2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2014 - Muži D

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezRábMrtKráBozHXCSenJeřHeřŠinRapPetRamMorMohŠumHraÚčastCelkem
1.Vala MartinBike sport Uničov3030253003030303025303012295(320)
2.Kouřil JiříFitko Jeseník213030252521303037,5252511278,5(299,5)
3.Opletal VladimírKolárna25181625302525162124212112235(267)
4.Jiroutek JurajIn-Life Cycling Team2530182118217252116212712227(250)
5.Trojek KarelOknoplast152125122101813181601612175
6.Brandýs RomanKolárna18211416161591318211511167(176)
7.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk0132115211518188121
8.Brückner IvanCredo team137111514101219,5169117,5
9.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná1614141418576
10.Ondráček LiborOlomouc1416151614575
11.Spáčil LeopoldMerida Biking Team2545270
12.Leicht JiříASPV Těchonín1415111613569
13.Konopa MilanCredo team13810013812764
14.Nádvorník ZdenekKolárna161431,5361,5
15.Eliáš JosefCirlibaba1291318452
16.Adamík JiříCredo team01412816,5550,5
17.Marada JosefCykloklub Morava51625346
18.Navrátil PetrBT Kola Kaňkovský1518233
Jirásko ZdeněkTJ Baník Ostrava1518233
20.Keprt JanSK Nadoraz011615432
Raida IvoeSeNBáci11165332
22.Doležel JosefCK Slovan Moravská Třebová30130
Ovad RomanHolštejn30130
24.Čejka PetrKolárna25125
Steuer RadovanBike Sport Club Opava25125
26.Kukula ZdeněkVíno Karabina11120323
27.Zmeškal ZdenekŠternberk22,5122,5
28.Petruš LubomírACS Drak Vrbno21121
Štěpař PetrČerti Kunčina21121
Moravec JaroslavSK Žamberk Tessuti sport21121
31.Hudeček DušanJeseničtí orli180218
Podešva PavelDuko Rýmařov18118
Kolář RobertSki Petříkov18118
Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí n/O18118
Skoupil PetrSki Petříkov4590418
Rohan JanOpavský sportovní klub18118
37.Polách MilanPostřelmov16116
Flégl AlešNáchod16116
39.Mareš Petr15115
Mazur JanKolárna15115
Žváček MojmírJeseničtí orli15115
Hrnčíř PetrCredo team15115
Frkal MiroslavNovatop Lapierre15115
44.Fuchs VladimírOpava14114
Roháček Michal14114
46.Všetička ZdeněkSKP Olomouc13,5113,5
47.Hlavačka MiroslavFitko Jeseník13113
Khomenko Oleksandr13113
49.Lidera MilanKolárna12112
Vala Kamil12112
Vychodil LubomírClub Koruna Olomouc012212
Riedl VáclavChromeč12112
53.Hynek VladimírBiker's team Jeseník11111
54.Hofman JiříSK Conti-RSC10110
Škop VladimírVíno Karabina10110
56.Komárek BedřichHlubočky717
57.Krňávek PetrStevens Bikes - Emilio Sport616
Neset VladimírIn-Life Cycling Team616
59.Novák JosefTJ Jiskra Králíky515
60.Revús StanislavFC Jiskra414
61.Nátr Jiří010
Zatloukal JiříMedlov010
Navrátil Jan010
Šťastný VáclavStevens Bikes - Emilio Sport010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 593 ms