2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2020 - Předžáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Kadeti
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Kadetky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Kol
Jer
Hyn
Rap
Uni
Leš
Moh
Účast
Celkem
1.
Eclerová Leona
Elite Sport Boskovice
25
16
25
21
45
21
6
153
2.
Mazalová Elen
Drahanský sport
25
30
31,5
25
4
111,5
3.
Matušů Ondřej
Edie Team Vsetín
37,5
30
25
3
92,5
4.
Rozehnal Matěj
Promotorsport
12
11
12
9
11
16
6
71
5.
Janečková Laura
Edie Team Vsetín
24
16
21
3
61
6.
Vodicová Adéla
Drahanský sport
21
37,5
2
58,5
7.
Pur Lukáš
Promotorsport
21
21
15
3
57
8.
Maivald Sebastián
Sportreg
13
18
18
3
49
9.
Grygar Tomáš
Edie Team Vsetín
18
30
2
48
=
Janovský Jonáš
Moravec team
30
18
2
48
11.
Pobořil Matěj
Force Team Jeseník
19,5
27
2
46,5
12.
Mucha Max
Ostrava
45
1
45
13.
Jurková Tereza
Karavan-Su
7
10
6
4
13
5
40
14.
Rozehnalová Nela
Promotorsport
4
7
7,5
3
4
11
6
36,5
15.
Trojek Karel
Promotorsport
13
21
2
34
16.
Bubeníček Adam
Šternberk
18
14
2
32
17.
Wetter Patrik
Bike Team Zlaté Hory
31,5
1
31,5
18.
Břeň Štěpán
Polička
16
15
2
31
19.
Hrazdíra Martin
Brno
15
15
2
30
=
Hruda Martin
Drahanský sport
30
1
30
21.
Jelínek Ondřej
Force Team Jeseník
15
14
2
29
22.
Rozehnalová Michaela
Promotorsport
4
5
6
3
10
5
28
23.
Rybnikár Tomáš
Šumperk
11
16,5
2
27,5
24.
Špilerová Anna
CK PeMaP Přerov
27
1
27
25.
Bořuta Matyáš
Force Team Jeseník
24
1
24
26.
Pavlíková Sabina
22,5
1
22,5
=
Kocourek Jiří
Bike Team Zlaté Hory
22,5
1
22,5
=
Studený Tadeáš
Bike Team Zlaté Hory
10,5
12
2
22,5
29.
Štěpaniková Ema
Ski Klub Rýmařov
13,5
8
2
21,5
30.
Krejčí Štěpán
Bike sport Uničov
5
9
6
3
20
31.
Komenda Martin
Vikýřovice
19,5
1
19,5
32.
Krejčí Michal
Bike sport Uničov
6
7,5
5
3
18,5
33.
Köhler Jaroslav
Bikesport Team Mohelnice
9
9
2
18
=
Gereš Tobiáš
Mohelnice
18
1
18
=
Hudetz Jakub
Králíky
18
1
18
36.
Navrátil Jakub
Rapotín
16,5
1
16,5
37.
Hutečka Ondřej
Adamov
16
1
16
38.
Prokop Daniel
15
1
15
=
Švestka Matěj
Červená Voda
15
1
15
40.
Konopa Matyáš
14
1
14
=
Kos Jan
ČERVENÁ VODA
14
1
14
=
Pur Adam
Promotorsport
3
6
5
3
14
43.
Bičová Nikola
Hlubočky
13,5
1
13,5
44.
Přibyla Tobiáš
Frýdlant
13
1
13
=
Bednář Jakub
ORLIČKY
13
1
13
46.
Večeřová Ellen
Uničov
12
1
12
=
Štolfová Barbora
Cykloop.cz-BT Morkovice
12
1
12
=
Sadilová Zuzana
12
1
12
49.
Daňhel Filip
Loko Krnov
10,5
1
10,5
50.
Smolík Tadeáš
Velké Losiny
10
1
10
=
Kohout Jan
SK Salith sport
10
1
10
52.
Šenk Václav
Uničov
9
1
9
=
Neoral Radovan
9
1
9
54.
Bučková Leontýna
Nava sport
8
1
8
=
Hlubocky Lola
Chicago
8
1
8
=
Keprtová Daniela
Zábřeh
8
1
8
57.
David Mikuláš
Rapotín
7,5
1
7,5
=
Pavelka Matouš
Rapotín
7,5
1
7,5
59.
Král David
Uničov
7
1
7
60.
Strnad Melichar
Rapotín
6
1
6
61.
Karnay André
Postřelmov
5
1
5
62.
Žatecký Josef
Jeseník
4,5
1
4,5
=
Jindra Matěj
4,5
1
4,5
64.
Keprtová Valerie
Postřelmov
4
1
4
=
Janků Jakub
Kolšov
4
1
4
66.
Svorník Vojtěch
Kolšov
3
1
3
=
Nádeníček Jáchym
Praha
3
1
3
=
Vlachovská Nella
Jeseník
3
1
3
=
Krestýnová Eliška
Uničov
3
1
3
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 7 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 296 ms