2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2015 - Mladší žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Mrt
Krá
Rab
Boz
Hyn
Sen
Jeř
Heř
Rap
Ram
Mor
Moh
Šum
Kol
Hra
Účast
Celkem
1.
Svoboda Marian
Unikovo mtb team
30
21
25
30
37,5
30
30
30
30
30
25
30
12
302,5
(348,5)
2.
Zemene Jakub
Ethic sport
25
25
25
31,5
21
25
21
25
18
30
25
45
12
277,5
(316,5)
3.
Hrůzek Filip
Oknoplast Šumperk
14
25
18
21
21
18
25
25
25
21
18
11
217
(231)
4.
Pěnkava Jakub
SC Samotišky
18
14
16
19,5
16
18
15
12
16
18
14
16
21
27
14
185,5
(240,5)
5.
Pokorný Ondřej
SK Salith Sumtex Šumperk
21
15
16
14
10,5
18
14
13
25
16
31,5
11
183,5
(194)
6.
Mráz Daniel
TJ Cyklistika Uničov
30
30
45
30
30
5
165
7.
Kubíček Petr
Credo team
18
21
16
18
27
15
18
16
15
9
164
8.
Bureš Štěpán
Cykloklub Morava
16
15
24
25
30
14
15
18
8
157
9.
Rella Michal
SC Samotišky
12
13
13,5
0
16
12
24
7
90,5
10.
Stratil Jiří
SC Samotišky
25
21
37,5
3
83,5
11.
Matura Pavel
Bludov
22,5
21
15
3
58,5
12.
Raška Lukáš
SK Šela sport
15
21
18
3
54
13.
Vlček Radek
BMX Uničov
30
21
2
51
14.
Velc Roman
Ski Petříkov
18
16
15
3
49
15.
Svoboda Marcel
Unikovo mtb team
14
16
2
30
16.
Kopa Michal
Cyklo Polách a syn
11
15
2
26
17.
Burian Vlastimil
Rapotín
14
9
2
23
18.
Oujeský Petr
HC Boskovice
21
1
21
=
Kupský Michal
21
1
21
=
Vykydal Jaroslav
Stevens Bikes - Emilio Sport
21
1
21
21.
Karafiát Vojtěch
Bikesport Team Mohelnice
18
1
18
=
Kvapil Jan
Bludov
18
1
18
23.
Sklenařík Michal
Fryšták
16,5
1
16,5
24.
Čmakal František
Cyklo Polách a syn
16
1
16
=
Dušek Patrik
Červená Voda
16
1
16
=
Slováček Miroslav
Rýmařov
16
1
16
27.
Urban Michal
Credo team
15
1
15
=
Flajšar Tomáš
Cirlibaba
15
1
15
=
Ton Daniel
Ruda nad Moravou
15
1
15
30.
Blažek David
Short bike Olomouc
14
1
14
=
Formánek Tobias
Jeseník
14
1
14
32.
Bláha Libor
Nava sport
13
1
13
=
Budina Matyáš
Loges bike team
13
1
13
=
Kubíček Petr
Credo team
13
1
13
=
Rojek Mateusz
Ktukol Glucholazy
13
1
13
=
Koper Lukáš
13
1
13
37.
Bartoň Vojtěch
12
1
12
=
Smolák Bedřich
Ski klub Česká Třebová
12
1
12
39.
Rebl Josef
Bikesport Team Mohelnice
11
1
11
=
Fiálek David
ACS Drak Vrbno
11
1
11
41.
Andrle Petr
Loges bike team
10
1
10
=
Buchta Marek
SKM Zlaté Hory
10
1
10
43.
Slepica Štěpán
9
1
9
=
Kohout Tomáš
Sporton Šumperk
9
1
9
45.
Basler Jan
Cirlibaba
8
1
8
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1093 ms