2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2020 - Předžáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosKolJerHynRapUniLešMohÚčastCelkem
1.Eclerová LeonaElite Sport Boskovice2516252145216153
2.Mazalová ElenDrahanský sport253031,5254111,5
3.Matušů OndřejEdie Team Vsetín37,53025392,5
4.Rozehnal MatějPromotorsport12111291116671
5.Janečková LauraEdie Team Vsetín241621361
6.Vodicová AdélaDrahanský sport2137,5258,5
7.Pur LukášPromotorsport212115357
8.Maivald SebastiánMoravec team131818349
9.Grygar TomášEdie Team Vsetín1830248
Janovský JonášMoravec team3018248
11.Pobořil MatějForce Team Jeseník19,527246,5
12.Mucha MaxOstrava45145
13.Jurková TerezaKaravan-Su7106413540
14.Rozehnalová NelaPromotorsport477,53411636,5
15.Trojek KarelPromotorsport1321234
16.Bubeníček AdamŠternberk1814232
17.Wetter PatrikBike Team Zlaté Hory31,5131,5
18.Břeň ŠtěpánPolička1615231
19.Hrazdíra MartinBrno1515230
Hruda MartinDrahanský sport30130
21.Jelínek OndřejNový Malín1514229
22.Rozehnalová MichaelaPromotorsport456310528
23.Rybnikár Tomᚊumperk1116,5227,5
24.Špilerová AnnaCK PeMaP Přerov27127
25.Bořuta MatyášForce Team Jeseník24124
26.Pavlíková Sabina22,5122,5
Kocourek JiříBike Team Zlaté Hory22,5122,5
Studený TadeášBike Team Zlaté Hory10,512222,5
29.Štěpaniková EmaOndřejov13,58221,5
30.Krejčí ŠtěpánBike sport Uničov596320
31.Komenda MartinVikýřovice19,5119,5
32.Krejčí MichalBike sport Uničov67,55318,5
33.Köhler JaroslavBikesport Team Mohelnice99218
Gereš TobiášMohelnice18118
Hudetz JakubKrálíky18118
36.Navrátil JakubRapotín16,5116,5
37.Hutečka OndřejAdamov16116
38.Prokop Daniel15115
Švestka MatějČervená Voda15115
40.Konopa MatyášCredo team14114
Kos JanČERVENÁ VODA14114
Pur AdamPromotorsport365314
43.Bičová NikolaHlubočky13,5113,5
44.Přibyla TobiášFrýdlant13113
Bednář JakubORLIČKY13113
46.Večeřová EllenUničov12112
Štolfová BarboraCykloop.cz-BT Morkovice12112
Sadilová Zuzana12112
49.Daňhel Filip10,5110,5
50.Smolík TadeášVelké Losiny10110
Kohout JanSK Salith sport10110
52.Šenk VáclavUničov919
Neoral Radovan919
54.Bučková LeontýnaNava sport818
Hlubocky LolaChicago818
Keprtová DanielaZábřeh818
57.David MikulášRapotín7,517,5
Pavelka MatoušRapotín7,517,5
59.Král DavidUničov717
60.Strnad MelicharRapotín616
61.Karnay AndréPostřelmov515
62.Žatecký JosefJeseník4,514,5
Jindra Matěj4,514,5
64.Keprtová ValeriePostřelmov414
Janků JakubKolšov414
66.Svorník VojtěchKolšov313
Nádeníček JáchymPraha313
Vlachovská NellaJeseník313
Krestýnová EliškaUničov313

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 7 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 249 ms