2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2019 - Předžáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Rým
Lez
Krá
Kol
Sen
Jeř
Wel
Rap
Moh
Hra
Účast
Celkem
1.
Rozehnal Matěj
Promotorsport
25
30
30
25
18
15
5
22,5
27
9
192,5
(197,5)
2.
Jurka Lukáš
Karavan-Su
30
30
25
18
37,5
45
6
185,5
3.
Rybnikár Tomáš
Šumperk
21
9
16
21
21
0
21
22,5
8
131,5
4.
Rozehnalová Michaela
Promotorsport
16
13
18
15
16
10
9
0
18
18
10
124
(133)
5.
Jelínek Ondřej
Force Team Jeseník
21
25
25
13
18
9
6
111
6.
Jurková Tereza
Karavan-Su
15
15
16
11
0
19,5
6
76,5
7.
Pur Lukáš
Promotorsport
30
21
13
3
64
8.
Kalina Matěj
Force Team Jeseník
30
30
2
60
9.
Janovský Jonáš
Moravec team
45
1
45
10.
Suchomel Štěpán
37,5
1
37,5
11.
Vodicová Adéla
Drahanský sport
12
16
6
3
34
12.
Veselý Šimon
31,5
1
31,5
=
Homola Ondřej
TJ Sokol Hrabenov
15
16,5
2
31,5
=
Rebl Jan
31,5
1
31,5
15.
Koryťák Petr
Červená Voda
30
1
30
=
Herzán Marek
Zábřeh
30
1
30
17.
Gereš Tobiáš
Mohelnice
27
1
27
18.
Žižka Jakub
Lesnice
25
1
25
=
Záhorcová Anežka
Fenix team Jeseník
25
1
25
=
Vystrčil Kryštov
Ski Klub Rýmařov
25
1
25
=
Herzán Ondřej
25
1
25
22.
Šrot Daniel
Mohelnice
24
1
24
=
Mazák Kryštof
TJ Sokol Hrabenov
24
1
24
24.
Smolíková Klára
Force Team Jeseník
21
1
21
=
Svorník Vojtěch
Kolšov
21
1
21
=
Krejčí Michal
Bike sport Uničov
21
1
21
=
Eclerová Leona
Moravec team
21
1
21
=
Švestková Eliška
AK Račí údolí
21
1
21
29.
Krejčí Štěpán
Bike sport Uničov
19,5
1
19,5
30.
Bučková Leontýna
Nava sport
18
1
18
=
Šimon Jáchym
Lsnice
18
1
18
=
Kvapilová Dominika
Jeseničtí orli
14
4
2
18
=
Svatoňová Monika
Ski Klub Rýmařov
18
1
18
=
Konopa Matyáš
18
1
18
35.
Račák Filip
Kolšov
16
1
16
=
Woznica Mikuláš
Vřesina
16
1
16
=
Horníčková Lenka
Kolšov
16
1
16
=
Cink Radim
Červená Voda
16
1
16
39.
Šimek Theodor
Buldoci Rapotín
15
1
15
=
Zábranská Viktorie
15
1
15
=
Švestka Matěj
Červená Voda
15
1
15
42.
Trojek Karel
Promotorsport
14
1
14
=
Švestková Johanka
AK Račí údolí
14
1
14
=
Applová Tereza
Zábřeh
14
1
14
=
Slabý Josef
LesNice
14
1
14
46.
Applová Klára
Zábřeh
13
1
13
=
Vrábková Stella
Rýmařov
13
1
13
48.
Vašíček Jan
Lesnice
12
1
12
=
Hudetz Jakub
Králíky
12
1
12
=
Večeřová Ellen
Uničov
12
1
12
=
Komenda Martin
Vikýřovice
12
1
12
52.
Herynek Jan
Force Team Jeseník
8
3
2
11
=
Weinlich Maxmilián
Rapotín
11
1
11
=
Švéda Stanislav
11
1
11
=
Fulep Peter
Olomouc
11
1
11
56.
Svádová Laura
10
1
10
=
Sedláčková Kateřina
Rýmařov
10
1
10
=
Daňhel Filip
Loko Krnov
10
1
10
59.
Drozd Matěj
Force Team Jeseník
8
1
8
=
Bruštíková Antonie
8
1
8
61.
Žeravík Ondřej
SC Samotišky
7
1
7
=
Šašinka Radek
7
1
7
63.
Štěpaniková Ema
Ski Klub Rýmařov
6
1
6
64.
Gromusová Barbora
5
1
5
=
Wetter Patrik
Bike Team Zlaté Hory
5
1
5
66.
Kocourek Jiří
Bike Team Zlaté Hory
4
1
4
67.
Bubeníček Adam
Šternberk
3
1
3
68.
Taraba Šimon
Credo team
2
1
2
=
Studený Tadeáš
Bike Team Zlaté Hory
2
1
2
70.
Köhler Jaroslav
Bikesport Team Mohelnice
1
1
1
=
Balcárek Lukáš
Force Team Jeseník
1
1
1
72.
Svorník Tomáš
Šumperk
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 8 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 468 ms