2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2016 - Předžáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Krá
Rab
Boz
Hra
Jeř
Hyn
Rap
Ram
Mor
Moh
Kol
Šum
Elm
Sen
Účast
Celkem
1.
Raška Tomáš
SK Šela sport
30
30
30
45
25
30
30
25
30
25
30
45
12
325
(375)
2.
Stránský Matyáš
Cyklosport Dvořák Lanškroun
25
25
30
25
31,5
30
30
25
25
21
25
18
12
271,5
(310,5)
3.
Klecker Adam
Bikesport Team Mohelnice
30
21
37,5
18
21
21
25
37,5
8
211
4.
Bittner Lukáš
Olšany
18
18
21
13
21
13
21
3
10
5
10
143
5.
Stránský Štěpán
Cyklosport Dvořák Lanškroun
15
14
13
11
12
12
14
3
8
6
15
16
12
130
(139)
6.
Kopecký Jan
Hartman CZ
27
13
27
3
67
7.
Rozehnalová Lucie
Promotorsport
18
15
4
5
24
5
66
8.
Kulík Jan
Cykloklub Morava
16
13,5
31,5
3
61
9.
Valenta Věnek
Olomouc
30
30
2
60
10.
Kubín Tomáš
SC Samotišky
22,5
25
9
3
56,5
11.
Jurka Lukáš
Karavan-Su
14
13
8
10,5
2
4
6
51,5
12.
Kubíčková Valerie
Vikýřovice
11
7
9
10
12
5
49
=
Hrubý Jakub
Tovačov
16
15
18
3
49
14.
Macek Lukáš
Cyklo Polách a syn
16,5
16
8
8
4
48,5
15.
Horníček Hubert
Písařov
19,5
15
9
3
43,5
16.
Voch Michal
Nava sport
13
15
14
3
42
17.
Homolová Karolína
TJ Sokol Hrabenov
15
22,5
2
37,5
18.
Macek Vojtěch
Bratrušov
25
11
2
36
19.
Žák Ondřej
Jeseničtí orli
16
18
2
34
20.
Galásek Maxmilián
Sportakus
12
21
2
33
21.
Bízová Justýna
Šumperk
16
15
2
31
22.
Uchytil Marek
Bike Team Zlaté Hory
15
13
2
28
=
Prachařová Anna
Olšany
16
12
2
28
24.
Wagner Bastien
Mohelnice
10,5
11
5
3
26,5
25.
Suchá Karolína
Branná
11
15
2
26
26.
Klimeš Dominik
TJ Sokol Hrabenov
24
1
24
27.
Macek Jindřich
Bratrušov
18
5
2
23
28.
Řiháček Jáchym
Nava sport
21
1
21
=
Vavroušek Vít
Force Team Jeseník
21
1
21
=
Vorlíček Hugo
Chlumek
21
1
21
=
Ernekerová Sára
Mohelnice
5
13
3
3
21
32.
Debre Jan
Zábřeh
18
1
18
=
Grežová Nela
Červená Voda
18
1
18
=
Ecler Filip
Elite Sport Boskovice
18
1
18
35.
Zvědělík Jakub
ACS Drak Vrbno
10
7
2
17
36.
Cinková Barbora
Červená Voda
16
1
16
=
Paprsek David
Mohelnice
16
1
16
=
Prachařová Karolína
Kolšov
16
1
16
39.
Rýznar Matyáš
15
1
15
40.
Petrovský Marek
Promotorsport
14
1
14
=
Vorlíčková Veronika
Veřovice
14
1
14
=
Šebesta Matyáš
14
1
14
43.
Cerula Jáchym
13
1
13
44.
Kubíčková Valentýna
Nava sport
12
1
12
=
Rutarová Julinka
Šumperk
12
1
12
=
Žáková Klára
12
1
12
=
Horáková Denisa
12
1
12
48.
Kopecká Veronika
Rapotín
11
1
11
=
Zapletal Antonín
Jeseník
5
6
2
11
=
Hamplová Tereza
Bikesport Team Mohelnice
11
1
11
51.
Ruprecht Daniel
10
1
10
=
Danis Gabriel
Nava sport
10
1
10
=
Prachař Ondřej
Olšany
10
1
10
=
Applová Gabriela
Zábřeh na Moravě
10
1
10
55.
Hrubá Michaela
Tovačov
9
0
2
9
=
Kovář Jan
Enjoy the sport
4
5
2
9
=
Kopecká Eliška
Rapotín
9
1
9
=
Vírová Michaela
Velké Losiny
9
1
9
=
Kseňák Dominik
Svitavy
9
1
9
=
Vorlíčková Tereza
Veřovice
9
1
9
61.
Šrot Daniel
Mohelnice
8
1
8
=
Pazourková Klára
Šumperk
8
1
8
=
Masopust Lukáš
Mohelnice
6
2
2
8
64.
Daňková Aneta
7
1
7
=
Šimek Štěpán
Tři šneci
7
1
7
=
Kohout Daniel
Kolofix Olomouc
7
1
7
67.
Mičunková Karolína
Buldoci Rapotín
6
1
6
68.
Švédová Anna
Tři šneci
5
1
5
69.
Holubec Vojtěch
Bike Triatlon Morkovice
4
1
4
=
Patrmannová Elen
SC Samotišky
4
1
4
=
Migalová Mia
4
1
4
=
Debre Ella
Zábřeh
4
1
4
73.
Purová Andrea
Mohelnice
3
1
3
74.
Panochová Vanda
Bike Academy Opletal
2
1
2
75.
Kolář Matias
1
1
1
76.
Janíčková Pavlína
Kolšov
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 640 ms