2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2016 - Malí žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Krá
Rab
Boz
Hra
Jeř
Hyn
Rap
Ram
Mor
Moh
Kol
Šum
Elm
Sen
Účast
Celkem
1.
Raška Lukáš
SK Šela sport
18
25
30
37,5
30
25
25
18
30
25
30
25
45
13
302,5
(363,5)
2.
Harlender Lukáš
Kolárna
30
30
45
30
16
30
25
25
30
25
18
31,5
12
301,5
(335,5)
3.
Svoboda Marcel
Unikovo mtb team
16
21
25
18
25
21
25
30
21
16
16
21
27
13
234
(282)
4.
Haluzík Martin
Kolárna
25
18
30
18
15
21
21
18
21
37,5
10
224,5
5.
Fröml Patrik
Bike sport Uničov
21
25
30
21
16
31,5
21
18
16
15
16
11
215,5
(230,5)
6.
Blažek David
Short bike Olomouc
16
21
16
21
31,5
0
18
18
21
18
30
11
210,5
7.
Chudada Adam
SC Samotišky
11
13
11
22,5
13
7
12
15
21
9
125,5
8.
Zaoral Jan
SC Samotišky
15
13
14
12
13
22,5
6
89,5
9.
Spurný Václav
SC Samotišky
16
10
11
14
15
14
6
80
10.
Nechuta Marek
Bike Freaks Holice
25
21
30
3
76
11.
Kubíček Petr
Vikýřovice
12
15
21
13
10
5
71
12.
Kočí Jaroslav
Potštejn
27
14
16
3
57
13.
Barnet Vilém
Sport Bart Team
15
18
8
10
4
51
14.
Petrovský Kryštof
Loupežníci
14
10
24
3
48
15.
Petrle Tomáš
Bike Academy Opletal
14
15
18
3
47
16.
Zvědělík Vojtěch
ACS Drak Vrbno
14
11
14
3
39
17.
Barnetová Žofie
Sport Bart Team
14
15
4
3
4
36
18.
Patrmannová Elen
SC Samotišky
21
14
2
35
19.
Jelínková Nikol
Kolín
16
18
2
34
20.
Mitvalská Bára
Unikovo mtb team
14
16
2
30
21.
Bravencová Adriana
Bike Academy Opletal
11
16
2
27
22.
Riedel Patrick Scott
13
13
2
26
23.
Horníček Mikuláš
24
1
24
24.
Tomeš Martin
15
4
2
19
25.
Petrovský Marek
Promotorsport
18
1
18
26.
Kseňák Michal
Svitavy
16
1
16
27.
Horák David
Mohelnice
15
1
15
=
Olša Matyáš
Zlín
15
1
15
=
Cenek Tomáš
eSeNBáci
15
1
15
=
Švéda Michal
Tři šneci
15
1
15
31.
Procházka Matěj
Přerov
14
1
14
=
Martinec Josef
Červená Voda
14
1
14
=
Hladeček Martin
Bike Academy Opletal
14
1
14
34.
Novák Tomáš
-----------
13
1
13
=
Šrotová Linda
Mohelnice
13
1
13
=
Šotolová Tereza
Lesnice
13
1
13
=
Pazourek Jakub
Šumperk
13
1
13
=
Svrčina Tomáš
Nový Malín
13
1
13
39.
Wadel Samuel
12
1
12
=
Ferkl Dominik
12
1
12
=
Kouhout Vojtěch
12
1
12
=
Ernekerová Nikol
12
1
12
=
Svrčina David
Víno Karabina
12
1
12
=
Grežová Vanesa
Červená Voda
12
1
12
=
Špaček Jakub
Zábřeh
12
1
12
46.
Tkadlec Jan
11
1
11
=
Žouželková Amálie
Kolšov
11
1
11
=
Vavříková Tereza
SK Salith Sumtex Šumperk
11
1
11
=
Urbášková Nela
Mohelnice
11
1
11
50.
Ondráček Filip
Nava sport
10
1
10
=
Mertová Michaela
Kolšov
10
1
10
=
Maturová Michaela
Bludov
10
1
10
=
Argirovská Lucie
4
6
2
10
54.
Urbášková Nelli
Mohelnice
9
1
9
=
Václavík Jan
Oknoplast Šumperk
9
1
9
=
Víra Jakub
Velké Losiny
9
1
9
=
Wadelová Amelie
9
1
9
=
Fišnar Filip
Kolšov
9
1
9
=
Hastík Damian
SKM Zlaté Hory
5
4
2
9
60.
Ernekerová Nicol
8
1
8
=
Kubíček Vojtěch
Nava sport
8
1
8
=
Dubec Štěpán
SKM Zlaté Hory
8
1
8
63.
Míčková Magdaléna
ACS Drak Vrbno
7
1
7
=
Braun Matěj
Jeseničtí orli
7
1
7
65.
Němec Vojtěch
Praha
6
1
6
=
Sorbi Matěj
Mohelnice
6
1
6
67.
Mokrovics Roman
5
1
5
=
Osladilová Barbora
Buldoci Rapotín
5
1
5
=
Riedl Victor
5
1
5
=
Knopová Amélie
Mohelnice
5
1
5
=
Mandák Filip
Mohelnice
5
1
5
72.
Březinová Eliška
Staré Město pod Sněžníkem
4
1
4
73.
Žáková Barbora
Jeseničtí orli
3
1
3
=
Mičunková Natálie
Buldoci Rapotín
3
1
3
=
Šimková Mercedes
Rapotín
3
1
3
76.
Chudata Adam
SC Samotišky
2
1
2
77.
Jílek Martin
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 561 ms