2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2021 - Muži B
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Kadeti
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Kadetky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Kol
Jer
Hyn
Leš
Moh
Hra
Uni
Účast
Celkem
1.
Neset Jan
ENJOY RIDING team
30
30
30
30
30
30
6
180
2.
Hlásný Radek
Písařov
18
25
25
21
30
15
21
16
8
156
(171)
3.
Vrbacký Tomáš
ENJOY RIDING team
25
30
25
25
25
25
6
155
4.
Němec Patrik
CykloTomek
16
16
16
25
18
18
21
7
130
5.
Wolf David
In-Life Cycling Team
21
21
21
14
16
18
6
111
6.
Zbýň Martin
BOHDÍKOV
15
18
15
15
4
63
7.
Halfar Martin
eSeNBáci
18
18
16
9
4
61
8.
Stryk Milan
Bikesport Team Mohelnice
12
14
6
13
4
45
9.
Reif Jan
LKT 80 Šumperk
13
14
2
27
10.
Dohnal Aleš
Lipník
14
11
2
25
11.
Marek Marcel
Superior Riders
21
1
21
=
Vopařil Josef
Moravská Třebová
21
1
21
13.
Laucký Pavel
Cykloop.cz-BT Morkovice
18
1
18
14.
Maňur Antonín
RDRY
16
1
16
15.
Veselý Radek
Šumperk
15
1
15
=
Ryšavý Zdeněk
Zábřeh
12
3
2
15
=
Sobala Martin
Bike Team Zlaté Hory
15
1
15
=
Šuba Jan
VOSA Šumvald
15
1
15
19.
Jašš Pavel
Buldoci Rapotín
1
13
2
14
=
Blahák Antonín
Uničov
14
1
14
=
Slavíček Petr
Olomouc
14
1
14
=
Hájek Martin
Kolárna
14
1
14
23.
Vávra Aleš
Anag Olomouc
13
1
13
=
Musil Štěpán
Kofola Sensor MTB Race Team
13
1
13
25.
Linhart Petr
Moolbike Team
12
1
12
26.
Vandlík Petr
Jesenik nad Odrou
11
1
11
27.
Březina Petr
Kolárna
10
1
10
=
Plhák Jaroslav
Zábřeh
10
1
10
29.
Rýznar František
Rýmařov
9
1
9
30.
Langer Martin
Olomouc
8
1
8
31.
Moravec Jaroslav
SK Žamberk Tessuti sport
7
1
7
32.
Vařeka Tomáš
Moolbike Team
5
1
5
=
Rýznar Jaroslav
Koala - Stevens MTB team
5
1
5
34.
Vašíček Květoslav
Mohelnice
4
1
4
=
Liberda Milan
Kolárna
4
1
4
36.
Horák Jiří
Mohelnice
3
1
3
37.
Balzer Michal
Olomouc
2
1
2
=
Tylšar Stanislav
Prostějov
2
1
2
39.
Vaverka Aleš
Cholina
1
1
1
40.
Krejčí Anton
Libivá
0
1
0
=
Kašpárek Ondřej
Litovel
0
1
0
=
Montág Petr
Bikesport Team Mohelnice
0
1
0
=
Jorda Radek
BT Kola Kaňkovský
0
1
0
=
Dvořák Rastislav
Nový Jičín
0
1
0
=
Berka Jakub
0
1
0
=
Filka Karel
Bike Team Zlaté Hory
0
1
0
=
Nagyváthy Kamil
Mohelnice
0
1
0
=
Žíla Martin
Olomouc
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 7 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 296 ms