Blu
Účast
Celkem
1.
Kechrt Tomáš
Cyklo Polách a syn
20
20
0
20
20
17
13
0
17
17
34
11
178
2.
Šváb Jiří
Cykloklub Morava
15
15
13
12
20
13
17
0
15
13
30
11
163
3.
Mazák Lukáš
SK Piranha Bike
12
17
15
15
17
15
12
10
10
6
0
11
129
4.
Vitešník Adam
Bike sport Uničov
17
20
17
12
6
12
24
7
108
5.
Kousal Lukáš
Cykloklub Morava
10
11
10
13
12
15
10
0
0
13
10
11
104
6.
Hauk Martin
Dolní Studénky
12
10
12
9
13
9
8
5
9
9
87
7.
Benc Ladislav
SK Salith Sumtex Šumperk
9
9
5
11
15
6
12
0
9
9
76
8.
Žák Ivo
Proxima
17
6
40
3
63
9.
Zlámal Tomáš
SK Piranha Bike
10
11
0
11
26
5
58
10.
Rodryč Michal
20
20
2
40
=
Kestler Aleš
Yogi Racing Ostrava
20
20
2
40
12.
Bín Tomáš
SK Piranha Bike
13
11
7
8
4
39
13.
Konečný Jan
Cyklo Kaňkovský
0
17
5
15
4
37
=
Nétek Rostislav
Cykloklub Morava
15
0
13
9
4
37
15.
Koňarik David
Dama Sport
12
15
9
3
36
16.
Pilčík Adam
Pell's
15
17
2
32
17.
Skála Jiří
Rádio Haná
7
0
12
7
4
26
18.
Musil Štěpán
TJ Sokol Písečná u Žamberka
11
13
0
0
4
24
19.
Kouřil Lukáš
Pell's
11
11
2
22
=
Škrott Martin
Zábřeh
22
1
22
21.
Sobala Martin
Cyklo TJ Písečná
4
10
7
0
4
21
22.
Berger Tomáš
Carla
20
1
20
=
Fišnar Roman
Scott Scania Team Kolín
20
1
20
=
Fišnar Jan
Scott Scania Team Kolín
20
1
20
=
Mička Bronislav
Veřovice
20
1
20
=
Najser Tomáš
Bike One
20
1
20
=
Hromádka Ivo
Cyklo Kaňkovský
20
1
20
28.
Medlík Jan
blue SSU
11
8
2
19
29.
Liberda Milan
Cyklo Kaňkovský
15
3
2
18
30.
Kovář Tomáš
1.FC Mošting
17
1
17
=
Cigler Jakub
Bike 2000
17
0
2
17
=
Kubát Zdeněk
Mystic Bike Prostějov
17
0
2
17
=
Schmejkal Jan
SK Jiří Team Ostrava
17
1
17
=
Kašpar Jiří
Dama Sport
17
1
17
35.
Zitta Pavel
Cykloteam Morava
15
1
15
=
Fanta Jakub
15
1
15
=
Mlodynia Lukasz
Brzeg
15
1
15
38.
Marvan Jan
Merida Biking Team
13
1
13
=
Bubeníček Tomáš
Sulko
13
1
13
=
Miček Tomáš
Cykloteam Morava
13
1
13
=
Jedlička Tomáš
13
1
13
=
Pech Michal
13
1
13
43.
Bartoš Martin
Bikesport Team Mohelnice
12
1
12
=
Unzeitig Martin
Cykloklub Morava
12
1
12
=
Brada Lukáš
Uničov
12
1
12
=
Jakubech Jaroslav
Pekáreň Brojo
12
1
12
47.
Cedidla Ondřej
Lesaffre Česko
10
1
2
11
=
Vicenec Artur
Dama Sport
11
1
11
=
Košovský Martin
Czucz
11
1
11
=
Sekerka Karel
S-Team Olomouc
11
0
2
11
=
Sitta Václav
Postřelmůvek
11
1
11
=
Svěntý Radek
Insportline
11
1
11
53.
Heger Tomáš
Dolní Studénky
10
1
10
=
Badal Ondřej
Zábřeh
10
1
10
=
Špak Michal
Cyklo Kaňkovský
10
1
10
=
Heinz Tomáš
Bike Sport servis Opava
10
1
10
57.
Kouřil Viktor
SoNet
9
1
9
=
Volenský Josef
CC Choceň
9
1
9
=
Cink Daniel
Cyklo Polách a syn
9
1
9
=
Chlebníček Jiří
Cykloklub Morava
9
0
2
9
61.
Kulatý Ondřej
8
1
8
=
Keprt Jan
Frýsport
8
0
0
3
8
=
Machala Jan
Cyklo TJ Písečná
8
1
8
=
Pospíšil Luděk
Gepo
8
1
8
=
Děkan Filip
Opava
8
1
8
=
Zaoral Marek
Cyklo Kaňkovský
8
1
8
=
Ferianček Jan
Cyklo Kaňkovský
8
1
8
=
Viščor David
HaPe Brno
8
1
8
69.
Juráček Pavel
Acer Bike Team
7
1
7
=
Kysilko Filip
Ski areál Šanov
7
1
7
=
Jirout Martin
7
1
7
=
Škola Ivo
7
1
7
=
Gebauer Lubomír
Gepo
7
1
7
=
Válek Adam
On road racing team
7
1
7
75.
Brückner Miroslav
Horal Šumperk
6
1
6
=
Matějíček Daniel
6
1
6
=
Czucz Jan
Czucz
6
1
6
=
Diviš Michal
Frýsport
6
1
6
79.
Dudík Jaroslav
Švihsport team
0
5
0
3
5
=
Jorda Radek
SSPK Olomouc
5
1
5
=
Večeř Michal
Šternberk
5
1
5
82.
Wiedermann Lukáš
Bike sport Uničov
4
1
4
=
Havlíček Petr
Lazy Swines
4
0
2
4
=
Kusý Richard
Omega Martin
4
1
4
=
Miček Radomír
Cykloteam Morava
4
1
4
86.
Maier Lukáš
3
1
3
=
Trčka Ondřej
Svitavy
3
1
3
=
Knebel Radim
Vlcarna
3
1
3
89.
Plch Tomáš
Cyklosport M.Rella
2
1
2
=
Smékal Milan
Cyklo TJ Písečná
2
0
0
3
2
=
Sedláček Petr
SMD Šumperk
2
1
2
=
Vinkler Tomáš
Raškov
2
1
2
93.
Bílý Petr
Proxima
0
1
2
1
=
Suchánek Petr
Sulko
1
0
2
1
95.
Kameník Jan
Cykloklub Morava
0
1
0
=
Zavadsky Emil
Zábřeh
0
1
0
=
Schwarzer Emil
0
1
0
=
Štelbavský Miloš
Cykloklub Morava
0
1
0
=
Urbášek Libor
Melites
0
1
0
=
Šifl Jakub
Branopac CZ
0
1
0
=
Nečas Daniel
Zábřeh
0
1
0
=
Obrusník Jan
Tepelná čerpadla IV
0
1
0
=
Jarmar Radek
Nemile
0
1
0
=
Valenta Martin
0
1
0
=
Slováček Pavel
Veselí nad Moravou
0
1
0
=
Vlachynsky Aleš
Proxima
0
1
0
=
Hýbl Ondřej
Rovensko
0
1
0
=
Morozov Ondřej
Alimpek
0
1
0
=
Kristek Ondřej
Zábřeh
0
1
0
=
Frkal Radek
Bike One
0
1
0
=
Blahák Tomáš
Šumvald
0
1
0
=
Moravec Lukáš
Moravec pekárny
0
1
0
=
Muzička Lukáš
Krpál Opava
0
1
0
=
Smutný Jan
Vnorovy
0
1
0
=
Král Ondřej
Kunovice
0
1
0
=
Baláš Jan
Olomouc
0
1
0
=
Blecha Jakub
Karviná
0
1
0
=
Moša Michal
Opava
0
1
0
=
Dvouletý Richard
0
1
0
=
Hanulík Vladan
Pardubice
0
1
0
=
Lukáš Jakub
0
1
0
=
Šeliga Ondřej
SK Jiří Team Ostrava
0
1
0
=
Žahourek Martin
Proxima
0
0
2
0
=
Partyš Marek
Svitavy
0
1
0
=
Schneider Jiří
0
1
0
=
Němec Miroslav
Witzenmann Opava
0
1
0
=
Tejkal Vladimír
Cyklo Kaňkovský
0
0
2
0
=
Kaňkovský Alois
Cyklo Kaňkovský
0
1
0
=
Urban Petr
Králíky
0
1
0
=
Mindek Tomáš
Marathon Team Klimkovice
0
1
0
=
Frühauf Pavel
0
1
0
=
Besta Libor
Nemile
0
1
0
=
Nedvěd Jakub
Dubicko
0
1
0
=
Krátký Radim
Pfahnl Backmittel
0
1
0
=
Nastoupil Michal
Vápenka Vitošov
0
1
0
=
Semrád Jiří
Certas
0
1
0
=
Wagner Petr
1.FC Mošting
0
1
0
=
Beneš Radek
Štěpánkovice
0
1
0
=
Sikora David
0
1
0
=
Zajíc Lukáš
Hostinné
0
1
0
=
Pavlík Jaroslav
Alimpek
0
1
0
=
Wolf Jiří
Cyklo sport Stratílek
0
1
0
=
Gröger Martin
0
1
0
=
Zlámal Josef
Cyklo Kaňkovský
0
1
0
=
Holec Lukáš
Lesní kolaři Javorník
0
1
0
=
Hladký Miroslav
Cykloklub Morava
0
1
0
=
Kašparů Jan
Varadero
0
1
0
=
Bačík Petr
2K bike club Odry
0
1
0
=
Mahr Kamil
0
1
0
=
Friedel Jan
Marathon Team Klimkovice
0
1
0
=
Koutný Čestmír
SC Samotišky
0
1
0
=
Medek Miroslav
Dolany
0
1
0
=
Burda Ondřej
Cykloklub Morava
0
1
0
=
Procházka Lukáš
Lesní kolaři Javorník
0
1
0
=
Navara Milan
Brno - Kohoutky
0
1
0
=
Rýznar Marek
Cykloklub Rampušák
0
1
0
=
Chytrý Ondřej
0
1
0
=
Šustr Jiří
Maxidek Cannondale
0
1
0
=
Alán Marek
Vyškov
0
1
0
=
Stein Martin
Bike One
0
1
0
=
Hansmann Pavel
Hervis
0
1
0
=
Thomitzek Filip
Tepelná čerpadla IV
0
1
0
=
Závodník Petr
Olomouc
0
1
0
=
Šima Milan
MTB Team Otrokovice
0
1
0
=
Manek Jan
Chuck Norris Fans
0
1
0
=
Surovík Václav
0
1
0
=
Kamenský Radek
0
1
0
=
Šenk Ondřej
Bikecentrum Olomouc
0
1
0
=
Staš Martin
0
1
0
=
Nemrava Petr
Vápenka Vitošov
0
1
0
=
Glogar Daniel
0
1
0
=
Řehák Zdenek
Lesaffre Česko
0
1
0
=
Lata Jiří
Křelov
0
1
0
=
Klein Svatopluk
Cykloklub Morava
0
1
0
=
Pyszko Oldřich
Karviná
0
1
0
=
Ševčík Radek
Jantaři
0
1
0
=
Pazourek Kamil
Šumperk
0
1
0
=
Koutný Jičí
Zábřeh
0
1
0
=
Spurný David
0
1
0
=
Kuk Milan
Carla
0
1
0
=
Vít Ondřej
HaPe Brno
0
1
0
=
Prchal Václav
Olomouc
0
1
0
=
Zapletal Roman
Kladky
0
1
0
=
Gočaltovský Martin
0
1
0
=
Kapoun Pavel
0
1
0
=
Zapletal Martin
Šternberk
0
1
0
=
Všetula Michal
Vnorovy
0
1
0
=
Žižlavský Martin
Bělkovice-Lašťany
0
1
0
=
König Jiří
Cykloklub Morava
0
1
0
=
Nemrava Ivo
Cyklo Kaňkovský
0
1
0
=
Ferianček Jan
Cyklo Kaňkovský
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 500 ms