2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2021 - Malí žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Kadeti
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Kadetky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Kol
Jer
Hyn
Leš
Moh
Hra
Uni
Účast
Celkem
1.
Kalina Matěj
Moravec team
21
30
25
25
30
25
25
7
181
2.
Maivald Matyáš
Moravec team
25
30
30
30
30
30
6
175
3.
Hruda Petr
Drahanský sport
30
21
21
25
21
18
6
136
4.
Jurka Lukáš
Karavan-Su
16
25
14
18
15
5
88
5.
Panochová Vanda
Bike Team Zlaté Hory
14
15
6
14
12
5
61
6.
Jelínek Ondřej
Force Team Jeseník
12
18
10
3
40
=
Doláková Markéta
Bike Team Zlaté Hory
9
7
4
9
11
5
40
8.
Kupka Martin
Samotišky
18
21
2
39
=
Zvědělík Jakub
ACS Drak Vrbno
18
21
2
39
10.
Melichar Tomáš
Suhdol n Odrou
16
16
2
32
11.
Smolíková Klára
Force Team Jeseník
15
13
2
28
=
Herynek Jan
Force Team Jeseník
13
15
2
28
13.
Bittner Lukáš
Olšany
18
8
2
26
14.
Keller Oskar
25
1
25
15.
Diblík Tomáš
Kolšov
21
1
21
=
Kolomazník Karel
21
1
21
17.
Kolář Daniel
Zábřeh
18
1
18
=
Grygar Tomáš
Edie Team Vsetín
18
1
18
19.
Jindrák Adam
Uničov
16
1
16
=
Halás Antonín
Kolárna
16
1
16
=
Šmídová Tereza
Kolšov
16
1
16
=
Mazák Šimon
TJ Sokol Hrabenov
16
1
16
23.
Špilerová Anna
CK PeMaP Přerov
15
1
15
=
Kopecký Jan
Hartman CZ
15
1
15
=
Benešová Tereza
Force Team Jeseník
5
10
2
15
26.
Hajzler Adam
Lanškroun
14
1
14
=
Kovář Jakub
Enjoy the sport
14
1
14
=
Nosálová Gabriela
Unikovo mtb team
14
1
14
29.
Jaššová Viktorie
Buldoci Rapotín
13
1
13
=
Zouhar Jakub
Kolšov
13
1
13
=
Koutná Laura
Drahanský sport
13
1
13
=
Seidl Jiří
Šanov
13
1
13
33.
Coufal Robert
Sudkov
12
1
12
=
Janečková Laura
Edie Team Vsetín
12
1
12
=
Seidlová Erika
Šanov
12
1
12
=
Eclerová Leona
Elite Sport Boskovice
12
1
12
37.
Rybnikár Tomáš
Šumperk
11
1
11
=
Marinčáková Maxine
Dol.Studénky
11
1
11
=
Seidlová Hana
Šanov
11
1
11
=
Daňhel Filip
Loko Krnov
11
1
11
=
Studník Lukáš
Česká Ves
11
1
11
42.
Svorník Vojtěch
Kolšov
10
1
10
=
Macek Jindřich
Bratrušov
10
1
10
=
Koryťák Petr
Červená Voda
10
1
10
45.
Nováčková Michaela
Uničov
9
1
9
=
Polášek Adrian
Bike 2000
9
1
9
=
Vicenec Alex
Červená Voda
9
1
9
48.
Šamaj Tomáš
Praha
8
1
8
=
Kurková Markéta
Force Team Jeseník
8
1
8
50.
Veselý David
Šumvald
7
1
7
=
Šťastný Jan
Edie Team Vsetín
7
1
7
52.
Smékal Antonín
S-Team Olomouc
6
1
6
=
Seidlová Markéta
Šanov
6
1
6
54.
Pěnčík Lukáš
Paseka
5
1
5
=
Švehla Marek
5
1
5
=
Hudetz Jakub
Králíky
5
1
5
=
Švestka Matěj
Červená Voda
5
1
5
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 7 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 312 ms