2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2016 - Muži A
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Krá
Rab
Boz
Hra
Jeř
Hyn
Rap
Ram
Mor
Moh
Kol
Šum
Elm
Sen
Účast
Celkem
1.
Navařík Robert
Nava sport
25
21
37,5
30
30
25
30
25
18
9
241,5
2.
Fláma Tomáš
Bike sport Uničov
18
0
18
30
27
21
15
21
21
16
30
11
217
3.
Blaháček Daniel
Vašíček pekařství a cukrářství
13
18
14
21
30
0
25
14
14
16
18
45
12
215
(228)
4.
Fláma Miroslav
Bike sport Uničov
14
14
13
16
21
18
25
18
16
14
25
37,5
12
204,5
(231,5)
5.
Pokorný Jiří
SK Salith Sumtex Šumperk
15
21
16
25
25
25
18
21
16
9
182
6.
Hladiš David
TNF bike team
12
0
15
18
22,5
15
21
0
0
11
16
11
130,5
7.
Skalický Pavel
Kolárna
30
30
30
0
0
30
6
120
8.
Hejtmánek Marek
SK Salith Sumtex Šumperk
16
16
0
16
30
21
15
7
114
=
Bittner Ondřej
Red Point racing
10
13
12
14
12
12
14
27
8
114
10.
Fabián Tomáš
SK Žamberk Tessuti sport
31,5
30
25
14
4
100,5
11.
Bednarský Vojtěch
TNF bike team
21
25
24
14
4
84
12.
Kašpar Petr
Cyklo Polách a syn
7
9
11
16
13
5
56
13.
Petruš Lubomír
Ethic sport
25
30
2
55
=
Pěnčík Lukáš
Bike sport Uničov
15
11
13
7
9
5
55
15.
Veselý Radek
Šumperk
0
15
0
12
0
10
13
7
50
=
Grézl Martin
Bike sport Uničov
9
11
0
0
18
12
6
50
17.
Horák Filip
Bikesport Team Mohelnice
15
31,5
2
46,5
18.
Babiánek David
MiKo Cycles
21
25
2
46
19.
Klos Viktor
SK Jiří Team Ostrava
45
1
45
20.
Reif Tomáš
Olomouc
6
18
14
6
4
44
21.
Borák Martin
In-Life Cycling Team
18
25
2
43
22.
Čihalík Martin
Kolárna
13
15
13
3
41
23.
Fiala Radim
Head Bike TJ Opava
8
12
15
3
35
24.
Kubelka Petr
SK Žamberk Tessuti sport
30
1
30
25.
Horký David
Cyklo Polách a syn
0
18
11
3
29
26.
Knypl Jaroslav
24
1
24
27.
Ryšavý Zdeněk
Zábřeh
13
8
2
21
=
Kubišta Michal
RCR Bike Team Česká Třebová
21
1
21
=
Jedelský Jakub
Janoslavice
21
1
21
=
Cink Jan
Mapei Merida Kaňkovský
21
1
21
31.
Wiedermann David
Moolbike Team
19,5
1
19,5
32.
Brandýs Dominik
Kolárna
9
0
10
3
19
33.
Mach Ondřej
18
1
18
=
Krčma Michal
OD Morava Holešov
18
1
18
35.
Baďura Zdeněk
Force Team Jeseník
16,5
1
16,5
36.
Jarma Ctirad
Nezkušené Lolitky
16
1
16
=
Halfar Martin
eSeNBáci
16
1
16
=
Křivánek Tomáš
Ricardo Racing
16
1
16
=
Popek Karel
Náchod
16
1
16
40.
Wittich Jakub
15
1
15
=
Adamík Patrik
Credo team
15
1
15
=
Jílek David
Bikesport Team Mohelnice
15
1
15
43.
Mejtský Jakub
Olomouc
14
1
14
44.
Zatloukal Aleš
Prostějov
13
1
13
=
Brzobohatý Jakub
Leština
0
13
2
13
=
Wiedermann Filip
Kolárna
13
1
13
47.
Vyroubal Edvard
Uničov
12
1
12
48.
Zouhar Petr
Kolšov
11
1
11
=
Zednik Vítězslav
Superior Riders
11
1
11
=
Hájek Martin
Kolárna
11
1
11
51.
Štěpaník Jiří
Kolárna
10
1
10
=
Vepřek Martin
Kolšov
10
1
10
=
Komínek Vladimír
Kolárna
10
1
10
=
Wiederman Filip
Kolárna
10
1
10
55.
Krejčí Tomáš
Stevens Bikes - Emilio Sport
9
1
9
56.
Vyroubal Eduard
Uničov
8
0
2
8
57.
Trunečka Zbyněk
Bikesport Team Mohelnice
7
1
7
58.
Janoch Patrik
Zábřeh
5
1
5
=
Maštera Antonín
Vyšehorky
5
1
5
60.
Ryšavý Martin
Mohelnice
4
1
4
61.
Fus Martin
Stevens Bolatice
0
1
0
=
Filka Karel
Bike Team Zlaté Hory
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 562 ms