2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2016 - Benjamínci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Krá
Rab
Boz
Hra
Jeř
Hyn
Rap
Ram
Mor
Moh
Kol
Šum
Elm
Sen
Účast
Celkem
1.
Trojek Karel
Oknoplast Šumperk
25
21
30
16
45
30
10
15
16
25
30
11
253
(263)
2.
Haluzík Tomáš
Kolárna
30
30
30
11
21
25
30
45
8
222
3.
Kaplová Ema
Bikesport Team Mohelnice
18
25
21
37,5
4
101,5
4.
Horníčková Johana
Písařov
31,5
18
21
3
70,5
5.
Rozehnalová Michaela
Promotorsport
21
5
37,5
3
63,5
6.
Rebl Jan
Mohelnice
30
25
2
55
7.
Vondruška Tomáš
TJ Sokol Hrabenov
19,5
31,5
2
51
8.
Homola Ondřej
TJ Sokol Hrabenov
21
27
2
48
=
Honsová Klára
Leskovec
18
30
2
48
10.
Zouhar Jakub
Kolšov
25
21
2
46
11.
Vondrušková Ela
TJ Sokol Hrabenov
45
1
45
=
Bínová Terezie
TJ Sokol Hrabenov
45
1
45
=
Pur Lukáš
Promotorsport
45
1
45
14.
Šotola Michal
14
30
2
44
15.
Wagner Macey
Mohelnice
24
16
2
40
16.
Kukula Jan
Temenice
37,5
1
37,5
=
Mazák Šimon
TJ Sokol Hrabenov
37,5
1
37,5
=
Smolík Kristián
SK Salith Sumtex Šumperk
37,5
1
37,5
19.
Macek Martin
Bratrušov
25
10
2
35
20.
Zlámalová Adéla
Proxima
25
8
2
33
21.
Kovář Jakub
Enjoy the sport
16
16
2
32
22.
Viktorinová Vanesa
Temenice
31,5
1
31,5
23.
Vorlíčková Lada
Chlumek
30
1
30
=
Šrot Daniel
Mohelnice
30
1
30
=
Šmídová Tereza
Kolšov
30
1
30
26.
Kukulová Valerie
Temenice
27
1
27
=
Mazáková Aneta
TJ Sokol Hrabenov
27
1
27
28.
Šubrtová Sára
Tespo Šumperk
25
1
25
=
Kačín Miroslav
Březina
25
1
25
=
Geletič František
25
1
25
=
Martinec Vít
25
1
25
=
Cink Radim
Červená Voda
25
1
25
33.
Kvapilová Dominika
Jeseničtí orli
9
14
2
23
34.
Svobodová Amélie
TJ Sokol Hrabenov
22,5
1
22,5
35.
Masopust David
Mohelnice
21
1
21
=
Migalová Gréta
21
1
21
=
Grežová Karolína
Červená Voda
21
1
21
=
Applová Tereza
Zábřeh
21
1
21
39.
Svorník Vojtěch
Kolšov
18
1
18
=
Mandák Jonáš
Mohelnice
18
1
18
=
Rozsipal Tomáš
18
1
18
=
Honsa Jan
6
12
2
18
=
Surových Veronika
18
1
18
=
Mazák Kryštof
TJ Sokol Hrabenov
18
1
18
45.
Kučera Matěj
Kolšov
16
1
16
=
Hašková Dominika
16
1
16
47.
Applová Klára
Zábřeh
15
1
15
=
Drlíková Zuzana
Mohelnice
15
1
15
=
Rak Tobiáš
Olomouc
15
1
15
=
Wágner Marcel
Mohelnice
15
1
15
=
Knop Václav
Mohelnice
15
1
15
52.
Šimek Viktor
Rapotín
14
1
14
=
Havlíček Jonáš
14
1
14
=
Drlíková Nela
Mohelnice
14
1
14
55.
Bělaška Jan
13
1
13
=
Hašek Šimon
13
1
13
=
Štefková Elen
Šternberk
13
1
13
=
Šimek Theodor
Buldoci Rapotín
13
1
13
=
Dubec Jakub
Bike Team Zlaté Hory
13
1
13
60.
Klečková Zuzana
12
1
12
=
Eclerová Leona
Elite Sport Boskovice
12
1
12
62.
Geletičová Lucie
11
1
11
=
Tomeček Adam
LKT 80 Šumperk
11
1
11
64.
Bazger Matěj
9
1
9
65.
Chudoba Matěj
7
1
7
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 562 ms