2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2017 - Benjamínci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Krá
Boz
Rab
Kol
Sen
Jeř
Hyn
Rap
Ram
Hra
Moh
Elm
Šum
Účast
Celkem
1.
Haluzík Tomáš
Kolárna
30
18
45
25
30
30
30
30
30
45
10
313
2.
Trojek Karel
Sporton Šumperk
25
30
21
25
30
30
25
21
21
18
25
31,5
12
263,5
(302,5)
3.
Eclerová Leona
Moravec team
25
30
25
16
25
25
37,5
7
183,5
4.
Rozehnalová Michaela
Promotorsport
14
14
10
11
13
27
18
10
13
9
21
11
151
(160)
5.
Mazák Šimon
TJ Sokol Hrabenov
21
21
21
14
18
21
27
7
143
6.
Rybnikár Tomáš
Šumperk
21
21
18
18
4
78
7.
Zlámalová Adéla
Proxima
18
18
11
24
4
71
8.
Jurková Tereza
Karavan-Su
15
14
16
13
4
58
9.
Bubeníček Adam
Šternberk
12
10
22,5
3
44,5
10.
Krejčí Michal
Bike sport Uničov
12
16
9
7
4
44
11.
Krejčí Štěpán
Bike sport Uničov
11
15
8
8
4
42
12.
Ševců Vít
Praha
37,5
1
37,5
13.
Hutečka Ondřej
Adamov
31,5
1
31,5
14.
Havlíček Radek
30
1
30
=
Rozehnal Matěj
Promotorsport
16
14
2
30
16.
Homola Ondřej
TJ Sokol Hrabenov
15
14
2
29
17.
Schönová Valentýna
25
1
25
=
Šubrt Vojtěch
Tespo Šumperk
25
1
25
19.
Koutný Filip
SC Samotišky
21
1
21
=
Mucha Max
Ostrava
21
1
21
21.
Hromádka Jan
Kolárna
18
1
18
=
Vondruška Tomáš
TJ Sokol Hrabenov
18
1
18
=
Nádeníček Jáchym
18
1
18
24.
Samek Jan
eSeNBáci
16
1
16
=
Konopa Matyáš
16
1
16
=
Drlíková Zuzana
Mohelnice
16
1
16
=
Herzán Ondřej
16
1
16
=
Hecl Jan
Olomouc
16
1
16
=
Macek Martin
Bratrušov
16
1
16
30.
Dubec Jakub
Bike Team Zlaté Hory
15
1
15
=
Komínková Tereza
Nava sport
15
1
15
=
Mazák Kryštof
TJ Sokol Hrabenov
15
1
15
=
Kučera Matěj
Kolšov
15
1
15
=
Drlíková Nela
Mohelnice
15
1
15
=
Kukulová Valerie
Temenice
15
1
15
=
Hroch Tobiáš
15
1
15
37.
Bazger Matěj
14
1
14
=
Poledna Lukáš
Radíkov
14
1
14
=
Mazák Kryštof
TJ Sokol Hrabenov
14
1
14
40.
Svorník Vojtěch
Kolšov
13
1
13
=
Mandák Jonáš
Mohelnice
13
1
13
=
Unzeitig Jakub
13
1
13
=
Kubíčková Nela
Vikýřovice
13
1
13
44.
Knop Václav
Mohelnice
12
1
12
=
Šemberová Adéla
Zábřeh
12
1
12
=
Horníčková Lenka
Kolšov
12
1
12
47.
Masopust David
Mohelnice
11
1
11
=
Liszewski Marek
11
1
11
49.
Svobodová Amélie
TJ Sokol Hrabenov
10
1
10
50.
Rozehnalová Nela
Promotorsport
9
1
9
51.
Klee Daniel
0
1
0
=
Uttendorfský Štěpán
Ruda n. Mor.
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 515 ms