2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2014 - Muži B

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezRábMrtKráBozHXCSenJeřHeřŠinRapPetRamMorMohŠumHraÚčastCelkem
1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team2525252525252530303045303013295(370)
2.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport30303030303030218231
Zlámal TomášProxima21211821212125213012252512231(261)
4.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice013181414151802118241612171
5.Trojek KarelOknoplast14129121615251118181511156(165)
6.Kopecký LukášHartman CZ1625212537,55124,5
7.Planička RobertBikesport Team Mohelnice18151416151810,57106,5
8.Václavík PavelOknoplast16141600161811129103
9.Kadlec MiroslavActive sport Jaroměř21302121493
10.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice1115901321669
11.Fišnar JiříTC Sport Desná92527361
12.Sadil MichalParapety RS91265616654
Haluzík MartinKolárna152118354
14.Kouřil MartinFitko Jeseník02525350
Fröml JosefUničov710153150650
16.Válek AdamDrásal Team Holešov1631,5247,5
17.Dostál OndřejLazy Swines5051147,514746,5
18.Novotný Tomᚊumperk10111014445
19.Josefík MariánGhost - mojekolo.cz1825243
20.Novák MartinRudoltice127,513332,5
Švajda MartinDT Swiss1022,5232,5
22.Petřík ZdeněkHannah1516231
Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn1516231
Unzeitig MartinCykloklub Morava1318231
25.Kajnar TomášNutrend Specialized30130
Vagenknecht TomášBakako Nová Paka30130
Fojtík Ondřej30130
28.Zachoval TomášOK Bag1316,5229,5
29.Blaha JiříOknoplast9811328
Kratina PetrKolárna1315228
31.König JiříCykloklub Morava1115226
32.König RadekSudkov1212224
33.Kavrentzis KonstantinCyklo Polách a syn813,5221,5
34.Kroček RomanSk Bagbike21121
Tichý Tomáši-treking21121
Březina PetrKolárna021221
Janeček LiborKostelec na Orlicí21121
38.Švec LuděkDuko Rýmařov1208320
39.Fojt RobertBT Kola Kaňkovský19,5119,5
40.Liberda MilanKolárna18118
Zapletal PetrOlomouc18118
Hanyk MilanVelo Vít sport18118
Čuma JosefCbase Brno18118
Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc18118
Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport549318
Sýkora PavelOpava18118
47.Dítě Radek16116
Mazourek FrantišekOrel Bořitov16116
Kestler AlešYogi Racing Ostrava016216
Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský16116
Plesník PetrLes Nice115216
52.Pietrzyk VratislavYogi Racing Ostrava15115
Palásek IgorCbase Brno15115
Plaček KamilMohelnice15115
55.Plhák Ivo14114
Vrbský Michal14114
Kolkus MartinCbase Brno14114
Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory14114
Hanáček JindřichRusava Bike team14114
Hudos MartinKlub vytrvalostních sportů14114
Grepl MiroslavOlomouc14114
Wiedermann LukášBike sport Uničov14114
63.Keprt JanSilný Team Uničov013213
Vávra AlešAnag Olomouc13113
Kadrman MiloslavTTC Ústí nad Orlicí13113
Daněk MiroslavDammaBike Opava13113
Kocourek FrantišekSkivelo neslyšících Olomouc13113
Kučera ViktorCK MTB Hlinsko13113
69.Vošický PavelDama Sport12112
Lazecký PavelNábytkové studio Lazecký12112
Koutný ČestmírSC Samotišky12112
72.Koníček Marek11111
Ettel JosefKolárna11111
Peškar JaroslavPostřelmov11111
75.Hynek JosefVelké Losiny10110
Lanča Jiří10110
Pátek JanSportakus10110
Vysloužil AlešCyklo Kaňkovský10110
79.Lata JiříKřelov919
Havlíček MartinMoravičany3629
Jašek OndřejAtletika Zábřeh919
Knebel Radim Knebel919
83.Zbirovský Jan818
Ryba LukášBB cyklosport superior818
Erdziak Maroš818
86.Vykoukal JiříCyklo TJ Písečná717
Dědič MichalDrásal Team Holešov717
Laifert Michal717
Staněk KarelCyklo Lazníky717
90.Winkler JanHervis616
Keprt AlešBT Kola Kaňkovský616
Kolomazník TomášZábřeh616
Mičunek PavelBuldoci Rapotín616
94.Kropáč Ondřej515
Novotný PetrHerbalive515
Václavek PavelSC Samotišky515
97.Erneker PetrMohelnice4,514,5
Malinka PetrMohelnice4,514,5
99.Stratil Martin414
Kíša Marek414
Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory414
Čabla JiříOtrokovice414
103.Leopold FilipŠternberk313
Černý OndřejSoteSport313
105.Masopust AlešMohelnice1,511,5
106.Procházka Michal010
Kubín JiříSC Samotišky010
Klár JanŠternberk010
Glombíček JaneSeNBáci010
Král DavidBikekram010
Ploštica Stanislav010
Tazbírek DalimilCPF Jeseník010
Doležal JanChoceň010
Suchomel ZdeněkIn-Life Cycling Team010
Jorda RadekBT Kola Kaňkovský010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 593 ms