2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2016 - Muži B
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Krá
Rab
Boz
Hra
Jeř
Hyn
Rap
Ram
Mor
Moh
Kol
Šum
Elm
Sen
Účast
Celkem
1.
Kechrt Tomáš
In-Life Cycling Team
30
0
30
30
45
30
30
30
30
30
45
11
330
2.
Březina Petr
Kolárna
21
30
25
37,5
25
30
30
21
8
219,5
3.
Petřík Zdeněk
Hannah
21
25
30
25
25
25
37,5
7
188,5
4.
Vykydal Jaroslav
Stevens Bikes - Emilio Sport
14
9
16
16
16
21
25
21
8
138
5.
Hekele Emil
Stevens Bikes - Emilio Sport
0
25
25
18
25
25
6
118
6.
Bartoš Martin
Bikesport Team Mohelnice
18
21
13
18
14
16
14
7
114
7.
Václavík Pavel
Oknoplast Šumperk
18
15
14
16
15
21
6
99
8.
Linhart Tomáš
TNF bike team
10
18
18
18
22,5
5
86,5
9.
Kopecký Lukáš
Hartman CZ
31,5
18
27
3
76,5
10.
Reif Jan
LKT 80 Šumperk
12
27
13
11
4
63
11.
Voženílek Martin
SK Salith sport
13
12
13
14
4
52
12.
Nešpor Patrik
Jeseničtí orli
15
15
18
3
48
13.
Kadlec Miroslav
Veloservis Pešek
0
21
25
3
46
14.
Trojek Karel
Oknoplast Šumperk
0
16
11
16
4
43
15.
Čmakal František
Cyklo Polách a syn
18
24
2
42
16.
Maksant Jindřich
In-Life Cycling Team
16
21
2
37
17.
Zemánek Lukáš
Šumperk
9
8
16,5
3
33,5
18.
Bezděk Pavel
31,5
1
31,5
19.
Zlámal Tomáš
BT Kola Kaňkovský
15
16
2
31
20.
Křivánek Jiří
Znojmo
30
1
30
=
Haman Martin
Superior Riders
30
1
30
22.
Šváb Jiří
Cykloklub Morava
8
21
2
29
23.
Faltus Roman
Šumperk
7
19,5
2
26,5
24.
Kestler Aleš
Yogi Racing Ostrava
25
1
25
=
Betlach Michal
Bystřec
25
1
25
26.
Kovář Daniel
Cyklo Jeseník
12
12
2
24
27.
Zlámal Tomáš
Proxima
21
1
21
=
Doležal Jan
Choceň
21
1
21
=
Koblížek Petr
Prostějov
21
1
21
=
Kroček Roman
Sk Bagbike
0
21
2
21
=
Volek Jaromír
Sk Bagbike
21
1
21
32.
Vondruška Bohuslav
TJ Sokol Hrabenov
18
1
18
=
Neset Jan
In-Life Cycling Team
18
1
18
=
Josefík Marián
Ghost - mojekolo.cz
18
1
18
=
Kubín Jiří
Česká Třebová
18
1
18
=
Kadrman Miroslav
Prestige Cycling Team
18
1
18
37.
Karola Martin
Kolovrat
16
1
16
=
Kubčík David
Zábřeh
16
1
16
=
Šembera Josef
Dolní Orlice
16
1
16
40.
Jureček Jiří
Opava
15
1
15
=
Široký Michal
RCR Bike Team Česká Třebová
15
1
15
=
Kouřil Lukáš
Pell's
15
1
15
=
Keprt Aleš
BT Kola Kaňkovský
15
1
15
=
König Jiří
Cykloklub Morava
15
1
15
45.
Stryk Milan
Bikesport Team Mohelnice
14
0
2
14
=
Sobala Martin
Cyklo TJ Písečná
14
1
14
=
Podzimek Martin
Sokol Maršíkov
14
0
2
14
=
Vávra Aleš
Anag Olomouc
14
1
14
49.
Grässle Pavel
Olomouc
13
1
13
=
Jašek Ondřej
Atletika Zábřeh
13
1
13
=
Josefus Petr
13
1
13
52.
Štefka Miroslav
Šternberk
12
1
12
=
Zitta Pavel
Zábřeh
12
1
12
=
Zachoval Tomáš
OK Bag
12
1
12
55.
Černil Tomáš
11
1
11
=
Pluhař Petr
TC Sport Desná
11
1
11
57.
Knotek Tomáš
eSeNBáci
10
1
10
=
Grepl Miroslav
Olomouc
10
1
10
=
Knotek František
10
1
10
60.
Kučera Michal
Mohelnice
9
1
9
=
Svatoš Daniel
9
1
9
62.
Strašák Vlastimil
Novatop Lapierre
8
1
8
63.
Krutilek Petr
7
1
7
=
Krnoš Vlastislav
Šternberk
7
1
7
65.
Malínek Lukáš
Bikesport Team Mohelnice
6
1
6
=
Podešva Tomáš
6
1
6
67.
Šebeček Tomáš
Uničov
5
1
5
=
Novák Martin
Rudoltice
5
1
5
69.
Krátký Roman
0
1
0
=
Masopust Lukáš
Mohelnice
0
1
0
=
Alvarez Perez
Travelbike
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 625 ms