2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2016 - Předžáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezKráRabBozHraJeřHynRapRamMorMohKolŠumElmSenÚčastCelkem
1.Raška TomášSK Šela sport30303045253030253025304512325(375)
2.Stránský MatyášCyklosport Dvořák Lanškroun2525302531,53030252521251812271,5(310,5)
3.Klecker AdamBikesport Team Mohelnice302137,51821212537,58211
4.Bittner LukášOlšany18182113211321310510143
5.Stránský ŠtěpánCyklosport Dvořák Lanškroun15141311121214386151612130(139)
6.Kopecký JanHartman CZ271327367
7.Rozehnalová LuciePromotorsport18154524566
8.Kulík JanCykloklub Morava1613,531,5361
9.Valenta VěnekOlomouc3030260
10.Kubín TomášSC Samotišky22,5259356,5
11.Jurka LukášKaravan-Su1413810,524651,5
12.Kubíčková ValerieVikýřovice11791012549
Hrubý JakubTovačov161518349
14.Macek LukášCyklo Polách a syn16,51688448,5
15.Horníček HubertPísařov19,5159343,5
16.Voch MichalNava sport131514342
17.Homolová KarolínaTJ Sokol Hrabenov1522,5237,5
18.Macek VojtěchBratrušov2511236
19.Žák OndřejJeseničtí orli1618234
20.Galásek MaxmiliánSportakus1221233
21.Bízová JustýnaŠumperk1615231
22.Uchytil MarekBike Team Zlaté Hory1513228
Prachařová AnnaOlšany1612228
24.Wagner BastienMohelnice10,5115326,5
25.Suchá KarolínaBranná1115226
26.Klimeš DominikTJ Sokol Hrabenov24124
27.Macek JindřichBratrušov185223
28.Řiháček JáchymNava sport21121
Vavroušek VítZábřeh21121
Vorlíček HugoChlumek21121
Ernekerová SáraMohelnice5133321
32.Debre JanZábřeh18118
Grežová NelaČervená Voda18118
Ecler FilipElite Sport Boskovice18118
35.Zvědělík JakubACS Drak Vrbno107217
36.Cinková BarboraČervená Voda16116
Paprsek DavidMohelnice16116
Prachařová KarolínaKolšov16116
39.Rýznar Matyáš15115
40.Petrovský MarekPromotorsport14114
Vorlíčková VeronikaVeřovice14114
Šebesta Matyáš14114
43.Cerula Jáchym13113
44.Kubíčková ValentýnaNava sport12112
Rutarová JulinkaŠumperk12112
Žáková Klára12112
Horáková Denisa12112
48.Kopecká VeronikaRapotín11111
Zapletal AntonínJeseník56211
Hamplová TerezaBikesport Team Mohelnice11111
51.Ruprecht Daniel10110
Danis GabrielNava sport10110
Prachař OndřejOlšany10110
Applová GabrielaZábřeh na Moravě10110
55.Hrubá MichaelaTovačov9029
Kovář JanEnjoy the sport4529
Kopecká EliškaRapotín919
Vírová MichaelaVelké Losiny919
Kseňák DominikSvitavy919
Vorlíčková TerezaVeřovice919
61.Šrot DanielMohelnice818
Pazourková KláraŠumperk818
Masopust LukášMohelnice6228
64.Daňková Aneta717
Šimek ŠtěpánTři šneci717
Kohout DanielKolofix Olomouc717
67.Mičunková KarolínaBuldoci Rapotín616
68.Švédová AnnaTři šneci515
69.Holubec VojtěchBike Triatlon Morkovice414
Patrmannová ElenSC Samotišky414
Migalová Mia414
Debre EllaZábřeh414
73.Purová AndreaMohelnice313
74.Panochová VandaBike Academy Opletal212
75.Kolář Matias111
76.Janíčková PavlínaKolšov010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 562 ms