2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2019 - Malí žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosRýmLezKráKolSenJeřWelRapMohHraÚčastCelkem
1.Klecker AdamBikesport Team Mohelnice302530253030302130454511270(341)
2.Kaniščev AlexanderBikesport Team Mohelnice2530213025302137,537,59236(257)
3.Petrovský MarekPromotorsport211318181825251419,52710171,5(198,5)
4.Rozehnalová LuciePromotorsport141616142118113182410141(155)
5.Pekař ŠimonB4 Team16252118480
6.Zvědělík JakubACS Drak Vrbno151614921575
7.Kopecký JanHartman CZ1522,531,5369
Skalický AdamOlomouc1341518154669
9.Mitvalská BáraUnikovo mtb team1816167457
10.Kohout DanielSporton Šumperk151622,5353,5
11.Patrmannová ElenSC Samotišky91127347
12.Rous MartinUnikovo mtb team1531,5246,5
13.Homolová KarolínaTJ Sokol Hrabenov1518233
14.Žeravíková EmaSC Samotišky524229
15.Kalina MatějLetovice1215227
Kubín TomášSC Samotišky1413227
17.Herzán JanCykloklub Morava25125
Záhorec JonášFenix team Jeseník25125
19.Tykva AdamDolní Morava21121
Ecler FilipMoravec team21121
Stránský MatyášCyklosport Dvořák Lanškroun21121
Kulík JanCykloklub Morava21121
23.Macek LukášCyklo Polách a syn19,5119,5
24.Uchytil MarekBike Team Zlaté Hory712219
25.Franko FilipZábřeh na Moravě18118
Krečmer FilipSki Klub Rýmařov18118
27.Kamlar Martin16,5116,5
Vašková ŠtěpánkaSC Samotišky16,5116,5
29.Šmídová TerezaKolšov16116
Panochová VandaBike Academy Opletal0115316
Gajdoš MatějFenix team Jeseník16116
32.Vondrušková ElaTJ Sokol Hrabenov15115
Slabý VáclavLesnice15115
34.Cinková BarboraČervená Voda14114
Krejčí JakubBike sport Uničov14114
36.Kubíčková ValerieVikýřovice13113
Krejčí VojtěchTýniště nad Orlicí13113
Applová GabrielaZábřeh na Moravě13113
39.Regnart JakubLetohrad12112
Mareš MaxOstrava12112
Voch MichalNava sport12112
42.Schad SebastianNava sport11111
Vondra TomášOlomouc11111
Majkráková LauraKarviná11111
45.Gerhard MatyášSki Klub Rýmařov10110
Langer VojtěchSC Samotišky10110
47.Širuček OndřejMoravec team818
Pánek JáchymSki Klub Rýmařov818
49.Zapletal AntonínJeseník616
Kocourek MartinBike Team Zlaté Hory616
51.Zábranská Sára515
Fiálková Anna515
Fryblíková AnnaSki Klub Rýmařov515
54.Míčková TerezieACS Drak Vrbno414
Strouhalová SofieSki Klub Rýmařov414
56.Kaster Jakub313
Svorník MarekBuldoci Rapotín313
Vojtěch Kroutil313
59.Studený JosefBike Team Zlaté Hory1122
Pánek Felix212
Vrábková EmmaRýmařov212
Martinková Agnes212
Wetter Marian212
64.Melichar TomášSuhdol n Odrou111
65.Kupka MartinSamotišky010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 8 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 359 ms